1,5 miljoen bezoekers verwacht bij Tourstart
Rotterdam rekent in de week van de Tourstart op circa 1,5 miljoen bezoekers. Alle hotels in de regio Rotterdam zijn een week lang volgeboekt. De investering bedraagt ongeveer 12 miljoen euro, maar het evenement moet ondernemers ongeveer het drievoudige opleveren. Er komen drie speciale Tourdorpen in de havenstad waar bezoekers elkaar kunnen ontmoeten, aan activiteiten kunnen meedoen en het evenement kunnen volgen. Het grootste dorp is in het Zuiderpark. De organisatie verwacht daar dagelijks 25.000 bezoekers. Hoewel de s...
Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform. Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
Gerelateerde berichten:Geen gerelateerde berichten.
|
|
19/03/26
Het Definitief Ontwerp van de Poort van Buijtenland bij de plaats Rhoon is klaar. Het is de bedoelin...
|
19/03/26
De eigenaren van Natuurkampeerterrein Landgoed Het Zand Hattemer Oldenburger en Natuurkampeerterrein de Polmate zijn de winnaars van de Gouden Haringen 2026. Deze prijzen erkennen beheerders van Natuurkampeerterreinen die uitblinken in innovaties, gastvrijheid en betrokkenheid bij het netwerk.
|
18/03/26
De provincie Groningen investeert dit jaar ruim € 10,9 miljoen in het versterken van karakteristieke panden en gemeentelijke monumenten. Met de opening van de vernieuwde Subsidieregeling Onderhoud Karakteristieke Panden (SOK) op 1 april 2026 krijgen vooral boerderijen een stevige impuls.
|
18/03/26
De component vervoer in toerisme maakt een snelle ontwikkeling door. Een goed voorbeeld van innovatie is de swipe technologie bij Arriva. Het bedrijf wint de Transport Ticketing Global Award 2026.
|
18/03/26
Kantar, marketing- en onderzoeksbureau, is een strategisch partnerschap aangegaan met Quilt.AI. Het eerste product door de samenwerking is de EvaluateExplorer.
|
17/03/26
Op 18 en 19 juli vindt in de Achterhoek de eerste editie plaats van Horizon Festival, een nieuw tweedaags boutique festival waar internationale livemuziek en welzijn samenkomen. Nala Village is een nieuw concept in vakantieparken, sterk op duurzaamheid en natuurbeleving gericht.
|
17/03/26
De provincie Drenthe stelt €176.000 beschikbaar om Nationaal Park Dwingelderveld, Nationaal Park Drents-Friese Wold en Oerlandschap Holtingerveld verder te versterken.
|
17/03/26
Hoe ziet jouw familie, vriendengroep of sportclubje eruit als je jullie gezamenlijke verhaal zou vangen in één vlag? Vanaf 28 maart nodigt het Nederlands Openluchtmuseum bezoekers uit om dat zelf te ontdekken tijdens de nieuwe familieactiviteit Wie denken we dat we zijn?!
|
|
02/04/26
Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...
|
22/04/26 t/m 23-04-26
A firm fixture in the calendar of independent hoteliers and industry professionals alike, the show p...
|
21/09/26 t/m 23-09-26
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...
|
|