27-05-2025: HZ Changemaker Event
Op dinsdag 27 mei vindt het HZ Changemaker Event plaats. Dan wordt voor de tweede keer de HZ Changemaker Award uitgereikt. Ook wordt het HZ Impact Lab geopend in de HZ-toren.
Het HZ Changemaker Event barst van de inspiratie op het gebied van ondernemerschap. Het programma duurt van 12:30 tot 17:30 en bestaat uit: - Uitreiking HZ Changemaker Award
- Opening HZ Impact LabInspiratiehubs (over filosofie en ethiek, regeneratief leiderschap, steward ownership en dilemma's in familiebedrijven)
- Inspirerende sprekers
- Tijd om met elkaar te netwerken en borrelen
Meer informatie op: https://c.spotler.com/ct/m6/k1/tgiWOw4Cc5nm8TyVuq31a1Ed8lNAgNXpJXcaud1UNEnOsL4Ppd_o66r6qu63Bdb-/I3zUNH7bLJw8Hph
Topics:Beleid, Cultuur, Dagrecreatie, Destinatie Nederland, Duurzaam toerisme, LDA, Leisure, Onderzoek, Reis & vervoer, Toerisme, Watersport
|
|
02/07/25
Centraal gelegen in de vernieuwde Lounge 1 van Schiphol is geopend een grote Starbucks-locatie van 500 vierkante meter. De herontwikkeling is het resultaat van een nauwe samenwerking tussen Schiphol, Avolta AG en Starbucks.
|
02/07/25
Van chatbots en sociale media campagnes tot en met werkprocessen in de horeca, AI is niet meer weg te denken uit de sector leisure. Het gebruik van AI maakt een versnelling mee in onze maatschappij.
|
30/06/25
De Drentse Fiets4Daagse bestaat zestig jaar en de organisatie pakt uit met een kleurrijk randprogramma en een gereduceerd tarief; kinderen t/m 16 jaar fietsen zelfs gratis mee.
|
30/06/25
De kaartverkoop voor game-event Next Level Heroes op zondag 6 juli verloopt zo voorspoedig dat het evenement verhuist naar een grotere locatie.
|
24/06/25
Pathé zet de volgende stap in Zeeland: vanaf donderdag 26 juni verandert CineCity in Pathé Vlissingen. Terneuzen krijgt niet genoeg bezoekers en daarom wordt CineCity Terneuzen gesloten.
|
20/06/25
Komend weekend lopen de temperaturen in Nederland met gemak op tot boven de 30 graden. Er staan diverse grote festivals op de agenda. Daarom doet het Rode Kruis een dringende oproep: bereid je goed voor, gebruik je gezonde verstand en luister goed naar je lichaam.
|
19/06/25
Corendon werkt sinds mei samen met het internationale platform ResiRest. ResiRest biedt food-excursies in onder meer de Turkse regio Antalya aan. Een uitrol naar andere destinaties staat op de planning.
|
18/06/25
Bij hotelketen Ruby is muziek geen achtergrondgeluid, maar een hoofdrolspeler. In een tijd waarin hospitality draait om beleving, loopt Ruby Hotels voorop met de duidelijke positie van muziek in de formule. Met een eigen radioshow, live muziek in de hotelbars en Marshall speakers op elke kamer.
|
|