Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

14-11-2017 t/m 23-11-2017: VistBrabant Masterclass: Meer Duitse en Belgische gasten

VistBrabant Masterclass: Meer Duitse en Belgische gasten
In november organiseert VisitBrabant de Masterclass Meer Duitse en Belgische gasten. Deze masterclass wordt vier maal gehouden, in elke Brabantse regio een maal.


Gastvrijheid begint volgens Visit Brabant met goede en volledige communicatie. Via de juiste kanalen, het juiste verhaal en in de juiste taal. Tijdens deze Masterclasses, die VisitBrabant en VVV Brabant gezamenlijk organiseren, krijgen Brabantse ondernemers veel praktische tips om hun bedrijf (verblijfsaccommodatie, horecabedrijf, attractie, evenement, retailer of VVV) nog gastvrijer te maken voor de Belgische en Duitse gast. Deze tips krijgen ze van experts én collega-ondernemers.


Deze Masterclass wordt vier keer herhaald, in iedere Brabantse regio één keer:

– Noordoost-Brabant: 14 november, Van der Valk Hotel ’s-Hertogenbosch-Vught

– Midden-Brabant: 16 november, De Pont Tilburg

– Zuidoost-Brabant: 21 november, The Student Hotel Eindhoven

– West-Brabant: 23 november, Theater De Bussel Oosterhout


De Masterclasses worden bewust klein gehouden, maximaal aantal deelnemers per Masterclass is 50 personen.



Meer informatie op: https://www.connectbrabant.nl/kennis/masterclasses
Topics:Toerisme

||| Nieuws |||

27/03/25
1931 Congrescentrum Brabanthallen is eerste congreslocatie met vaste Sign Language Coffee Bar
1931 Congrescentrum Brabanthallen is vanaf april de eerste in Nederland met een koffiebar waar je in gebarentaal leert een koffie te bestellen. De gebaarista's staan dagelijks klaar.
25/12/24
Op weg naar 2025
Het jaar 2024 loopt ten einde en we kijken vol verwachting uit naar een prachtig 2025. We willen jullie hartelijk bedanken voor de fijne samenwerking en het vertrouwen in ons.
12/11/24
Nieuwe supermarktconcepten bij Center Parcs: Albron en Boon Food Group bundelen krachten
Door de samenwerking gaan supermarkten van Center Parcs zich ontwikkelen tot innovatieve, gebruiksvriendelijke omgevingen die gasten optimaal bedienen tijdens hun verblijf.
11/10/24
Zet je regio op de kaart 2024: Balans in jouw bestemming – Maak deel uit van de toekomst van toerisme!
NRIT organiseert in samenwerking met CELTH en de Recreatie Vakbeurs een kennisevent rond bestemming in balans. In slechts twee uur ben je helemaal up-to-date met de nieuwste inzichten en strategieën. Je leert van experts, netwerkt met vakgenoten én krijgt praktische handvatten om direct mee aan de slag te gaan in jouw regio.
02/10/24
Hoe een ziekteverzuimverzekering je bedrijf kan beschermen
Het welzijn van medewerkers is een van de belangrijkste verantwoordelijkheden van de ondernemer. Ziekteverzuim kan een aanzienlijke impact hebben op je bedrijf
29/03/24
Trendcongres Toerisme en Vrijetijd 2024 - Zet jouw transitie in
Met zijn aanstekelijke visie op toerisme laat key-note spreker Peter de Wilde (CEO Toerisme Vlaanderen en Agentschap Onroerend Erfgoed) jou de transitie in toerisme beleven op 18 april. Dat is de dag van het Trendcongres Toerisme en Vrijetijd 2024.
25/03/24
Exclusief voor leden
Goed toeristisch jaar voor Royal Delft
Dat het inkomend toerisme in 2023 weer volop draaide zagen ze ook bij Royal Delft. De bezoekersaantallen en omzet groeiden fors. Het bedrijf richt zich met een unieke propositie op de toeristische markt.
13/12/23
Impact maken met Bureau Ruimte voor Vrije Tijd
Door de toenemende vraag naar beleidsvisies en onderzoeken over recreatie en toerisme is Bureau Ruimte voor Vrije Tijd op zoek naar een projectleider vrijetijdseconomie.