Geplaatst op: 03-07-2015
Auteur: Ton Vermeulen
NRIT Media

VVV Zuid-Limburg zet in op familieplezier

VVV Zuid-Limburg zet in op familieplezier
Nu de eerste regio daadwerkelijk met vakantie gaat verlegt VVV Zuid-Limburg haar focus. Met de promotiecampagne ‘Met de familie erop uit’ wil deze VVV uitjes, activiteiten en attracties gericht op families extra onder de aandacht brengen. De VVV brengt de campagne onder de aandacht met een online themapagina, via social media en in de winkels is een kindereiland ingericht.


De online themapagina www.vvvzuidlimburg.nl/familieuitjes is opgedeeld in diverse subthema's: familieweekend, op pad met opa & oma, zondag in het zuiden, samen smullen, cultuur snuiven, actie & avontuur en plezier voor de grote kinderen. De themapagina werkt met een Top 5 voor ieder onderwerp om zo de echte pareltjes en geheime tips voor gasten boven water te krijgen. Tevens hoort bij ieder onderwerp een quote van een gast, VVV medewerker of ondernemer om zo ook een persoonlijke beleving te laten zien. Ook wordt hier doorverwezen naar kortingsbonnen van diverse uitjes en evenementen die gericht zijn op families.


Social media

Via de eigen social media kanalen twitter en facebook, gaat VVV Zuid-Limburg aandacht besteden aan de familie-uitjes. 2-3 keer per week zullen leuke adresjes voor families onder de aandacht gebracht worden.


VVV Limburg Winkels

Ook in de VVV Limburg Winkels in Sittard, Valkenburg, Gulpen, Vaals en Heerlen krijgt deze campagne nadere invulling. Dit door middel van een ‘kindereiland’ met producten zoals kinderboeken, kleurplaten en spaarpotjes. In de VVV Limburg Winkel van Valkenburg is tevens een belevingsspot ingericht met informatie van plaatselijke ondernemers.



Link: http://www.vvvzuidlimburg.nl/te-doen-in-zuid-limburg/familieuitjes/
Trefwoorden: dagrecreatie, zuid-limburg

CELTH



||| Nieuws |||

22/04/26
Rotterdams nooit geopende pretpark geveild
Het voormalige Attractiepark Rotterdam - Rivoli, ontwikkeld door ondernemer Henny van der Most, is verkocht via een openbare veiling.
22/04/26
Amsterdam City Walk vindt nieuwe co-sponsor
Herzog Medical verbindt zich als nieuwe partner aan de Amsterdam City Walk.
22/04/26
Consumentenvertrouwen duikt naar beneden
Het vertrouwen van consumenten verslechtert in april 2026 fors verder, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Het consumentenvertrouwen gaat van -30 in maart naar -44 in april. Dat is de op een na grootste daling sinds het begin van de statistiek in april 1986.
21/04/26
Martin Hendriks directeur van museum Cuypershuis
Martin Hendriks is benoemd tot directeur van museum Cuypershuis (Roermond). Hij is per 1 april 2026 gestart en gaat de verdere ontwikkeling van het museum aansturen. De benoeming is een volgende stap in de nieuwe koers ‘Vooruit met Cuypers’.
21/04/26
Exclusief voor leden
Bezoeker kiest zekerheid in bekende attracties
Nederlanders bezoeken steeds vaker attractieparken en dierentuinen. Tegelijk is er duidelijk verschil tussen aanbieders. Vooral grote namen zoals de Efteling, Artis en Diergaarde Blijdorp hebben een hoge bezoekfrequentie, terwijl andere dagattracties duidelijk achterblijven. Dit blijkt uit de Nationale Benchmark Attractieparken en Dierentuinen, een grootschalig onderzoek van Multiscope onder ruim 4.000 Nederlanders.
21/04/26
Exclusief voor leden
Bezoeker kiest zekerheid in bekende attracties
Nederlanders bezoeken steeds vaker attractieparken en dierentuinen. Tegelijk is er duidelijk verschil tussen aanbieders. Vooral grote namen zoals de Efteling, Artis en Diergaarde Blijdorp hebben een hoge bezoekfrequentie, terwijl andere dagattracties duidelijk achterblijven. Dit blijkt uit de Nationale Benchmark Attractieparken en Dierentuinen, een grootschalig onderzoek van Multiscope onder ruim 4.000 Nederlanders.
21/04/26
Exclusief voor leden
Zwitserse Laax kiest nieuw Nederlands pr- en marketingbureau
Bureau AVIAREPS, gaat een samenwerking aan met het Zwitserse ski- en outdoorresort Laax. Lynnette Hartsink, General Manager AVIAREPS Benelux, meldt dat het partnerschap gericht is op de Nederlandse en Belgische reisbranche.
21/04/26
2025: hoogste groei arbeidsproductiviteit in twintig jaar
De Nederlandse economie groeide in 2025 met 1,8 procent. Er werd in totaal 0,6 procent minder uren gewerkt, zodat de arbeidsproductiviteit 2,4 procent hoger was dan een jaar eerder. Onder meer door stijgende uitgaven aan recreatie.

||| Agenda |||

22/04/26 t/m 23-04-26
22/04/26 t/m 23-04-26: Independent Hotel Show Amsterdam
A firm fixture in the calendar of independent hoteliers and industry professionals alike, the show p...
19/05/26
19/05/26 t/m 19-05-26: Kennistafel 6: FEC uitje op vakantie
Van vakantiepark naar leisure-hub met een verhoogde gastbeleving dinsdag 19 mei 2026 Vakan...
26/05/26
26/05/26 t/m 26-05-26: Masterclass Interne Gastvrijheid
Hoe ga je om met alle 'lastige' (jong) medewerkers? Wat is het fundament voor succes? dinsdag 2...
28/05/26
28/05/26 t/m 28-05-26: LDA Kennisdag 2026 - Verhalen vertellen met data
Hoe vertaal je complexe data en analyses naar een begrijpelijk, overtuigend verhaal en maak je daarm...
09/06/26
09/06/26 t/m 09-06-26: European Sustainable Tourism Mobility Forum 2026
Breda University of Applied Sciences is trots om op 9 juni 2026 de derde editie van het European Sus...