Vakantieganger beter beschermd tegen ziekten
Nederlandse vakantiegangers gaan beter beschermd tegen infectieziekten, zoals malaria en hepatitis A, op reis. Bijna de helft van de reizigers naar Turkije, waar een hoog risico op hepatitis A geldt, heeft zich vorig jaar laten inenten tegen de ziekte. Een jaar eerder was dat nog 30%. Verder vertrok 87% van de reizigers naar een malarialand voldoende beschermd, tegen driekwart in 2002. Dat bleek uit de resultaten van de Schiphol Survey. Voor het onderzoek zijn 284 reizigers op de luchthaven Schiphol in de maand december onde...
Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform. Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
Gerelateerde berichten:Geen gerelateerde berichten.
|
|
01/04/26
De Landelijke Data Alliantie (LDA) presenteert de vernieuwde Datalandschap Wegwijzer 2.0: een compleet geactualiseerde gids voor iedereen die met toeristische data werkt – van beleidsmakers tot bestemmingsmarketeers en onderzoekers.
|
01/04/26
Sunweb Group maakte op 31 maart bekend dat Mieke De Schepper heeft besloten terug te treden als CEO en Sunweb te verlaten.
|
01/04/26
Reizigers in Zuid-Limburg maakten op 31 maart alvast kennis met de nieuwe Maaslijn-treinen.
|
01/04/26
De recreatiesector staat aan de vooravond van een nieuwe economische realiteit. Dat stelt Richard de Bruin namens Stichting Bureau Toerisme (BT), op basis van actuele marktontwikkelingen en signalen uit het werkveld.
|
01/04/26
Een hotelzwembad zonder handdoekenstress — dat leek deze week ineens binnen handbereik. Touroperator Dé VakantieDiscounter kondigde de introductie aan van Liggynog, een slimme zwembadrobot die onbeheerde handdoeken verwijdert en ligbedden weer vrijmaakt voor andere gasten.
|
01/04/26
Het Apple Museum in Utrecht opent officieel zijn deuren voor het publiek op 2 april in De Muur in Utrecht, Nederland.
|
01/04/26
Het toeristisch bezoek van Nederlandse inwoners aan Breda is in 2025 met 9% gestegen, van bijna 4,9 miljoen naar ruim 5,3 miljoen bezoeken. Onder meer waterrecreatie laat een groeispurt zien.
|
01/04/26
Tijdens een drukbezochte bijeenkomst van Breda Marketing is gisteren de Breda Mix gepresenteerd: een nieuw on- én offline platform waarmee bezoekers hun eigen perfecte dag in Breda kunnen samenstellen.
|
|
22/04/26 t/m 23-04-26
A firm fixture in the calendar of independent hoteliers and industry professionals alike, the show p...
|
21/09/26 t/m 23-09-26
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...
|
|