Project: Retraite-resort Nala Village
De binnenkant van de yurt bij Nala Village, waar de yoga- en andere workshops worden gegeven. In Warnsveld komt op de locatie van de voormalige Camping Warnsveld het retraite-resort Nala Village. Bij de herontwikkeling komen er 62 villa’s en 38 natuuraccommodaties. Het ontwerp sluit met natuurlijk materiaalgebruik naadloos aan bij de omgeving. De indeling van de accommodaties is afgestemd op de beoogde doelgroep. De officiële opening van Nala Village vindt plaats op 18 en 19 juli met het Horizon Festival.Tekst: Peter Bekkering, Foto: Nala VillageNala Village vervangt Camping Warnsveld, de grootste voormalige campi...
Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform. Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
Trefwoorden: verblijfsrecreatie, kampeerterreinen
Gerelateerde berichten:Geen gerelateerde berichten.
|
|
23/07/26
Het Egyptische Ministerie van Toerisme & Oudheden heeft vandaag de lancering aangekondigd van een nieuw digitaal Visa-on-Arrival-systeem.
|
23/07/26
Heb jij ooit meegedaan als student aan de Travel Challenge? Op 27 oktober 2026 brengt organisator van Travel Challenge, arbeidsorganisatie Reiswerk de oud-deelnemers van alle edities weer samen in Utrecht.
|
22/07/26
Touroperator en eigenaar van een aantal hotels Corendon opent eind augustus 2026 de eerste Corendon Travel Boutique aan de Cornelis Schuytstraat in Amsterdam-Zuid.
|
22/07/26
Nederlandse boekingssite Glampings.com breidt verder uit met overname van Afrikaans boekingsplatform Conservio.com. Conservio is een gevestigd online platform voor natuur- en safari-accommodaties in onder meer Zuid-Afrika en Namibië.
|
22/07/26
De extreme hitte en terugkerende natuurbranden in Zuid-Europa zorgen ervoor dat steeds meer Nederlanders de zomervakantie dichter bij huis overwegen. Dat blijkt uit onderzoek van Dormio Resorts & Hotels onder ruim 1.600 Nederlanders.
|
20/07/26
De Vlaamse toerismeorganisatie zal groeien in het aantal personeelsleden. Dat blijkt in de 'uitbreiding personeelsplan Toerisme Vlaanderen'op voorstel van viceminister-president Melissa Depraetere.
|
20/07/26
Van de besneeuwde toppen van Alpe d’Huez naar de iconische festivalweides van Boom: Sunweb, een van Europa's grootste reisorganisaties, verdiept dit jaar haar partnership met organisator Tomorrowland met een merkactivatie.
|
20/07/26
Voor veel Nederlanders met een huisdier begint de vakantie pas echt als de opvang voor hun huisdier goed geregeld is. Uit onderzoek van huisdierenverzekeraar Figo Pet onder 500 Nederlanders blijkt dat 84% aangeeft dat de keuze voor een geschikte opvang bepaalt hoe ontspannen zij zelf op vakantie gaan.
|
|
07/09/26 t/m 09-09-26
From 7 to 9 September 2026, WadNext Conference brings together policymakers, destinations,...
|
14/09/26
Perspectief 2040 krijgt steeds meer vorm. Maar voordat we de volgende stap zetten, wil NBTC toetsen ...
|
02/10/26
Gastvrij Gelderland nodigt ondernemers, gemeenten, evenementenorganisaties en andere partners van ha...
|
06/10/26 t/m 10-10-26
Van 6 tot en met 10 oktober 2026 organiseert Pleisureworld in samenwerking met HISWA-RECRON een excl...
|
17/11/26 t/m 19-11-26
Recreatie Vakbeurs is hét jaarlijkse ontmoetingsmoment voor de recreatiebranche in de Benelux...
|
|