Geplaatst op: 07-03-2016

NBTC samen met Expedia in duurzame ontwikkeling van Nederlands toerisme

NBTC samen met Expedia in duurzame ontwikkeling van Nederlands toerisme
Jos Vranken, algemeen directeur van NBTC Holland Marketing en Luca Romozzi, Sales Director van Expedia Media Solutions, tekenden deze week een driejarig samenwerkingscontract voor het wereldwijd promoten van Nederland. Speerpunt van de samenwerking is er gezamenlijk voor zorgen dat de internationale bezoekers zich in toenemende mate spreiden in tijd en ruimte.


Met oog op het feit dat het aantal toeristen in Nederland tegen 2020 de 16 miljoen zal passeren heeft NBTC een strategie ontwikkeld om internationale bezoekers in toenemende mate verspreid over het hele jaar en/of naar minder bekende plekken van Nederland te leiden. Op deze wijze wil NBTC een duurzaam toeristische ontwikkeling realiseren. De gezamenlijke promotie, gebaseerd op NBTC’s voorstelling van Nederland als een stad met verschillende districten en metro/verhaallijnen (HollandCity), concentreert zich met name op het informeren van potentiële nieuwe en herhaalbezoekers over de compactheid, het reisgemak en de toegankelijkheid van Nederland.

HollandCity


Regionale spreiding ter versterking van regionale economie

Jos Vranken, NBTC: "Wij zijn blij met de langdurige samenwerking en het wederzijds begrip dat we met Expedia hebben. Een van de speerpunten van onze HollandCity-strategie is de stimulering van regionale spreiding ter versterking van de regionale economie. Deze samenwerking levert hier onder andere een bijdrage aan. Daarnaast kunnen we, door nauw samen te werken met de Lodging Partner Services-tak van Expedia, er ook voor zorgen dat producten in de minder bekende delen van ons land worden gecontracteerd, waardoor we voldoende aanbod hebben om aan de vraag die de gezamenlijke campagne zal creëren te voldoen. Gezamenlijk promoten we zo onze HollandCity-boodschap wereldwijd.”


Inspirerende samenwerking

"Wij zijn enthousiast dat wij onze langdurige samenwerking met NBTC kunnen voortzetten. Het werk dat uit deze samenwerking is voortgekomen heeft al eerder prijzen gewonnen en wordt door de reis- en digitale sector hoog gewaardeerd,” zegt Noah Tratt, Global Senior Vice President van Expedia Media Solutions. "Samen zullen we de lat steeds hoger blijven leggen met creatieve campagnes en inspirerende marketingoplossingen die reizigers uit alle hoeken van de wereld motiveren om alles wat Nederland te bieden heeft te ontdekken.”

Trefwoorden: inkomend toerisme, marketing, spreiding

CELTH



||| Nieuws |||

03/04/26
Exclusief voor leden
17 april opening Landal Zeezigt
Landal breidt het aanbod aan kustbestemmingen uit met 50 strandhuizen door de opening van Landal Zeezigt.
03/04/26
Exclusief voor leden
Stabilisering emissiehandelssysteem van invloed op luchtvaart
De Europese Commissie kiest voor een pragmatische stabilisering van het Europese emissiehandelssysteem (ETS) om prijsschokken te beperken zonder de klimaatkoers te wijzigen. Dit raakt de luchtvaart en luchthavens in Europa.
03/04/26
Exclusief voor leden
Nederland pakt toppositie in export cacaoproducten
Voor de toeristische sector een onverwacht unieke positie en kans duikt op in de CBS-cijfers. We zijn de grootste exporteur van cacaoproducten van de wereld. De numnmer 2 van dit moment, Duitsland, ontvang een kwart van al die heerlijke chocolade.
01/04/26
LDA vernieuwt handig overzicht met toeristische databronnen
De Landelijke Data Alliantie (LDA) presenteert de vernieuwde Datalandschap Wegwijzer 2.0: een compleet geactualiseerde gids voor iedereen die met toeristische data werkt – van beleidsmakers tot bestemmingsmarketeers en onderzoekers.
01/04/26
CEO Mieke De Schepper verlaat Sunweb Group
Sunweb Group maakte op 31 maart bekend dat Mieke De Schepper heeft besloten terug te treden als CEO en Sunweb te verlaten.
01/04/26
Exclusief voor leden
Treinen internationale Maaslijn rijden in Limburg
Reizigers in Zuid-Limburg maakten op 31 maart alvast kennis met de nieuwe Maaslijn-treinen.
01/04/26
Besteding onder druk?
De recreatiesector staat aan de vooravond van een nieuwe economische realiteit. Dat stelt Richard de Bruin namens Stichting Bureau Toerisme (BT), op basis van actuele marktontwikkelingen en signalen uit het werkveld.
01/04/26
1 april grap over handdoekenstress
Een hotelzwembad zonder handdoekenstress — dat leek deze week ineens binnen handbereik. Touroperator Dé VakantieDiscounter kondigde de introductie aan van Liggynog, een slimme zwembadrobot die onbeheerde handdoeken verwijdert en ligbedden weer vrijmaakt voor andere gasten.

||| Agenda |||

22/04/26 t/m 23-04-26
22/04/26 t/m 23-04-26: Independent Hotel Show Amsterdam
A firm fixture in the calendar of independent hoteliers and industry professionals alike, the show p...
21/09/26 t/m 23-09-26
21/09/26 t/m 23-09-26: Gastvrij Rotterdam
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...