Geplaatst op: 25-02-2026
Auteur: Marc Gerlings

CEO Flying Tiger naar Landal

Martin Jermiin

CEO Flying Tiger naar Landal
Martin Jermiin. Foto: Landal
Landal stelt Martin Jermiin per 7 april 2026 aan als nieuwe Chief Executive Officer (CEO). Met zijn komst zet Landal een belangrijke volgende stap in de ambitie van toonaangevende Europese aanbieder van vakanties in de natuur.

De Deen Martin Jermiin brengt ruime internationale ervaring mee in retail en bedrijfstransformatie. Als CEO van Flying Tiger speelde hij de afgelopen 7 jaar een sleutelrol in de positionering van het retailmerk in tientallen landen. Onder zijn leiding realiseerde het bedrijf groei en sterke prestaties en werd een groot internationaal netwerk van retaillocaties verder uitgebouwd. Ook werkte Jermiin meer dan 10 jaar bij adviesbureau McKinsey.

"Deze ervaring sluit direct aan bij de wereld van Landal," aldus Dirk Anbeek, voorzitter van de Raad van Commissarissen. "Martin combineert focus op duurzame groei met een krachtige merkervaring, strategische visie en een solide operationele basis. Hij is een verbindende leider die dicht bij de parken, de teams, huiseigenaren en de gasten zal staan."

Martin Jermiin volgt Mikael Andersson op die Landal in januari verliet. 
Trefwoorden: Landal, vakantiepark, management

CELTH



||| Nieuws |||

13/07/26
Kajsa Ollongren voorzitter Raad van Toezicht Rijksmuseum
Kajsa Ollongren wordt per 1 oktober 2026 de voorzitter van de Raad van Toezicht van het Rijksmuseum. Zij volgt Alex Wynaendts op. Zijn zittingstermijn loopt na 8 jaar af.
09/07/26
Exclusief voor leden
Meer zekerheid voor flexwerkers
Werknemers met een flexibel contract krijgen vanaf 1 januari 2028 meer zekerheid over hun inkomen en werktijden. Een nieuwe wet moet een einde maken aan langdurige onzekerheid door tijdelijke contracten, oproepwerk en verschillen in arbeidsvoorwaarden.
08/07/26
Exclusief voor leden
Consumptie stijgt in mei maar minder naar recreatie
Nederlandse Huishoudens hebben in mei 1,8 procent meer geconsumeerd dan in mei 2025, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Maar er is minder geld van die consumptie gegaan naar onder meer horeca en recreatie.
06/07/26
Exclusief voor leden
Oude IJsselstreek ziet kansen voor waterrecreatie
De gemeente Oude IJsselstreek wil waterrecreatie een grotere rol geven. Om de mogelijkheden in kaart te brengen, liet de gemeente door Waterrecreatie Nederland onderzoeken welke kansen er zijn voor recreatie op en rond het water.
02/07/26
Actie wittebroodsweken Taylor Swift in Kunstmuseum Den Haag
Het zal je vast niet ontgaan zijn, de geruchtenmachine over het huwelijk van megaster Taylor Swift draait op volle toeren. Het Kunstmuseum Den Haag speelt daar handig op in met de Wonderstruck jurk van Taylor.
22/06/26
Exploitant voor kasteel Hof ter Linden
Na een oproep en selectieprocedure vonden Stichting Kempens Landschap en lokaal bestuur Edegem een exploitant voor Vlaamse kasteel Hof Ter Linden.
19/06/26
Exclusief voor leden
Mecanoo ontwerpt nieuw cultuurgebouw Facet in Emmen
Het architectenbureau Mecanoo uit Delft ontwerpt het nieuwe gebouw van Facet aan het Mondriaanplein in Emmen. De gemeente Emmen en Facet hebben Mecanoo geselecteerd voor de verbouwing van het markante cultuurgebouw.
18/06/26
Dertien culturele hotspots verbonden aan BlowUp Jubilee
Nog een paar dagen en BlowUp Jubilee, de jubileumeditie van de populaire opblaaskunstexpo in het Museumkwartier Den Haag, komt ten einde. Op zondag 21 juni kunnen bezoekers de slotdag combineren met het betaalde Kunstsnacks, een ontdekkingsdag langs dertien culturele hotspots in het hart van Den Haag.

||| Agenda |||

07/09/26 t/m 09-09-26
07/09/26 t/m 09-09-26: Wadnext conference
From 7 to 9 September 2026, WadNext Conference brings together policymakers, destinations,...
18/09/26
18/09/26 t/m 18-09-26: Kennisdag Waterlinies
Deze nazomer organiseren de Alliantie Zuiderwaterlinie, de Vereniging Nederlandse Vestingsteden, de ...