Geplaatst op: 17-10-2012
Bron: Skyscanner.nl, 17 oktober 2012

Hoe ver gaan Nederlanders om goedkoop te vliegen?

Hoe ver gaan Nederlanders om goedkoop te vliegen?
Vliegticketzoekmachine Skyscanner voerde recentelijk een onderzoek onder ruim 550 Nederlandse reizigers uit om te achterhalen hoe ver Nederlanders willen gaan om goedkoper te vliegen. Nederlandse reizigers blijken niet bereid te zijn om elke prijs te betalen. De meerderheid (62%) heeft geen probleem met reizen vanaf een kleine luchthaven om zo goedkoper te kunnen vliegen. Ook vindt 15 procent een vlucht met overstap een acceptabel alternatief om aan een goedkoop vliegticket te komen. Slechts 1 procent is echter bereid o...

Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform.
Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
E-mailadres:
Wachtwoord:

Wachtwoord vergeten? - Lid of abonnee en nog niet geregistreerd?

Geen lid van het NRIT Media Vrijetijdsplatform? Word hier lid

 Proeflidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform
Jaarlidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform
Bedrijfslidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform

Stopt automatisch
Compleet individueel
lidmaatschap
Compleet bedrijfs-lidmaatschap
Lidmaatschap NRIT Media Vrijetijdsplatform90 dagen365 dagen365 dagen
Onbeperkt digitaal toegang tot alle content Kennisbank
Nieuwsbrief NRIT Actueel
Recreatie & Toerisme
Vrijetijdstudies
Toegang zonder inloggen
€ 45,-
€ 165,75 per jaarVanaf € 331,50 per jaar
Probeer nu
Bestel nu
Bestel nu

CELTH



||| Nieuws |||

22/05/26
Eerste daling aantal luchtvaartpassagiers sinds einde corona
In het eerste kwartaal van 2026 reisden 16,2 miljoen luchtvaartpassagiers van en naar de vijf nationale luchthavens in Nederland. Dat is ruim 2 procent minder dan in het eerste kwartaal van 2025.
22/05/26
ACM let ook scherp op duurzaamheid
We kennen ACM als waakhond voor de economie maar het instituut wil nu ook scherper letten op de ontwikkeling van duurzaamheid. De Autoriteit Consument & Markt (ACM) publiceert de eerste editie van de Focus op Verduurzaming.
22/05/26
Hotspotkaart voor watersporters moet veiligheidsbewustzijn verhogen
Om watersporters beter voor te bereiden, lanceert de Koninklijke Nederlandse Redding Maatschappij (K...
21/05/26
Vijf verrassende vakantiebestemmingen in Spanje
Dat Spanje een ideale vakantiebestemming is, is algemeen bekend. Maar het land heeft veel meer te bi...
21/05/26
Exclusief voor leden
Nederlands bureau erkend door Disneyland Parijs
Reisbureau Magie op Maat uit Venlo gespecialiseerd in Disneyland Parijs, is officieel erkend als reispartner van Disneyland Parijs. Het begon als fan maar nu is het eigenaarskoppel een volledig reisbureau.
21/05/26
Exclusief voor leden
Drenthe zoekt met ondernemers naar verlaging uitstoot stikstof
Vergunningverlening weer op gang, de natuur herstellen en een leefbaar platteland. Provincie Drenthe komt met de volgende stap in het programma voor het landelijk gebied. Het vraagt onder meer ondernemers mee te helpen met de reductie van stikstofuitstoot variërend van 15 tot 30% per gebied waar actie nodig is.
21/05/26
Festivals met meeste waarde voor je ticketprijs
Boekingsplatform Holidu stelde een top 10 aan festivals samen voor 2026. "We kijken onder meer naar prijzen, populariteit en de kans op een zomers zonnetje (of juist een nat pak). Of je nu houdt van meezingen met Hollandse hits, stampen op de dikste hardcore-beats of gewoon lekker gratis cultuur snuiven in het park, er is voor ieder wat wils!"
20/05/26
Exclusief voor leden
'Samen steeds reisbewuster' wordt geladen in ANVR-campagnes
De ANVR lanceert de beweging ‘Samen Steeds Reisbewuster’. Met dit initiatief wil de brancheorganisatie reisorganisaties en reizigers vragen eerst even stil te staan bij het maken van bewustere reiskeuzes.

||| Agenda |||

26/05/26
26/05/26 t/m 26-05-26: Masterclass Interne Gastvrijheid
Hoe ga je om met alle 'lastige' (jong) medewerkers? Wat is het fundament voor succes? dinsdag 2...
28/05/26
28/05/26 t/m 28-05-26: LDA Kennisdag 2026 - Verhalen vertellen met data
Hoe vertaal je complexe data en analyses naar een begrijpelijk, overtuigend verhaal en maak je daarm...
09/06/26
09/06/26 t/m 09-06-26: European Sustainable Tourism Mobility Forum 2026
Breda University of Applied Sciences is trots om op 9 juni 2026 de derde editie van het European Sus...
10/06/26 t/m 13-06-26
10/06/26 t/m 13-06-26: International Adventure conference
Samen met de Adventure Tourism Research Association (ATRA) en Wageningen University & Research (...
18/06/26
18/06/26 t/m 18-06-26: Atlasfestival 2026
Het Atlasfestival 2026 op 18 juni 2026 is in de Stadsgehoorzaal Kampen. Dit jaar staan we stil bij h...