Hoge watertemperaturen Middellandse Zee
De temperatuur van het Middellandse Zeewater valt dit jaar uitzonderlijk hoog uit. De zeewatertemperatuur ligt momenteel rond de 28 graden Celsius. Op sommige plekken wordt 30 graden gemeten. Amerikaanse satellietmetingen wijzen dit uit. Rond Italie is het zeewater het warmst. De hoge temperaturen zijn het gevolg van een combinatie van langdurig zeer warm weer met veel zon en weinig wind. De Noordzee is, met 19 graden, maar met een graadje warmer dan normaal nog relatief koel....
Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform. Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
Gerelateerde berichten:Geen gerelateerde berichten.
|
|
19/06/26
De luchtvaartmaatschappij Transavia voegt Praia, de hoofdstad van Kaapverdië op het eiland Santiago, toe aan haar netwerk en verdubbelt tegelijkertijd de capaciteit naar het eiland Sal.
|
19/06/26
HelloSafe, een digitale reisverzekeringsmakelaar, wordt de eerste speler ter wereld die een native reisverzekeringsapp in ChatGPT aanbiedt.
|
19/06/26
Het architectenbureau Mecanoo uit Delft ontwerpt het nieuwe gebouw van Facet aan het Mondriaanplein in Emmen. De gemeente Emmen en Facet hebben Mecanoo geselecteerd voor de verbouwing van het markante cultuurgebouw.
|
18/06/26
Daan Zieren wordt de nieuwe directeur van Reizigersvereniging Rover. Zieren, momenteel voorzitter van de Jonge Klimaatbeweging, treedt hiermee per 1 juli in de voetsporen van Freek Bos.
|
18/06/26
Nog een paar dagen en BlowUp Jubilee, de jubileumeditie van de populaire opblaaskunstexpo in het Museumkwartier Den Haag, komt ten einde. Op zondag 21 juni kunnen bezoekers de slotdag combineren met het betaalde Kunstsnacks, een ontdekkingsdag langs dertien culturele hotspots in het hart van Den Haag.
|
18/06/26
De provincie Drenthe wil 50 miljoen euro reserveren voor de Nedersaksenlijn. De verwachting is dat op 1 juli de stemming positief uitvalt.
|
18/06/26
Misschien niet het eerste wat je verwacht bij het Hard Rock Cafe in Amsterdam: voetbalfans. Toch wil het café dat veel memorabilia heeft uit het recente muziekverleden graag veel voetbalfans ontvangen.
|
17/06/26
Delft was vorig jaar de eerste stad in Nederland die bezoekers actief beloonde voor duurzame keuzes. Na een zeer succesvolle pilot-editie in 2025 keert het initiatief D’serve deze zomer terug.
|
|
23/06/26
incl. uitgebreid kennisprogramma & netwerk receptieDinsdag 23 juni 2026Dagrecreatie en verblijfs...
|
25/06/26
De eerste HR-meeting van 2026 komt er weer aan. Speciaal voor HR-professionals in de reisbranche. Ti...
|
26/06/26
Deze dag draait om kennis delen, ideeën opdoen en samen concrete oplossingen vinden voor de uitdagi...
|
07/09/26 t/m 09-09-26
From 7 to 9 September 2026, WadNext Conference brings together policymakers, destinations,...
|
21/09/26 t/m 23-09-26
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...
|
|