20-05-2025 t/m 22-05-2025: Week van de Self Service
Vanaf 25 juni 2025 verandert de wetgeving rond selfservice-oplossingen ingrijpend door de inwerkingtreding van de European Accessibility Act. Wat betekent dit voor organisaties die werken met kiosken, digitale bestelzuilen en andere selfservice-toepassingen? Tijdens de Week van de Self Service – van 20 tot en met 22 mei bij Prestop in Son en Breugel – worden bezoekers volledig bijgepraat over de nieuwste ontwikkelingen, praktijkervaringen en wettelijke vereisten. Programma highlights: - Meer dan 45 innovaties van toonaangevende leveranciers als Mollie, Google, Star, Cikam, Elo, TLS Boca Systems en Prestop.
- Expertpresentaties van o.a. The Chocolate Factory, de Heineken Experience en een Deense mystery guest over hun aanpak, valkuilen en resultaten.
- Interactieve demo’s van bestel-, entertainment- en check-in-systemen.
- Lunch & netwerkborrel om ervaringen en ideeën uit te wisselen.
Voor wie?Deze bijeenkomst is onmisbaar voor: - bedrijven die een eigen Experience Centre willen opzetten,
- organisaties actief in leisure, retail, musea en attractieparken,
- projectontwikkelaars en leveranciers van selfservice-technologie.
Meld je gratis aanDeelname is kosteloos. Bezoek www.weekvandeselfservice.nl om je dag en dagdeel te reserveren. Zorg dat jouw organisatie klaar is voor de toekomst van selfservice – gebruiksvriendelijk, toegankelijk en efficiënt. Meer informatie op: https://www.nritmedia.nl/admin/www.weekvandeselfservice.nl
|
|
05/06/25
De dertiende editie van fotografiebeurs Unseen, nu als onderdeel van Art Rotterdam, vindt eind maart 2026 plaats; dus niet, als eerder aangekondigd door de organisatie, komende september in de Amsterdamse NDSM Loods.
|
05/06/25
Volgens de nieuwste Global Outlook van IATA (juni 2025) zijn de vooruitzichten voor het passagiersvervoer door de lucht positief, maar niet zonder uitdagingen. Terwijl de vraag naar vliegreizen wereldwijd toeneemt, worstelt de sector met capaciteitsbeperkingen, veranderend reizigersgedrag en de noodzaak tot verduurzaming.
|
05/06/25
Op World Running Day (4 juni) kwam mooi nieuws van European Athletics naar buiten. Utrecht wordt gastheer van de derde editie van de Europese Kampioenschappen Hardlopen, die in mei 2029 plaatsvinden.
|
05/06/25
Leisuretalk en Gastvrijheid Begint van Binnen starten deze zomer een nieuwe zomer special met de titel "MBO -Mega Belangrijk Onderwijs! - De podcast.
|
05/06/25
Maastricht Marketing heeft het vernieuwde online platform www.visitmaastricht.nl gelanceerd. De website is volledig afgestemd op het herijkte stadsmerk uit 2023 en biedt bezoekers én bewoners een gepersonaliseerde en inspirerende manier om Maastricht te ontdekken. De nadruk ligt op slow travel, beleving en gepersonaliseerde content.
|
05/06/25
Als gevolg van een staking in regio Midden-Nederland georganiseerd door vakbonden, rijden op vrijdag 6 juni in het gehele land geen NS-treinen. Treinverkeer naar luchthaven Schiphol gaat beperkt door.
|
05/06/25
Schiphol beleefde op 4 juni 2025 een dag vol tegenstrijdige ontwikkelingen. Terwijl de Autoriteit Consument & Markt (ACM) groen licht gaf voor de forse tariefverhogingen van de luchthaven, vernietigde de rechtbank Den Haag de natuurvergunning van Schiphol wegens gebrekkige onderbouwing.
|
04/06/25
Barbara Oomen nam op dinsdag 3 juni afscheid als voorzitter van het College van Bestuur van HZ University of Applied Sciences. Ze deed dat met studenten, collega’s en relaties uit het werkveld in het atrium van de HZ in Vlissingen.
|
|