Utrecht verbetert viewer op erfgoed

Wil je bezoekers naar het erfgoed van de provincie Utrecht verwijzen? De provincie heeft de bestaande viewer verbeterd.
Raadpleeg dan de vernieuwde Cultuurhistorische Atlas (CHAT) van de provincie Utrecht. Met de vernieuwde viewer is het nóg makkelijker om kaarten te bekijken, informatie te ontdekken en inspiratie op te doen. Dit betreft met name de layout en werking van de viewer. In de data zijn geen grote veranderingen doorgevoerd. Er vindt regelmatig een verbetering en actualisatie van data plaats.
In de Cultuurhistorische Atlas staat een schat aan informatie over het Utrechtse erfgoed. Denk aan historische landschappen, archeologische vindplaatsen en bijzonder gebouwd erfgoed. Ook de cultuurhistorische waardenkaarten van gemeenten zijn te raadplegen.
De atlas is er voor iedereen: van inwoners met interesse in geschiedenis tot professionals die werken aan ruimtelijke plannen en ontwikkelingen. De Cultuurhistorische Atlas is al een van de meest bezochte GIS-apps van de provincie Utrecht.
Topics:Beleid, Cultuur, Dagrecreatie, Toerisme
Trefwoorden: Utrecht, erfgoed
























































