Geplaatst op: 16-10-2007
Bron: ANP, 26 oktober 2007

Flora en Staat niet aansprakelijk legionellaramp

Flora en Staat niet aansprakelijk legionellaramp
De Westfriese Flora en de Nederlandse Staat zijn ook in hoger beroep niet aansprakelijk bevonden voor de gevolgen van de legionellabesmetting van bezoekers van de Westfriese Flora. Dit oordeelde het gerechtshof in Amsterdam donderdag 25 oktober. Dat betekent dat alleen de twee bubbelbadhouders op het evenement aansprakelijk zijn gesteld. De Stichting Veteranenziekte is niet tevreden over de uitspraak en vindt dat de landelijke overheid en de beursorganisator in 1999 tekort zijn geschoten in hun zorgplicht. In 1999 brak onder...

Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform.
Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
E-mailadres:
Wachtwoord:

Wachtwoord vergeten? - Lid of abonnee en nog niet geregistreerd?

Geen lid van het NRIT Media Vrijetijdsplatform? Word hier lid

 Proeflidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform
Jaarlidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform
Bedrijfslidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform

Stopt automatisch
Compleet individueel
lidmaatschap
Compleet bedrijfs-lidmaatschap
Lidmaatschap NRIT Media Vrijetijdsplatform90 dagen365 dagen365 dagen
Onbeperkt digitaal toegang tot alle content Kennisbank
Nieuwsbrief NRIT Actueel
Recreatie & Toerisme
Vrijetijdstudies
Toegang zonder inloggen
€ 45,-
€ 165,75 per jaarVanaf € 331,50 per jaar
Probeer nu
Bestel nu
Bestel nu

Gerelateerde berichten:

  • Geen gerelateerde berichten.
  • CELTH



    ||| Nieuws |||

    04/05/26
    Gebied Hollandse Duinen ook officieel Nationaal Park
    Minister van Essen van Landbouw, Visserij, Voedselzekerheid en Natuur (LVVN) heeft Nationaal Park Hollandse Duinen officieel de status van nationaal park verleend.
    04/05/26
    Kasteel Arcen heropent Florakamer
    Gebaseerd op een inventarislijst uit 1767 is de Florakamer in de zuidvleugel van Kasteel Arcen volledig gereconstrueerd.
    04/05/26
    Onderzoeksraad: instappen bij ballon moet veiliger
    De Onderzoeksraad roept de ballonvaartsector op om op korte termijn maatregelen te nemen om de veiligheid bij instappen te verbeteren.
    04/05/26
    Eerste UNESCO Leerstoel voor Rijksuniversiteit Groningen richt zich op landschap en burgerwetenschap
    Hoe kunnen miljoenen mensen die fan zijn van een natuurgebied, bijdragen aan het beheer ervan? En hoe kunnen we dat, binnen Nederland én samen met partners in bijna 800 natuurgebieden in 140 landen, beter vormgeven? Daarover gaat onder meer de nieuwe UNESCO Leerstoel Sustainable Landscape Governance, Education and Citizen Science.
    04/05/26
    K-pop draagt waarschijnlijk bij aan groeiend toerisme naar Korea
    K-pop draagt waarschijnlijk bij aan groeiend toerisme naar Korea
    04/05/26
    Kleine Wolf en Goolderheide winnaars ACSI Awards
    Campingspecialist ACSI heeft de winnaars van de ACSI Awards 2026 bekendgemaakt. Kampeerders kozen Camping De Kleine Wolf uit het Overijsselse Stegeren tot beste camping van Nederland. In België werd Camping Goolderheide als winnaar gekozen. In totaal werden er in 24 Europese landen ACSI Awards uitgereikt.
    22/04/26
    Rotterdams nooit geopende pretpark geveild
    Het voormalige Attractiepark Rotterdam - Rivoli, ontwikkeld door ondernemer Henny van der Most, is verkocht via een openbare veiling.
    22/04/26
    Amsterdam City Walk vindt nieuwe co-sponsor
    Herzog Medical verbindt zich als nieuwe partner aan de Amsterdam City Walk.

    ||| Agenda |||

    19/05/26
    19/05/26 t/m 19-05-26: Kennistafel 6: FEC uitje op vakantie
    Van vakantiepark naar leisure-hub met een verhoogde gastbeleving dinsdag 19 mei 2026 Vakan...
    26/05/26
    26/05/26 t/m 26-05-26: Masterclass Interne Gastvrijheid
    Hoe ga je om met alle 'lastige' (jong) medewerkers? Wat is het fundament voor succes? dinsdag 2...
    28/05/26
    28/05/26 t/m 28-05-26: LDA Kennisdag 2026 - Verhalen vertellen met data
    Hoe vertaal je complexe data en analyses naar een begrijpelijk, overtuigend verhaal en maak je daarm...
    09/06/26
    09/06/26 t/m 09-06-26: European Sustainable Tourism Mobility Forum 2026
    Breda University of Applied Sciences is trots om op 9 juni 2026 de derde editie van het European Sus...
    10/06/26 t/m 13-06-26
    10/06/26 t/m 13-06-26: International Adventure conference
    Samen met de Adventure Tourism Research Association (ATRA) en Wageningen University & Research (...