Geplaatst op: 15-09-2015
Auteur: Ton Vermeulen
NRIT Media

Wie vindt het gouden ticket?

Wie vindt het gouden ticket?
Bij Avonturenpark Hellendoorn hebben ze iets te veel gekeken naar Willy Wonka & the Chocolate Factory. In het park worden komend weekend twee gouden tickets verstopt. Deze kunnen worden ingeruild voor een seizoenspas 2016 voor de hele familie.

Het attractiepark organiseert aankomend weekend een spannende zoektocht naar het gouden ticket in Avonturenpark Hellendoorn. Zowel zaterdag 19 september als zondag 20 september wordt er één gouden ticket verstopt in het gezelligste familiepark van Nederland. De tickets kunnen overal liggen: in, op of tussen de attracties. De tickets worden goed verborgen, maar de goudzoekers worden op weg geholpen met gouden tips op de Facebook pagina van Avonturenpark Hellendoorn. Wie een gouden ticket vindt, wint een seizoenpas voor 2016 voor de hele familie ter waarde van € 247,50.


Word lid en krijg onbeperkt toegang tot alle NRIT artikelen.


Trefwoorden: attractieparken, acties

CELTH



||| Nieuws |||

25/06/26
Exclusief voor leden
Metrostation Rhoon uitstappen en meteen in de natuur recreëren
De aansluiting van ov-punten op recreatie is een trend. De tweede van vier Groene Haltes in de provincie Zuid-Holland is open. Vanaf nu is metrostation Rhoon officieel een Groene Halte.
25/06/26
Reismedia over naar ProMedia
ProMedia Group heeft Reismedia B.V. overgenomen. Met deze acquisitie versterkt ProMedia haar positie binnen de (zaken)reis- en luchtvaartsector. Die ambitie werd al duidelijk met de overname van Flightglobal.
25/06/26
Hoe werkt het proces rondom schuimbeton storten en waar je op moet letten
Bij een nieuwe vloer draait alles om de basis. Ziet de afwerking er straks prachtig uit, maar klopt de onderlaag niet, dan krijg je vroeg of laat gedoe. Schuimbeton wordt vaak gebruikt als lichte, isolerende laag onder een dekvloer. Het materiaal vult ruimtes goed op en zorgt voor een vlakke ondergrond. Toch is het geen klus die je even tussen koffie en lunch doet. Het storten vraagt voorbereiding, kennis en de juiste uitvoering.
24/06/26
Nieuwe belangenorganisatie Hotel Alliantie Nederland
Hotel Alliantie Nederland is op 18 juni officieel gelanceerd in Grand Hotel Huis ter Duin. De stichting zet zich in voor een sterkere vertegenwoordiging van de Nederlandse hotellerie en vraagt aandacht voor de economische en maatschappelijke betekenis van gastvrijheid.
24/06/26
Integratie Stip reizen in Corendon
Stip Reizen wordt een volledig onderdeel van touroperator Corendon.
24/06/26
Exclusief voor leden
Better Places lanceert keuzehulp voor bewustere reiskeuzes
Veel reizigers willen wel bewustere keuzes maken, maar weten niet waar ze moeten beginnen. Daarom ontwikkelde touroperator Better Places met steun van het Europese innovatieprogramma Cross-Re-Tour, een nieuwe online keuzehulp.
24/06/26
Eerder waterpret in Dierenpark Amersfoort door hitte
DierenPark Amersfoort maakt zich eerder klaar voor een verkoelende zomer. Vanaf deze week kunnen bezoekers al de verkoeling opzoeken onder de speelfonteinen en spetteren in de Bosbeek. In aanloop naar het evenement Waterpret! (4 juli t/m 30 augustus) worden de verkoelende zomeractiviteiten steeds verder uitgebreid.
24/06/26
Aandeel flexwerkers groeit licht
In het eerste kwartaal van 2026 waren er voor het derde kwartaal op rij meer werknemers met een flexibele arbeidsrelatie dan in hetzelfde kwartaal een jaar eerder.

||| Agenda |||

26/06/26
26/06/26 t/m 26-06-26: Congres Vitale Vakantieparken Overijssel
Deze dag draait om kennis delen, ideeën opdoen en samen concrete oplossingen vinden voor de uitdagi...
07/09/26 t/m 09-09-26
07/09/26 t/m 09-09-26: Wadnext conference
From 7 to 9 September 2026, WadNext Conference brings together policymakers, destinations,...
21/09/26 t/m 23-09-26
21/09/26 t/m 23-09-26: Gastvrij Rotterdam
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...
06/10/26 t/m 10-10-26
06/10/26 t/m 10-10-26: Inspiratietour naar Salon Atlantica en Puy du Fou
Van 6 tot en met 10 oktober 2026 organiseert Pleisureworld in samenwerking met HISWA-RECRON een excl...
21/10/26 t/m 23-10-26
21/10/26 t/m 23-10-26: Society of Travel & Tourism Educators (ISTTE)
Society of Travel & Tourism Educators (ISTTE): Nederland is gastland voor haar 45e jaarlijkse co...