Geplaatst op: 04-03-2016
Auteur: Ton Vermeulen
NRIT Media

Hotels EuropaPark weer in de prijzen

Hotels EuropaPark weer in de prijzen
Het valt ons als redactie in toenemende mate op dat bedrijven buiten hun eigen branche met andere activiteiten enorm goed weten te presteren. Zo worden attractieparken verblijfsrecreatiespecialist en zien we op cruiseschepen waterparken waar veel zwembaden jaloers op kunnen zijn.


Mooi voorbeeld is EuropaPark dat prachtige hotels heeft en een campsite dat als inspiratie voor veel Nederlandse ondernemers in de verblijfsrecreatie kan dienen. Ook consumentenplatform TripAdvisor erkent dat in haar Travelers' Choice Awards. Het hotel resort van Europa-Park wist op maar liefst drie plaatsen in de Duitse top 5 van familiehotels beslag te leggen. Hotel 'Bell Rock' kreeg de hoogste notering, gevolgd door hotel 'Colosseo'. Op plaats vier eindigde hotel 'El Andaluz'. Vorig jaar ontving Europa-Park ook al de Travelers' Choice Award van TripAdvisor voor beste attractiepark van Europa.


"Wij zijn enorm blij dat alle vijf onze hotels een prijs in de wacht wisten te slepen. Dat is een geweldige erkenning van onze internationale gasten die ons aanbod waarderen en hun beoordelingen afgeven op TripAdvisor waarvan anderen dan weer kunnen profiteren. Namens het gehele team willen we iedereen daarvoor hartelijk danken".


Roland Mack, directeur/eigenaar van Europa-Park


De verkiezing

Jaarlijks stelt TripAdvisor per land een lijst samen van beste familiehotels. Deze ranking komt tot stand door de miljoenen beoordelingen en commentaren op deze beoordelingssite. De beoordelingen van families worden in de categorie 'familiehotels' zwaarder meegerekend. Opvallend is dat in Duitsland vooral de themahotels van attractieparken goed scoren. Ook Nederlanders en Belgen spreken vol lof over de Europa-Park-hotels. Zo schrijft Peggy uit België over het winnende hotel: "Meer dan perfect. Heel bijzonder en uniek hotel. Alles tiptop in orde. Heel propere, ruime en gezellige kamers. Rustig hotel na een dagje park." Ook de Nederlandse Boyd spreekt over een "fantastische ervaring. Hotel Bell Rock moet je ervaren! Dit is een hotel, zoals een hotel moet zijn." De ranglijst van de Europa-Park-hotels ziet er als volgt uit:


1. Hotel "Bell Rock"

2. Hotel "Colosseo"

4. Hotel "El Andaluz"

6. Hotel "Castillo Alcazar"

12. Hotel "Santa Isabel"


Opvallend is dat op plaats drie ook een attractiepark staat, het LEGOLAND Feriendorf in Gunzburg.


TripAdvisor

TripAdvisor is 's werelds grootste beoordelingssite met 350 miljoen unieke bezoekers per maand en meer dan 320 miljoen beoordelingen en meningen die meer dan 6,2 miljoen accommodaties, restaurants en attracties omvatten. De website van TripAdvisor is in 47 landen beschikbaar.


Het attractiepark

Europa-Park opent haar poorten weer op 19 maart 2016. Het zomerseizoen duurt tot en met 6 november. Het park is dagelijks geopend van 9.00 tot 18.00 uur, maar kan op drukkere dagen langer openblijven. De toegangsprijs voor een volwassene bedraagt 44,50 Euro, kinderen (4-11 jaar) betalen 38,50 Euro. Een tweedagenkaart kost 84 resp. 72,50 Euro.

Link: https://www.tripadvisor.nl/TravelersChoice-Hotels-cFamily-g187275
Trefwoorden: attractieparken, hotels

CELTH



||| Nieuws |||

25/03/26
Duinrell overweldigd door 10.000 aanmeldingen testrit nieuwe Kikker8baan
Duinrell heeft een overweldigende respons ontvangen op de oproep voor testrijders van de nieuwe Kikker8baan. Maar liefst 10.000 fans zijn aangemeld om als één van de eersten de nieuwe familieachtbaan te mogen uitproberen.
25/03/26
Decennium Wandel Tijdens Je Werkdag
Op donderdag 2 april 2026 om 10.00 uur stappen duizenden werkgevers en werknemers in heel Nederland tegelijkertijd naar buiten voor een korte werkwandeling. De actie maakt deel uit van de 10e editie van Wandel Tijdens Je Werkdag, een initiatief van Wandelnet in samenwerking met a.s.r.
25/03/26
Samenwerking Ahoy en Uber
Rotterdam Ahoy en Uber zijn per 1 maart 2026 een driejarig partnership aangegaan. Met deze samenwerking willen beide partijen voor de bezoekers van Ahoy nog eenvoudiger maken om na afloop van hun bezoek de reis te vervolgen.
23/03/26
HZ Kenniscentrum Kusttoerisme publiceert platforms Veere en Sluis
In opdracht van Gemeente Sluis en Gemeente Veere heeft HZ Kenniscentrum Kusttoerisme online kennisplatforms ontwikkeld met actuele cijfers, onderzoeken en publicaties over toerisme en recreatie.
23/03/26
KHN vraagt flexibiliteit openingsuren tijdens WK voetbal
Tijdens het WK Voetbal 2026 worden veel wedstrijden vanwege het tijdsverschil ’s avonds laat of zelfs ‘s nachts gespeeld. 48 gemeenten (14%) tonen zich al gastvrij richting inwoners en horecaondernemers door verruimde openingstijden toe te staan. Koninklijke Horeca Nederland roept nog meer gemeenten op dit voorbeeld te volgen.
20/03/26
Samenwerking Groenn maakt Groningse evenementen toegankelijker
Eén op de vijf mensen in Nederland heeft een handicap. De oprichters van het?Groningse platform GROENN (ESNS, Noorderzon, Bevrijdingsfestival Groningen en Paradigm) kwamen dit verschijnsel ook tegen en besloten tot actie tot meer toegankelijkheid van mensen met een beperking.
20/03/26
KLM mijdt langer Dubai, Riyadh en Dammam
Vanwege de aanhoudende geopolitieke onrust in het Midden-Oosten heeft KLM besloten om alle vluchten ...
19/03/26
Ontwerp van recreatieplek Poort van Buijtenland is klaar
Het Definitief Ontwerp van de Poort van Buijtenland bij de plaats Rhoon is klaar. Het is de bedoelin...

||| Agenda |||

02/04/26
02/04/26 t/m 02-04-26: Trendcongres Toerisme 2026
Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...
22/04/26 t/m 23-04-26
22/04/26 t/m 23-04-26: Independent Hotel Show Amsterdam
A firm fixture in the calendar of independent hoteliers and industry professionals alike, the show p...
21/09/26 t/m 23-09-26
21/09/26 t/m 23-09-26: Gastvrij Rotterdam
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...