Geplaatst op: 16-04-2015
Auteur: Marc Gerlings

Bouw Seabourn Encore begonnen

Bouw Seabourn Encore begonnen

In Italië is de bouw van het zeer luxe cruiseschip de Encore begonnen. Symbolisch werd het eerste staal gesneden.

De ceremonie, die plaats vond bij de Fincantieri’s scheepswerf in Marghera (Italië) werd voorgezeten door Richard Meadows, directeur van Seabourn, en Antonio Quitano, directeur van de Fincantieri’s Maghera scheepswerf.

"Het snijden van het eerste staal van Seabourn Encore is een belangrijke mijlpaal in de ontwikkeling van onze vloot en het ultra-luxe cruise segment in het algemeen”, meldt Meadows. "We kijken ernaar uit om te zien hoe het schip afgebouwd wordt. Met Adam D. Tihany’s innovatieve visie en Fincantieri’s uitstekende vakmanschap wordt Seabourn Encore het mooiste en luxeuze schip ooit gebouwd.”


Als speciaal eerbetoon waren twee bemanningsleden van Seabourn Legend bij de ceremonie aanwezig. Het schip werd eerder dit jaar verkocht. Seabourn Legend, het laatste van de drie oorspronkelijke Seabourn schepen, is op dit moment bezig met de laatste cruise onder de vlag van Seabourn. De aanwezigheid van de twee bemanningsleden symboliseert het sluiten van een hoofdstuk in de geschiedenis van de rederij en markeert het begin van een nieuwe periode door de bouw van Seabourn Encore.


Ontwerp van Tihany
Hospitality design icoon Adam D. Tihany zal het interieur van het nieuwe schip ontwerpen. Het schip krijgt een extra dek en grotere gemeenschappelijke ruimtes. De moderne designelementen sluiten aan bij de ingetogen elegantie waar Seabourn bekend om staat. Het nieuwe schip van 40.350 BRT biedt plaats aan 600 gasten (op basis van tweepersoonsbezetting per stateroom). Elke suite aan boord beschikt over een eigen veranda.


Indruk van het schip?

Via een speciale site biedt Seabourn een overzicht van het nieuwe ultra luxe schip. Hier wordt tevens informatie en nieuws over de voortgang gedeeld.

Seabourn is een zustermerk van cruiserederij Holland America Line.
Trefwoorden: cruise, varen, Seabourn

CELTH



||| Nieuws |||

02/07/26
Actie wittebroodsweken Taylor Swift in Kunstmuseum Den Haag
Het zal je vast niet ontgaan zijn, de geruchtenmachine over het huwelijk van megaster Taylor Swift draait op volle toeren. Het Kunstmuseum Den Haag speelt daar handig op in met de Wonderstruck jurk van Taylor.
02/07/26
Exclusief voor leden
Mensen in groene woonomgeving doen minder beroep op geestelijke gezondheidszorg
Groen in de wijk helpt niet alleen tegen hittestress maar legt ook minder druk op de geestelijke gezondheidszorg. Dat blijkt uit een studie van de Open Universiteit in samenwerking met de grootste Vlaamse zorgverzekeraar CM.
02/07/26
Verkiezing ‘Leukste Uitje 2027’ van start
De verkiezing ‘Leukste Uitje 2027’ is van start gegaan; een voortzetting van de verkiezingen die de ANWB jarenlang organiseerde en vorig jaar door een nieuw team werd omarmd.
02/07/26
Hoe bedrijfstrainingen bijdragen aan een betere samenwerking
Goede samenwerking ontstaat zelden vanzelf. Teams bestaan uit mensen met verschillende karakters, communicatiestijlen en verwachtingen, en juist daar loopt het in de praktijk vaak vast. Bedrijfstrainingen zijn een effectieve manier om die samenwerking structureel te verbeteren: niet met losse theorie, maar met vaardigheden die mensen de volgende werkdag al toepassen. In dit artikel lees je waarom samenwerking soms stroef loopt en op welke vijf manieren bedrijfstrainingen een team sterker, opener en effectiever maken.
30/06/26
28% plant vakantie in eigen land
De zomervakantie staat voor de deur en de vakantielust onder Nederlanders blijft onverminderd groot. Bijna negen op de tien Nederlanders (89%) zijn van plan om de komende twaalf maanden op vakantie te gaan. Vaker dan vorig jaar wordt voor een vakantie relatief dicht bij huis gekozen.
30/06/26
BUas viert 60 jaar
Dit jaar bestaat Breda University of Applied Sciences (BUas en voorheen NHTV) 60 jaar! BUas viert dat op vrijdag 11 september met een groots alumni event en tevens de opening van het academisch jaar.
30/06/26
Luxe op het water biedt meer dan alleen varen
Wanneer je denkt aan luxe op het water, komen beelden van glanzende jachten en kristalhelder water waarschijnlijk naar boven. Maar luxe watersport gaat verder dan alleen maar een boottochtje maken. Het draait om de hele ervaring: van het moment dat je aan boord stapt tot het moment dat je weer terugkeert naar de haven. Alles moet kloppen. Een beetje zoals in een vijfsterrenhotel, maar dan op het water.
29/06/26
Exclusief voor leden
Aanpassing concurrentiebeding maakt arbeidsmarkt flexibeler
Het kabinet past het concurrentiebeding aan. Het moet voor werknemers makkelijker worden om van baan te wisselen. Dit wordt nu te veel beperkt doordat te veel werknemers een concurrentiebeding hebben. Ook voor werkgevers is het daardoor moeilijker om personeel aan te trekken.

||| Agenda |||

03/09/26
03/09/26 t/m 03-09-26: Ruimte in de drukte
Het Openbare Ruimte Congres heeft het thema Ruimte in de drukte. Een actueler onderwerp is nauwelijk...
07/09/26 t/m 09-09-26
07/09/26 t/m 09-09-26: Wadnext conference
From 7 to 9 September 2026, WadNext Conference brings together policymakers, destinations,...
21/09/26 t/m 23-09-26
21/09/26 t/m 23-09-26: Gastvrij Rotterdam
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...
06/10/26 t/m 10-10-26
06/10/26 t/m 10-10-26: Inspiratietour naar Salon Atlantica en Puy du Fou
Van 6 tot en met 10 oktober 2026 organiseert Pleisureworld in samenwerking met HISWA-RECRON een excl...
21/10/26 t/m 23-10-26
21/10/26 t/m 23-10-26: Society of Travel & Tourism Educators (ISTTE)
Society of Travel & Tourism Educators (ISTTE): Nederland is gastland voor haar 45e jaarlijkse co...