Geplaatst op: 25-01-2004
Bron: ANP, 6 april 2004

Basiq Air stopt met vluchten naar Bordeaux en Marseille

Basiq Air stopt met vluchten naar Bordeaux en Marseille
Basiq Air, de prijsstunter van Transavia, stopt per 1 juni met de vluchten tussen Amsterdam en Marseille en tussen Amsterdam en Bordeaux. Dat maakte de luchtvaartmaatschappij dinsdag bekend. Passagiers die al een vlucht na 1 juni naar een van de twee bestemmingen hebben geboekt, worden overgeboekt naar vluchten van KLM en Air France. Basiq Air vloog sinds 2003 naar de twee bestemmingen, maar het passagiersaantal groeide niet naar het vereiste niveau. KLM zal de vluchten naar Marseille voortzetten en Air France voegt de route...

Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform.
Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
E-mailadres:
Wachtwoord:

Wachtwoord vergeten? - Lid of abonnee en nog niet geregistreerd?

Geen lid van het NRIT Media Vrijetijdsplatform? Word hier lid

 Proeflidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform
Jaarlidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform
Bedrijfslidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform

Stopt automatisch
Compleet individueel
lidmaatschap
Compleet bedrijfs-lidmaatschap
Lidmaatschap NRIT Media Vrijetijdsplatform90 dagen365 dagen365 dagen
Onbeperkt digitaal toegang tot alle content Kennisbank
Nieuwsbrief NRIT Actueel
Recreatie & Toerisme
Vrijetijdstudies
Toegang zonder inloggen
€ 45,-
€ 165,75 per jaarVanaf € 331,50 per jaar
Probeer nu
Bestel nu
Bestel nu

Gerelateerde berichten:

  • Geen gerelateerde berichten.
  • CELTH



    ||| Nieuws |||

    01/04/26
    LDA vernieuwt handig overzicht met toeristische databronnen
    De Landelijke Data Alliantie (LDA) presenteert de vernieuwde Datalandschap Wegwijzer 2.0: een compleet geactualiseerde gids voor iedereen die met toeristische data werkt – van beleidsmakers tot bestemmingsmarketeers en onderzoekers.
    01/04/26
    CEO Mieke De Schepper verlaat Sunweb Group
    Sunweb Group maakte op 31 maart bekend dat Mieke De Schepper heeft besloten terug te treden als CEO en Sunweb te verlaten.
    01/04/26
    Exclusief voor leden
    Treinen internationale Maaslijn rijden in Limburg
    Reizigers in Zuid-Limburg maakten op 31 maart alvast kennis met de nieuwe Maaslijn-treinen.
    01/04/26
    Besteding onder druk?
    De recreatiesector staat aan de vooravond van een nieuwe economische realiteit. Dat stelt Richard de Bruin namens Stichting Bureau Toerisme (BT), op basis van actuele marktontwikkelingen en signalen uit het werkveld.
    01/04/26
    1 april grap over handdoekenstress
    Een hotelzwembad zonder handdoekenstress — dat leek deze week ineens binnen handbereik. Touroperator Dé VakantieDiscounter kondigde de introductie aan van Liggynog, een slimme zwembadrobot die onbeheerde handdoeken verwijdert en ligbedden weer vrijmaakt voor andere gasten.
    01/04/26
    Het Apple Museum opent op 2 april
    Het Apple Museum in Utrecht opent officieel zijn deuren voor het publiek op 2 april in De Muur in Utrecht, Nederland.
    01/04/26
    Breda blij met groei herhaalbezoek
    Het toeristisch bezoek van Nederlandse inwoners aan Breda is in 2025 met 9% gestegen, van bijna 4,9 miljoen naar ruim 5,3 miljoen bezoeken. Onder meer waterrecreatie laat een groeispurt zien.
    01/04/26
    Breda lanceert Breda Mix: bezoekers stellen zelf hun ideale stadsdag samen
    Tijdens een drukbezochte bijeenkomst van Breda Marketing is gisteren de Breda Mix gepresenteerd: een nieuw on- én offline platform waarmee bezoekers hun eigen perfecte dag in Breda kunnen samenstellen.

    ||| Agenda |||

    22/04/26 t/m 23-04-26
    22/04/26 t/m 23-04-26: Independent Hotel Show Amsterdam
    A firm fixture in the calendar of independent hoteliers and industry professionals alike, the show p...
    21/09/26 t/m 23-09-26
    21/09/26 t/m 23-09-26: Gastvrij Rotterdam
    Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...