Geplaatst op: 04-01-2017
Auteur: Marc Gerlings

Vekabo en Maasmeanders zetten in op authentiek buitenleven

Vekabo en Maasmeanders zetten in op authentiek buitenleven
Foto: Vekabo
De stichting Maasmeanders en Vekabo presenteren zich dit jaar samen op de Vakantiebeurs, van 10 tot en met 15 januari in de Jaarbeurs in Utrecht. Samen, in één stand. Samen hopen Maasmeanders en Vekabo te profiteren van de trend om het authentieke buitenleven van dichtbij te beleven. De samenwerking van Maasmeanders die een authentiek gebied representeert en Vekabo, vereniging voor plattelandsaccommodaties, is daarom een logische combinatie.

De beursorganisatie heeft daarop ingespeeld door het Nederlandse vrijetijdsaanbod samen te brengen in hal 11. Maasmeanders brengt het Maasgebied onder de aandacht waar de provincies Brabant, Gelderland en Limburg samenkomen. Dit gebied is één van de best bewaarde geheimen van Nederland, hier is het culinair, cultureel en gezond genieten, meldt de stichting. Bij de meer dan 1000 leden van Vekabo vind je kwaliteit, (actieve) ontspanning, rust en authentieke gastvrijheid.

Korte vakantie
De bezoekers van de Vakantiebeurs oriënteren zich naast een ver-weg-bestemming in het buitenland ook voor een korte vakantie in eigen land, bijvoorbeeld voor een weekend weg, een midweek of een vakantieweek. Samen hopen Maasmeanders en Vekabo te profiteren van de trend om het authentieke buitenleven van dichtbij te beleven. Op de beurs geven Maasmeanders en Vekabo de circa 120.000 bezoekers een eerste indruk van de mogelijkheden die beide organisaties bieden. Zo verstrekken ambassadeurs van Maasmeanders en Vekabo informatie over hun organisatie, mogelijkheden en bestemmingen.

Bezoekers ontvangen een presentje als zij hun e-mailadres achterlaten. En maken daarmee verschillende keren per dag kans op mooie cadeaubonnen.

Deelname aan de beurs is mogelijk gemaakt door financiële steun van de gemeenten Oss en West Maas en Waal, Ondernemersvereniging de Gouden Ham, Stichting Maasveren, Vereniging Streekbeheer Rijk Maas & Waal en het Osse bedrijf NWP.

Maasmeanders en Vekabo: stand G064, hal 11
Trefwoorden: toerisme, platteland, verblijfsrecreatie

CELTH




||| Nieuws |||

05/09/25
Hotel De Zeevaartschool in Vlissingen feestelijk geopend
Met knallen en veel gezelligheid is Hotel De Zeevaartschool in Vlissingen afgelopen vrijdag 29 augustus officieel geopend. Hoewel het hotel sinds juni al gasten ontvangt, werd het een bijzondere dag voor het management.
05/09/25
Exclusief voor leden
Slagharen Halloween: van kindvriendelijke shows tot rauwe horror
Attractie- & Vakantiepark Slagharen verandert deze herfst in een griezelige belevingswereld waar Halloween centraal staat. Dat de Halloween-programmering groter zou worden, werd al bekendgemaakt. Nu is de invulling duidelijk. Met een mix van nieuwe scare zones, shows en familie-entertainment wil het park zowel thrillseekers als gezinnen aanspreken.
05/09/25
Exclusief voor leden
Op de fiets Zeeland verkennen voor gezin met jonge kinderen
Op NederlandFietsland.nl is een nieuwe meerdaagse fietsroute voor gezinnen met jonge kinderen gelanceerd: Traptrip Zeeland. In vier routes van drie etappes ontdekken kinderen het plezier van een fietsvakantie én de veelzijdigheid van Zeeland. 4 gemeenten en fietsorganisaties werken samen in deze route.
04/09/25
Exclusief voor leden
The Good Roll aan boord van Corendon vliegtuigen
Corendon Dutch Airlines is de eerste luchtvaartmaatschappij ter wereld die het toiletpapier van The Good Roll aan boord introduceert.
04/09/25
EuroParcs zet mogelijke btw-verhoging in voor sales actie
Afgelopen dinsdag werd in de Tweede Kamer een motie ingediend om de geplande btw-verhoging op logies van 9 naar 21% per 2026 ongedaan te maken. Keten van vakantieparken EuroParcs grijpt de mogelijke btw-verhoging aan als verkoopactie.
04/09/25
Exclusief voor leden
Schiphol moet bodemzaak natuurvergunning afwachten
De gevolgen die Schiphol vreest van de uitspraak van de rechtbank Den Haag waarbij de natuurvergunning voor de luchthaven is vernietigd, treden op dit moment niet op meent de Raad van State.
04/09/25
Interactieve fietsroute vertelt verhaal ruimtevaart in Noordwijk
Op 3 september is in Noordwijk de Space Bike Tour onthuld, een 15 kilometer lange interactieve fietstocht over het verhaal van de ruimtevaart in Noordwijk.
03/09/25
Motie tergdraaien btw-verhoging logies
Tijdens het korte debat over Toerisme en Recreatie is gisteravond, door Joris Thijssen (GroenLinks-PvdA) en Sandra Beckerman (Socialistische Partij), een motie ingediend om de verhoging van de btw van 9 naar 21% op logies terug te draaien.

||| Agenda |||

03/09/25 t/m 07-09-25
03/09/25 t/m 07-09-25: Hiswa te Water 2025
In 2025 viert de Hiswa te Water haar 40ste editie in de sfeervolle Batavia Haven in Lelystad. Na een...
11/09/25
11/09/25 t/m 11-09-25: Atlasfestival 2025 –Vitamine L: de Leefomgeving als ingrediënt voor Gezondheid
Het Atlasfestival 2025 staat in het teken vanVitamine L– de leefomgeving als bron van gezondheid. ...
22/09/25
22/09/25 t/m 22-09-25: Toerisme Top 2025
De Toerisme Top wordt dit jaar op maandag 22 september in Noord-Holland georganiseerd. Het thema is ...
01/10/25
01/10/25 t/m 01-10-25: Netwerk Editie Kampeerbranche
Na het succes van eerdere edities van het Duurzaamheidscongres introduceren we dit jaar een nieu...
31/10/25
31/10/25 t/m 31-10-25: Inspiratie-event: Wandelen als sleutel tot een vitalere
Nederland staat voor grote maatschappelijke uitdagingen op het gebied van gezondheid, leefstijl en l...