Geplaatst op: 18-09-2014
Auteur: Ton Vermeulen
NRIT Media

Snelheid reiswebsites onder de maat

Snelheid reiswebsites onder de maat
De snelheid van veel websites in de reisbranche is onder de maat. Dat blijkt uit onderzoek van Webflight. Het nieuws komt niet uit geheel onverdachte hoek want dit bedrijf maakt zelf websites en stelt dat snelheid voor zowel de SEO als voor de conversie steeds belangrijker wordt. Het merendeel van de reiswebsites heeft een laadtijd van meer dan 1,5 seconde, terwijl het wenselijk is om een laadtijd onder de seconde te halen. Op deze manier kun je hoger scoren in de Google rankings en zal de conversie hoger zijn. Om o...

Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform.
Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
E-mailadres:
Wachtwoord:

Wachtwoord vergeten? - Lid of abonnee en nog niet geregistreerd?

Geen lid van het NRIT Media Vrijetijdsplatform? Word hier lid

 Proeflidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform
Jaarlidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform
Bedrijfslidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform

Stopt automatisch
Compleet individueel
lidmaatschap
Compleet bedrijfs-lidmaatschap
Lidmaatschap NRIT Media Vrijetijdsplatform90 dagen365 dagen365 dagen
Onbeperkt digitaal toegang tot alle content Kennisbank
Nieuwsbrief NRIT Actueel
Recreatie & Toerisme
Vrijetijdstudies
Toegang zonder inloggen
€ 45,-
€ 165,75 per jaarVanaf € 331,50 per jaar
Probeer nu
Bestel nu
Bestel nu
Trefwoorden: reisbranche, websites

CELTH



||| Nieuws |||

07/09/26
Hoe je de perfecte tas kiest voor werk en vrije tijd: tips en trends voor leisure-professionals
Een leisure-professional bereidt zich op een zakenreis of beursbezoek praktisch en stijlvol voor door een tas te kiezen die zowel functioneel is als een professionele uitstraling heeft. Dit ondersteunt zakelijke mobiliteit en versterkt het vertrouwen van stakeholders tijdens ontmoetingen in de toerisme- en hospitalitysector.
07/09/26
De Hoge Venen weer toegankelijk
Natuurgebied de Hoge Venen is weer toegankelijk. Natuur, erfgoed en ontspanning zijn bereikbaar, meldt Visit Wallonië.
05/09/26
Polarsteps reactie op Follow The Money: géén datalek
Follow The Money heeft na een tip manden lang inzicht verworven in profielen van gebruikers van reis...
04/09/26
ANWB wordt partner Van Gogh Nationaal Park
De ANWB zet een volgende stap in haar inzet voor sterke en toegankelijke natuur- en recreatiegebieden. Naast de jarenlange samenwerking met het Samenwerkingsverband Nationale Parken gaat ANWB ook een partnerschap aan met het Van Gogh Nationaal Park.
04/09/26
Goed werkgeverschap in de vrijetijdssector: de rol van een WIA-verzekering
Ben je ondernemer in de vrijetijdssector? Dan weet je waarschijnlijk maar al te goed hoe lastig het is om personeel te vinden én te behouden. Goede arbeidsvoorwaarden kunnen daarbij een groot verschil maken. Denk aan een passend salaris, voldoende vakantiedagen, opleidingsmogelijkheden en een goede pensioenregeling.
03/09/26
Venlo wint Red Dot Award voor nieuwe merkidentiteit
Het nieuwe merk van Venlo, in december 2025 gelanceerd, heeft een Red Dot Award gewonnen. De internationale vakjury van de Red Dot Award kende de prijs toe aan het beeldmerk en de visuele huisstijl van Venlo.
03/09/26
Exclusief voor leden
Toverland grootste Halloween experience van Europa?
Toverland claimt de grootste Halloween experience te zijn in Europa in 2026. Het bedrijf sluit het zomerseizoen af maar is al bezig met de voorbereidingen op de herfst met de Halloween periode. The Maze wordt de nieuwe Halloween attractie.
03/09/26
Exclusief voor leden
Online groothandel Compliment.nl wordt Foods & Goods
Online groothandel groeit 30 procent en gaat verder als Foods & Goods, met de ambitie om binnen vijf jaar dé online groothandel voor zakelijke klanten te worden.

||| Agenda |||

07/09/26 t/m 09-09-26
07/09/26 t/m 09-09-26: Wadnext conference
From 7 to 9 September 2026, WadNext Conference brings together policymakers, destinations,...
14/09/26
14/09/26 t/m 14-09-26: Perspectief 2040: validatiewebinar
Perspectief 2040 krijgt steeds meer vorm. Maar voordat we de volgende stap zetten, wil NBTC toetsen ...
18/09/26
18/09/26 t/m 18-09-26: Kennisdag Waterlinies
Deze nazomer organiseren de Alliantie Zuiderwaterlinie, de Vereniging Nederlandse Vestingsteden, de ...
21/09/26 t/m 23-09-26
21/09/26 t/m 23-09-26: Gastvrij Rotterdam
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...
22/09/26
22/09/26 t/m 22-09-26: TravDay
TravDay 22 september in De Rijtuigenloods in Amersfoort.Na een geweldige 10e editie in het voorjaar,...