Geplaatst op: 18-09-2015
Auteur: Ton Vermeulen
NRIT Media

Reiswerk zoekt leerbedrijf van het jaar

Reiswerk zoekt leerbedrijf van het jaar
Reiswerk is op zoek naar het leerbedrijf van het jaar. Iedereen die een reisbedrijf kent dat stagiaires en medewerkers goed begeleid kan dat reisbedrijf nomineren. De award wordt uitgereikt tijdens het Employability Event op 19 november in Soest.  

Reiswerk reikt jaarlijks de award Leerbedrijf van het Jaar uit aan een reisbedrijf dat stagiaires goed begeleid en ze de kans geeft om goed te snuffelen aan de dagelijkse praktijk van een reisbedrijf. Reiswerk vindt het belangrijk dat studenten stage kunnen lopen, zodat ze kennis maken met de beroepspraktijk en hun eigen talenten en ambities kunnen ontdekken.

Reisbedrijven die een goede leeromgeving bieden aan stagiaires en (startende) werknemers en die de verbinding tussen het beroepsonderwijs en het bedrijfsleven weten te versterken verdienen het om in het zonnetje gezet te worden!   Nomineren voor 1 oktober Nomineren kan heel eenvoudig. Op www.reiswerk.nl/leerbedrijfvanhetjaar staat een nominatieformulier. Op 1 oktober sluit de termijn om nominaties aan te dragen.

Reiswerk selecteert uit alle inzendingen maximaal drie bedrijven die genomineerd worden voor de verkiezing van Leerbedrijf van het Jaar. Deze drie bedrijven worden bezocht door een professionele auditor. De winnaar wordt bekendgemaakt op het Reiswerk Employability Event 2015 op 19 november. Naast de eervolle bokaal reikt Reiswerk dit jaar ook een gratis e-coaching sessie uit aan de winnaar, verzorgd door Solutiontrainingen.nl.


Link: https://www.reiswerk.nl/leerbedrijfvanhetjaar
Trefwoorden: reisbranche, ondernemen, arbeidsmarkt

CELTH



||| Nieuws |||

04/07/26
Zwarte Cross gaat samenwerking aan met SpecialTV
SpecialTV en de organisatie van de Zwarte Cross, Feestfabriek Alles Komt Goed BV, melden hun officiële mediasamenwerking aan voor de editie van 2026. SpecialTV maakt professionele televisie- en online producties met een team van mensen met een verstandelijke beperking, die ‘Specials’ genoemd worden.
03/07/26
Exclusief voor leden
Spanje en Spaanse eilanden populairder dan ooit
Nederlanders kiezen deze zomer vaker voor Spanje, ten koste van onder meer Griekenland en Turkije. Het aandeel van Spanje in alle zomervakantieboekingen stijgt van 31 procent vorig jaar naar bijna 35 procent dit jaar, meldt touroperator VakantieDiscounter. Vooral de eilanden zijn populair.
03/07/26
Exclusief voor leden
Verkoop caravans stijgt verder
In het eerste halfjaar van 2026 werden 4.805 nieuwe caravans verkocht. Dat is 9,8 procent meer dan in dezelfde periode vorig jaar. Daarmee zet de stijgende lijn door die BOVAG en KCI eerder dit voorjaar al signaleerden.
02/07/26
Actie wittebroodsweken Taylor Swift in Kunstmuseum Den Haag
Het zal je vast niet ontgaan zijn, de geruchtenmachine over het huwelijk van megaster Taylor Swift draait op volle toeren. Het Kunstmuseum Den Haag speelt daar handig op in met de Wonderstruck jurk van Taylor.
02/07/26
Exclusief voor leden
Mensen in groene woonomgeving doen minder beroep op geestelijke gezondheidszorg
Groen in de wijk helpt niet alleen tegen hittestress maar legt ook minder druk op de geestelijke gezondheidszorg. Dat blijkt uit een studie van de Open Universiteit in samenwerking met de grootste Vlaamse zorgverzekeraar CM.
02/07/26
Verkiezing ‘Leukste Uitje 2027’ van start
De verkiezing ‘Leukste Uitje 2027’ is van start gegaan; een voortzetting van de verkiezingen die de ANWB jarenlang organiseerde en vorig jaar door een nieuw team werd omarmd.
02/07/26
Hoe bedrijfstrainingen bijdragen aan een betere samenwerking
Goede samenwerking ontstaat zelden vanzelf. Teams bestaan uit mensen met verschillende karakters, communicatiestijlen en verwachtingen, en juist daar loopt het in de praktijk vaak vast. Bedrijfstrainingen zijn een effectieve manier om die samenwerking structureel te verbeteren: niet met losse theorie, maar met vaardigheden die mensen de volgende werkdag al toepassen. In dit artikel lees je waarom samenwerking soms stroef loopt en op welke vijf manieren bedrijfstrainingen een team sterker, opener en effectiever maken.
30/06/26
28% plant vakantie in eigen land
De zomervakantie staat voor de deur en de vakantielust onder Nederlanders blijft onverminderd groot. Bijna negen op de tien Nederlanders (89%) zijn van plan om de komende twaalf maanden op vakantie te gaan. Vaker dan vorig jaar wordt voor een vakantie relatief dicht bij huis gekozen.

||| Agenda |||

03/09/26
03/09/26 t/m 03-09-26: Ruimte in de drukte
Het Openbare Ruimte Congres heeft het thema Ruimte in de drukte. Een actueler onderwerp is nauwelijk...
07/09/26 t/m 09-09-26
07/09/26 t/m 09-09-26: Wadnext conference
From 7 to 9 September 2026, WadNext Conference brings together policymakers, destinations,...
21/09/26 t/m 23-09-26
21/09/26 t/m 23-09-26: Gastvrij Rotterdam
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...
06/10/26 t/m 10-10-26
06/10/26 t/m 10-10-26: Inspiratietour naar Salon Atlantica en Puy du Fou
Van 6 tot en met 10 oktober 2026 organiseert Pleisureworld in samenwerking met HISWA-RECRON een excl...
21/10/26 t/m 23-10-26
21/10/26 t/m 23-10-26: Society of Travel & Tourism Educators (ISTTE)
Society of Travel & Tourism Educators (ISTTE): Nederland is gastland voor haar 45e jaarlijkse co...