Geplaatst op: 20-05-2015
Auteur: Ton Vermeulen
NRIT Media

Eerste strandhuisjes bij Eiland van Maurik

Eerste strandhuisjes bij Eiland van Maurik
Afgelopen week zijn de eerste nieuwe strandhuisjes bij Vakantiepark Eiland van Maurik in gebruik genomen. De verhuur loopt prima, in mei en juni zijn  alle huisjes al verhuurd.

Vanaf dit seizoen zijn er 50 nieuwe strandhuisjes geplaatst op de landtong aan het recreatiemeer. Lennard Kempers, eigenaar van Vakantiepark Eiland van Maurik, is trots op de nieuwe huisjes: "Strandhuisjes in de Betuwe, het blijkt echt een verrassende en succesvolle combinatie. Vooral door de unieke plek en het fantastische uitzicht over het water, zijn deze huisjes nu al een enorm succes." Een weekendje in het hoogseizoen kost € 375,-, een midweek € 400,-. De huisjes zijn populair, de komende twee maanden zijn  alle periodes al volgeboekt. Alleen in juli zijn nog enkele periodes beschikbaar.


De nieuwe huisjes zijn geschikt voor 5 personen, beschikken over een overdekt terras /veranda en een tuin met picknickset en hangmat. In het huisje een smart led-tv, een luxe open keuken met vaatwasser en Nespresso apparaat. De ouderslaapkamer beschikt over een 2-persoons boxpring, de tweede slaapkamer heeft een stapelbed en onderschuifbed  (kinderbedje). De badkamer is uitgerust met een douche en wastafelmeubel. Het strandhuisje beschikt over een apart toilet. De auto mag bij het huisje worden geparkeerd.


De eerste gasten hebben genoten van de vakantie aan het water. 'Erg leuke huisjes', 'fantastisch uitzicht', 'heerlijke hangmat' en vooral veel enthousiaste kreten bij aankomst. De Strandhuisjes zijn van mei tot en met september te boeken. Binnen enkele weken wordt ook de naastgelegen Beach Club geopend, waar gasten terecht kunnen voor een hapje en drankje aan het water.


Trefwoorden: verblijfsrecreatie, bungalowparken

CELTH



||| Nieuws |||

26/06/25
Rotterdam ontvangt internationale experts voor advies over cultuur
Van 2 tot en met 5 juli ontvangt Rotterdam tien internationale experts, vanuit alle windstreken, om mee te denken over de culturele toekomst van Rotterdam.
26/06/25
VVKR ontvangt 500ste lid
De Vereniging van Kleinschalige Reisorganisaties (VVKR) verwelkomt met trots haar 500ste lid: Tuktuk Reis Sri Lanka.
26/06/25
Exclusief voor leden
Wat zijn de best gewaardeerde Europese en Nederlandse stranden?
De zomer van 2025 staat voor de deur en strandliefhebbers kunnen hun hart ophalen. Maar waar kunnen ze het best hun handdoekje leggen? Vakantieplatform Holidu analyseerde de Google Maps-recensies. Beste Europese strand is Spiaggia dei Conigli op Lampedusa in Italië. Voor het beste Nederlandse strand moet je naar dat van Renesse in Zeeland.
26/06/25
Toegankelijke fietsroutes in Drenthe van start
In het Bargerveen is woensdagmiddag het officiële startschot gegeven voor de pilot Toegankelijke Fietsroutes Drenthe. Pascal Schrik, wethouder van de gemeente Emmen en lid van het Algemeen Bestuur van Recreatieschap Drenthe, verrichtte de opening. De provincie zet hiermee een belangrijke stap richting inclusieve recreatie voor mensen met een mobiliteitsbeperking.
26/06/25
Studenten Buas en WUR onderzoeken klimaatrisico’s in Montenegrijnse toerismesector
Toerismestudenten van Breda University of Applied Sciences (Buas) en Wageningen University & Research hebben onlangs drie weken lang veldonderzoek gedaan in Montenegro. Ze droegen bij aan het inzicht in hoe lokale gemeenschappen de toenemende klimaatrisico's in de toeristische sector ervaren. Dit onderzoek, onderdeel van het jaarlijkse International Field Practicum, richt zich op complexe duurzaamheidsvraagstukken.
25/06/25
Exclusief voor leden
Jaarbeurs geeft opdracht branding en campagnes aan Van Straaten
Koninklijke Jaarbeurs heeft Van Straaten per 1 juli 2025 benoemd tot preferred supplier voor alle eventbranding en media-exposure op en rondom het Jaarbeursterrein.
24/06/25
Exclusief voor leden
Pathé ombouw in Vlissingen maar Terneuzen wordt gesloten
Pathé zet de volgende stap in Zeeland: vanaf donderdag 26 juni verandert CineCity in Pathé Vlissingen. Terneuzen krijgt niet genoeg bezoekers en daarom wordt CineCity Terneuzen gesloten.
24/06/25
Camping De Drie Provinciën wint opnieuw ACSI Award: seniorentoerisme als groeikans voor Drenthe
Camping De Drie Provinciën heeft voor het derde jaar op rij de prestigieuze ACSI Award voor Beste Campingrestaurant in de wacht gesleept. De feestelijke uitreiking op donderdag 12 juni markeerde niet alleen een bijzondere mijlpaal, maar ook het startpunt van een inspirerend gesprek over de toekomst van recreatie in Drenthe.

||| Agenda |||

27/06/25
27/06/25 t/m 27-06-25: Beleidsmakersdag
De Beleidsmakersdag staat zo vlak voor de vakanties in het teken van 'Vooruitwerken em verbinden ric...
27/08/25
27/08/25 t/m 27-08-25: CELTH Industry Day World Leisure Congress
Het World Leisure Congress (WLO) komt na 13 jaar weer terug in Europa en voor het eerst naar Nederla...
22/09/25
22/09/25 t/m 22-09-25: Toerisme Top 2025
De Toerisme Top wordt dit jaar op maandag 22 september in Noord-Holland georganiseerd. Het thema is ...