Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

12-10-2023: Screw up morning: Leisure en toerisme in stedelijke ontwikkeling

Screw up morning: Leisure en toerisme in stedelijke ontwikkeling

Tijdens de Screw Up Morning op donderdag 12 oktober 2023 brengen Sweco, J2Leisure en Expertise Network Sustainable Urban Tourism (ENSUT) partijen als gemeenten, ontwikkelaars, ondernemers en onderzoekers bij elkaar om samen te praten over wat er op dit moment beter kan in de leisure en toerisme sector.  Denk hierbij aan programmering, bezoekersmobiliteit, duurzaamheid en samenwerking tussen partijen. 


Wij nemen jullie mee in onze screw ups en er is ruimte om jullie eigen screw ups te delen. Het idee is om alles op tafel te leggen om vanuit daar een plan te gaan maken van wat er in de toekomst béter kan en welke stappen daarvoor moet worden gezet. 


Naast een inhoudelijke paneldiscussie met o.a. ABN AMRO, Heijmans, Amsterdam&partners, Gemeente Tilburg en Jora Vision gaan jullie ook zelf aan de slag tijdens een serious game.


ABN AMBRO en Center of Expertise Leisure, Tourism and Hospitality (CELTH) zijn partners van dit evenement.


Waar gaan we mee aan de slag?

> Integraal benaderen van de opgave vanuit het perspectief van de wetenschap, de markt en overheid

> Concrete lessen uit de praktijk aan de hand van casussen

> Handvatten om leisure en toerisme meer te betrekken bij stedelijke ontwikkeling


Aanmelden



Meer informatie op: https://www.sweco.nl/actueel/evenementen/12-10-screw-up-morning-leisure-en-toerisme-in-stedelijke-ontwikkeling/

||| Nieuws |||

14/05/25
Exclusief voor leden
Tweede XL klompenpad gaat open
Zaterdag 24 mei 2025 is in Neder-Betuwe de feestelijke opening van Klompenpad XL: het Spanjaardspad. Wethouder Herma van Dijkhuizen van gemeente Neder-Betuwe en projectleider Martijn Grievink van Stichting Landschapsbeheer Gelderland onthullen het startpaneel in Opheusden.
02/05/25
Nominaties geopend voor Recreatie Verkiezingen 2025
Tot en met 14 september kunnen leerbedrijven, praktijkopleiders en medewerkers binnen de recreatiesector genomineerd worden voor de Recreatie Verkiezingen 2025.
24/04/25
BinnenhofBuiten doneert spiegelend kunstwerk aan Flora Restaurant en Filmhuis
Het Haagse stadsprogramma BinnenhofBuiten schenkt een monumentaal kunstwerk van de Haagse kunstenaar Marleen Sleeuwits aan Flora Restaurant en Filmhuis.
22/04/25
Twee Utrechtse informatiepunten open Hollandse Waterlinies en Neder-Germaanse Limes
In de provincie Utrecht zijn twee nieuwe informatiepunten geopend over het UNESCO Werelderfgoed: de Hollandse Waterlinies en de Neder-Germaanse Limes.
18/04/25
Nationale Campermarkt trekt ruimt 3.200 bezoekers
De grootste particuliere campermarkt van Europa laat 25% van de campers van eigenaar wisselen
17/04/25
Exclusief voor leden
Waar ga je naartoe op je eerste date?
Eerste dates brengen altijd onzekerheid met zich mee: het is niet makkelijk om overeenkomsten te vin...
15/04/25
Ahoy location of the year
In Venray zijn de Live Entertainment Production Awards (LEPA) uitgereikt. Rotterdam Ahoy mocht de prestigieuze titel 'Location of the Year 2024’ in ontvangst nemen.
15/04/25
Exclusief voor leden
Unseen verhuist naar NDSM
Voor de editie van september 2025 verhuist kunstbeurs Unseen naar een nieuwe locatie: de NDSM Loods....