Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

11-10-2017: Reünie De Rooi Pannen

Reünie De Rooi Pannen
De Rooi Pannen bestaat dit jaar 50 jaar. Duizenden mensen hebben er gestudeerd of gewerkt en bijgedragen aan de school zoals die nu is. In het diverse jubileumprogramma is een reünie dan ook onontbeerlijk. Op 11 oktober vindt op iedere locatie een weerzien plaats tussen oud-leerlingen en (oud-)docenten.

De Rooi Pannen is in vijftig jaar uitgegroeid tot een scholengemeenschap met locaties in Tilburg, Eindhoven en Breda, waar VMBO- en MBO-opleidingen aangeboden worden op het gebied van handel, horeca, toerisme/recreatie, vormgeving en marketing/evenementen.

Van 19.00 tot 23.00 uur zijn de oud-leerlingen en (oud-)docenten welkom om met elkaar herinneringen op te halen. Dit gebeurt dus niet op één plek, maar op iedere afdeling afzonderlijk.

Op www.50jaarderooipannen.nl kunnen oud-leerlingen en –docenten zich aanmelden voor een bijdrage van € 10,00. Ook is op deze website te zien wie zich al aangemeld heeft.

||| Nieuws |||

22/05/25
Geerte Udo nieuwe voorzitter Landelijke Raad voor Recreatie en Toerisme
Geerte Udo is per 1 augustus benoemd tot onafhankelijk voorzitter van de Landelijke Raad voor Recreatie en Toerisme (LRRT). Udo brengt ruime ervaring mee uit het publiek-private domein, onder meer als voormalig directeur-bestuurder van amsterdam&partners.
21/05/25
Boele wordt salesmanager Retail bij Corendon
Tineke Boele start op 1 juli 2025 als Salesmanager Retail bij reisbedrijf Corendon. In deze rol is zij verantwoordelijk voor de verkoop van reisproducten via retailpartners.
21/05/25
Werkveldkandidaten gezocht voor Professional Doctorate in Leisure, Tourism & Hospitality
CELTH zoekt voor de professional doctorate kandidaten uit het werkveld. De PD biedt organisaties de kans om voorop te lopen in innovatie binnen de LTH-sector. Het traject, dat vier tot zes jaar duurt, combineert praktijkgericht onderzoek met concrete interventies.
20/05/25
Open Watersport Weken 2025 trekken meer dan 25.000 bezoekers
De derde editie van de Open Watersport Weken, die plaatsvonden van 5 april tot en met 18 mei in Frie...
20/05/25
Exclusief voor leden
Waarom we landgenoten tijdens vakantie vermijden
Hard praten, zeuren over het eten en alleen maar bezig zijn met geld. Maar liefst 69 procent van alle Nederlanders ergert zich tijdens de vakantie aan het gedrag van landgenoten.
16/05/25
Exclusief voor leden
Taiwan opent toeristisch informatiecentrum in Amsterdam
Met de officiële opening van het Taiwan Tourism Information Center (TTIC) in Amsterdam op 15 mei 2025 zet de Taiwan Tourism Administration (TTA) een grote stap om haar positie op de Nederlandse toeristische markt te versterken.
15/05/25
Exclusief voor leden
30% van de Nederlanders kan niet met vakantie zonder vakantiegeld
Komende week wordt het vakantiegeld weer overgemaakt naar miljoenen Nederlanders. Waar de één al koffers aan het pakken is, kijkt de ander of er nog geld overblijft voor een uitje ná het betalen van de vaste lasten.
14/05/25
Exclusief voor leden
Tweede XL klompenpad gaat open
Zaterdag 24 mei 2025 is in Neder-Betuwe de feestelijke opening van Klompenpad XL: het Spanjaardspad. Wethouder Herma van Dijkhuizen van gemeente Neder-Betuwe en projectleider Martijn Grievink van Stichting Landschapsbeheer Gelderland onthullen het startpaneel in Opheusden.