27-05-2025: HZ Changemaker Event
Op dinsdag 27 mei vindt het HZ Changemaker Event plaats. Dan wordt voor de tweede keer de HZ Changemaker Award uitgereikt. Ook wordt het HZ Impact Lab geopend in de HZ-toren.
Het HZ Changemaker Event barst van de inspiratie op het gebied van ondernemerschap. Het programma duurt van 12:30 tot 17:30 en bestaat uit: - Uitreiking HZ Changemaker Award
- Opening HZ Impact LabInspiratiehubs (over filosofie en ethiek, regeneratief leiderschap, steward ownership en dilemma's in familiebedrijven)
- Inspirerende sprekers
- Tijd om met elkaar te netwerken en borrelen
Meer informatie op: https://c.spotler.com/ct/m6/k1/tgiWOw4Cc5nm8TyVuq31a1Ed8lNAgNXpJXcaud1UNEnOsL4Ppd_o66r6qu63Bdb-/I3zUNH7bLJw8Hph
Topics:Beleid, Cultuur, Dagrecreatie, Destinatie Nederland, Duurzaam toerisme, LDA, Leisure, Onderzoek, Reis & vervoer, Toerisme, Watersport
|
|
18/06/25
De Raad van Toezicht van het Fries Museum en Keramiekmuseum Princessehof heeft Oeds Bijlsma benoemd tot interim directeur-bestuurder van de beide musea. Met ingang van 5 augustus 2025 zal hij voor een periode van zes maanden leiding geven aan de organisatie, totdat een definitieve directeur-bestuurder is aangetrokken.
|
17/06/25
Met ingang van 1 juli start Caroline Belt als directeur-bestuurder voor de Van Gogh Sites Foundation. Caroline neemt hiermee het stokje over van Frank van den Eijnden die in de afgelopen 15 jaar Van Gogh in Brabant op de kaart heeft gezet en Simone van der Heiden die vanaf 2022 mede de directie heeft gevoerd.
|
11/06/25
De vierde editie van BlowUp Art Den Haag, dit jaar voor het eerst in samenwerking met kunstenaarsvereniging Pulchri Studio, nadert zijn einde. Tot en met vandaag, woensdag 11 juni, is de unieke samensmelting van monumentale opblaaskunst en een hedendaagse beeldententoonstelling te bewonderen op het Lange Voorhout tijdens BlowUp Art X Pulchri Studio.
|
10/06/25
Barteld de Jong uit Noordwijk is de grote winnaar van de fotowedstrijd die de stichting Kastelen, historische Buitenplaatsen & Landgoederen (sKBL) organiseerde in het kader van de Dag van het Kasteel.
|
05/06/25
De dertiende editie van fotografiebeurs Unseen, nu als onderdeel van Art Rotterdam, vindt eind maart 2026 plaats; dus niet, als eerder aangekondigd door de organisatie, komende september in de Amsterdamse NDSM Loods.
|
27/05/25
De grootste Nederlandse dagattracties hebben vorig jaar 2% meer bezoekers geteld. Dierentuinen deden het relatief beter dan attractieparken en musea. De Zaanse Schans is in 2024 gestegen naar de tweede plaats op de ranglijst van best bezochte dagattracties in Nederland.
|
26/05/25
Met ingang van 1 juni 2025 start Annemarie Moons als voorzitter van Van Gogh Nationaal Park.
|
26/05/25
Op 22 mei vond de feestelijke wereldpremière van Bricks of Wonder plaats, een spectaculaire LEGO® tentoonstelling in Westfield Mall of The Netherlands.
|
|