On line reisagent Ebookers maakt voor eerst winst
On line reisbureau Ebookers heeft in het eerste kwartaal van 2003 voor de eerste keer in haar bestaan winst geboekt. Zij is ook in Nederland actief. Het bedrijf behaalde een winst (voor belasting) van honderdduizend pond ( 150.000 euro). Zonder de Irak-crisis zou die winst drie tot vier miljoen pond hoger zijn uitgevallen, aldus het bedrijf. Vorig jaar werd in het eerste kwartaal nog een verlies geleden van 2,2 miljoen pond. De omzet in het eerste kwartaal bedroeg 109 miljoen pond, een toename met +79%. Die omzetstijging is ...
Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform. Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
Gerelateerde berichten:Geen gerelateerde berichten.
|
|
24/07/26
Dankzij aangepaste offroadrolstoelen, avontuurlijke fietsroutes met aangepaste fietsen en toegankelijke waterrecreatie kunnen voortaan ook mensen met een fysieke beperking volop genieten van de natuur in de Vlaamse Ardennen.
|
24/07/26
Transavia zet haar vlootvernieuwing verder door op de Nederlandse bases. Vanaf oktober krijgt Rotterdam The Hague Airport als eerste na Schiphol een Airbus A321neo.
|
24/07/26
Wat opvalt tussen de cijfers van CBS over het aantal jaarlijkse verdrinkingen is dat 32 bezoekers uit het buitenland overleden. 98% van hen verdronk in open water zoals recreatieplassen maar ook sloten.
|
23/07/26
Het Egyptische Ministerie van Toerisme & Oudheden heeft vandaag de lancering aangekondigd van een nieuw digitaal Visa-on-Arrival-systeem.
|
23/07/26
Heb jij ooit meegedaan als student aan de Travel Challenge? Op 27 oktober 2026 brengt organisator van Travel Challenge, arbeidsorganisatie Reiswerk de oud-deelnemers van alle edities weer samen in Utrecht.
|
23/07/26
De minister van Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW) had aan bagage-afhandelbedrijven op Schiphol eisen gesteld om de gezondheidsrisico’s van werknemers te beperken. Daarbij had de minister bij de heroverweging in bezwaar onvoldoende rekening gehouden met nieuwe feiten en omstandigheden. De minister moet daarom binnen zes weken opnieuw een besluit nemen.
|
23/07/26
De opvallende Terp fan de Takomst in Friesland is weer toegankelijk. Nu het broedseizoen voorbij is, kun je vanaf zonsopkomst tot zonsondergang weer wandelen naar deze bijzondere plek aan de Friese Waddenkust.
|
22/07/26
Touroperator en eigenaar van een aantal hotels Corendon opent eind augustus 2026 de eerste Corendon Travel Boutique aan de Cornelis Schuytstraat in Amsterdam-Zuid.
|
|
03/09/26
Het Openbare Ruimte Congres heeft het thema Ruimte in de drukte. Een actueler onderwerp is nauwelijk...
|
07/09/26 t/m 09-09-26
From 7 to 9 September 2026, WadNext Conference brings together policymakers, destinations,...
|
14/09/26
Perspectief 2040 krijgt steeds meer vorm. Maar voordat we de volgende stap zetten, wil NBTC toetsen ...
|
21/09/26 t/m 23-09-26
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...
|
22/09/26
TravDay 22 september in De Rijtuigenloods in Amersfoort.Na een geweldige 10e editie in het voorjaar,...
|
|