NRIT Media ook perfect op mobiel en tablet
Het NRIT Media Vrijetijdsplatform blijft zich ontwikkelen. Eind 2014 hebben we een compleet nieuwe site in gebruik genomen en nu hebben we weer een volgende stap gemaakt. De site is met ingang van vandaag volledig responsive. Hiermee geven we invulling aan de wens van veel gebruikers die www.nritmedia.nl op hun mobiel of tablet bekijken. Responsive betekent dat de site zich aanpast aan het schermformaat van de gebruiker. Niet door kleinere afbeeldingen en letters te tonen maar door het ontwerp aan te passen. Op een mobiel worden bijvoorbeeld de drie kolommen van de website onder elkaar getoond. Voor elk formaat wordt automatisch het optimale formaat aan de gebruiker gepresenteerd. Om de navigatie te vergemakkelijken wordt het menu op de kleine formaten met drie liggende streepjes aangegeven en kunt u altijd weer direct naar boven navigeren door aan de rechterzijde op de twee pijltjes te klikken. "We hopen dat we hiermee onze gebruikers een betere beleving van de site op hun mobiel kunnen geven", aldus redacteur Ton Vermeulen. "Alhoewel op dit moment 'slechts' 12% van de pagina's van www.nritmedia.nl op een mobiel of tablet wordt bekeken, zien we wel een sterke groei." Een andere dienstverlening die we binnenkort groot gaan uitrollen, is het bedrijfslidmaatschap. "Groot voordeel van dit lidmaatschap is dat medewerkers dan niet meer hoeven in te loggen om volledig toegang tot het NRIT Media Vrijetijdsplatform te krijgen. Dat wordt geregeld op basis van ip-herkenning." Binnenkort krijgen alle leden een aanbieding. NRIT Media op een desktop NRIT Media op een tablet

NRIT Media op een mobiel

Trefwoorden: nrit, nritmedia, site, kennisplatform
Gerelateerde berichten:Geen gerelateerde berichten.
|
|
18/09/26
LVM Agency, een hospitality- en recruitmentbureau uit Nederland, reageert op cijfers die het CBS in juni publiceerde. Die cijfers laten zien dat het aantal jonge oproep- en invalkrachten in Nederland opnieuw is gestegen. Volgens LVM Agency past die groei bij een structurele verschuiving in de horeca- en evenementenbranche.
|
18/09/26
Dekkers Tweewielers en Cycle Center hebben op vrijdag 11 september officieel hun nieuwe gezamenlijke vestiging op het Par’Course-terrein in Valkenburg geopend. Fietsen en toerisme is een belangrijke schakel in hun verdienmodel.
|
18/09/26
De ACM heeft op aanvraag van spoorbedrijf NS een economisch evenwichtstoets (EET) uitgevoerd voor de nieuwe treindiensten van GoVolta Exploitation B.V. Dit betreft diensten van Den Haag Centraal naar Luxemburg en Straatsburg v.v., Den Haag Centraal naar Keulen v.v. en Amsterdam Centraal naar Parijs over de hogesnelheidslijn v.v. ACM ziet geen bezwaar tegen deze verbindingen.
|
18/09/26
Het Oktoberfest is in Nederland groot maar in Duitsland een icoon onder de evenementen. Dit inspireerde Lufthansa om de crews in de vliegtuigen in traditionele outfit te steken en de lounges in stijl aan te kleden.
|
17/09/26
Veel toerisme- en recreatieondernemers weten wat er moet veranderen. Minder plastic, meer duurzame mobiliteit, een andere manier van werken met seizoenspersoneel. De strategie is vaak helder — maar de praktijk weerbarstig. Want hoe zorg je dat je medewerkers niet alleen de nieuwe koers kennen, maar er ook écht in meegaan?
|
17/09/26
Eén jaar voor de eerste editie van Camperworld Maastricht, die van 10 tot en met 12 september 2027 plaatsvindt in MECC Maastricht, kondigen Camperworld Maastricht en NKC (Nederlandse Kampeerauto Club) een strategisch partnership aan.
|
17/09/26
De sociale onderneming Women in Travel CIC heeft de winnaars bekendgemaakt van de jaarlijkse International Women in Travel and Tourism Forum (IWTTF) Awards 2026. Frank Radstake (ANVR) mocht de awards uitreiken.
|
17/09/26
Na de Open Hotel Week transformeren Amsterdamse en Rotterdamse hotels zich opnieuw tot ontmoetingsplekken voor de wijk. Zaterdag 26 september nodigen deelnemende hotels onder de naam Buurthotel bewoners uit voor een pizza workshop voor kinderen, een les kickboksen of een wildpluk wandeling.
|
|
21/09/26 t/m 23-09-26
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...
|
22/09/26
TravDay 22 september in De Rijtuigenloods in Amersfoort.Na een geweldige 10e editie in het voorjaar,...
|
27/09/26
Van 30 september tot en met 2 oktober 2026 ontvangen Royal Dutch Jaarbeurs, provincie Utrecht, gemee...
|
30/09/26
30 september – 4 oktober 2026 | UtrechtOf je nu op zoek bent naar een nieuwe camper, caravan, vouw...
|
02/10/26
Gastvrij Gelderland nodigt ondernemers, gemeenten, evenementenorganisaties en andere partners van ha...
|
|