Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

Geplaatst op: 04-03-1993
Bron: NRC Handelsblad 7-7-1993

Nieuwe schepen voor Stena Line

Nieuwe schepen voor Stena Line
Het Zweedse transportconcern Stena Line laat twee nieuwe veerboten bouwen. Volgens de rederij zijn de schepen van een 'totaal nieuwe generatie'. De schepen kosten 180 miljoen gulden per stuk en zijn van het 'catamarantype'. Een reis over het Nauw van Calais duurt nog maar 45 minuten. Er kunnen 375 auto's en 1.500 passagiers mee. Het eerste schip is in 1995 klaar en zal tussen Holyhead in Wales en het Ierse Dun Laoghaire gaan varen. Wanneer de schepen op de Kanaalroute worden ingezet kon Stena Line nog niet mededelen....

Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform.
Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
E-mailadres:
Wachtwoord:

Wachtwoord vergeten? - Lid of abonnee en nog niet geregistreerd?

Geen lid van het NRIT Media Vrijetijdsplatform? Word hier lid

 Proeflidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform
Jaarlidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform
Bedrijfslidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform

Stopt automatisch
Compleet individueel
lidmaatschap
Compleet bedrijfs-lidmaatschap
Lidmaatschap NRIT Media Vrijetijdsplatform90 dagen365 dagen365 dagen
Onbeperkt digitaal toegang tot alle content Kennisbank
Nieuwsbrief NRIT Actueel
Recreatie & Toerisme
Vrijetijdstudies
Toegang zonder inloggen
€ 45,-
€ 165,75 per jaarVanaf € 331,50 per jaar
Probeer nu
Bestel nu
Bestel nu

Gerelateerde berichten:

  • Geen gerelateerde berichten.
  • CELTH



    ||| Nieuws |||

    07/07/25
    SVR vraagt om betaalbaar houden van kampeervakanties
    Stichting Vrije Recreatie (SVR) meldt dat kampeervakanties té duur dreigen te worden voor de gast door stijgende toeristenbelasting in combinatie met stijgende kosten bij horeca en supermarkten.
    04/07/25
    Exclusief voor leden
    ZooParc Overloon opent nieuw expeditiegebied Ngyuwe
    ZooParc Overloon heeft vandaag het langverwachte expeditiegebied Ngyuwe geopend voor abonnementhouders. Dit nieuwe deel van het park staat volledig in het teken van Tropisch Afrika en is vanaf 11 juli toegankelijk voor alle bezoekers.
    04/07/25
    Nieuwe erfgoedroute-app brengt Limburgs verleden tot leven
    Onder grote belangstelling is de gratis app Erfgoed Route Limburg gelanceerd. De app biedt wandelaars en fietsers een unieke manier om het erfgoed van Noord- en Midden-Limburg te beleven via audio- en videoverhalen op locatie.
    04/07/25
    Nieuw regionaal Limburgs congresbureau zet in op internationale kenniscongressen
    Limburg krijgt een provinciebreed opererend congresbureau dat zich richt op het aantrekken van internationale meerdaagse congressen, met een focus op wetenschap en innovatie. Het vernieuwde bureau is een doorontwikkeling van het Maastricht Convention Bureau (MCB).
    04/07/25
    Nieuwe fietsroute rond het IJsselmeer met veerverbindingen
    De veerverbindingen tussen Enkhuizen, Stavoren, Urk en Medemblik zijn voortaan onderdeel van de fiets- en wandelnetwerken van Noord-Holland, Friesland en Urk. Dit maakt het eenvoudiger om recreatieve routes over het IJsselmeer te plannen.
    04/07/25
    Nieuwe tool brengt toeristisch aanbod regio in kaart
    Toerisme Veluwe Arnhem Nijmegen (TVAN) heeft op 3 juli de Destination Data Monitor gelanceerd: een interactieve tool die inzicht geeft in het toeristisch aanbod per gemeente of regio.
    04/07/25
    Exclusief voor leden
    Petitie: informeer passagiers over tromboserisico
    De Trombosestichting is een petitie gestart om luchtvaartmaatschappijen te bewegen passagiers beter te informeren over het risico op trombose tijdens lange vluchten.
    04/07/25
    Exclusief voor leden
    Opening nieuwe camperplaats in hart van Emmen
    Emmen verwelkomt camperreizigers met een gloednieuwe camperplaats aan het Westeind.