06-06-2023: LDA Kennisdag
Afbeelding van Gerd Altmann via Pixabay Op dinsdag 6 juni organiseert de Landelijke Data Alliantie haar jaarlijkse kennisdag. Dit jaar in de Jaarbeurs MeetUp.
De ochtend staat in het teken van kennis delen en uitwisselen over toerisme van, naar en in ons land. De LDA zal onder andere de nieuwe resultaten delen over het onderzoek inkomend (dag)toerisme en een update geven over de Nationale Datastrategie.
In de middag staan diverse interactieve workshops op het programma. Heb jij een best practice om te delen, een onderzoek gedaan met interessante inzichten of wil je mensen écht verassen met jouw kennis over een data gerelateerd thema? Neem dan contact op met Evelien Visser. Graag ontvangen we jouw input voor 5 mei. Meer informatie op: https://www.landelijkedataalliantie.nl/nl/home.htm
|
|
16/05/25
Landal breidt haar aanbod fors uit met tien nieuwe luxe resorts in Oostenrijk, dankzij een strategisch partnerschap met Alps Resorts. Hiermee komt het totaal aantal Oostenrijkse Landal-bestemmingen op 25. De nieuwe accommodaties zijn direct boekbaar via de Landal-platforms.
|
13/05/25
Na het vroegboekseizoen 2025, waarin veel Nederlanders hun zomervakantie al vroeg in het jaar vastleggen, is nu het last minute seizoen aangebroken. Uit onderzoek van bureau iVOX, in opdracht van Sunweb onder 1000 Nederlanders, blijkt dat geopolitieke spanningen, natuurrampen en extreem weer een merkbare invloed hebben op de last minute vakantieplannen van Nederlanders.
|
09/05/25
De voorbereidingen voor de Recreatie Vakbeurs 2025, die van 11 tot en met 13 november plaatsvindt in Evenementenhal Hardenberg, zijn in volle gang. Er zijn momenteel nog slechts 40 stands beschikbaar voor leveranciers. De organisatie meldt dat de eerste hallen met populaire segmenten reeds volledig zijn volgeboekt.
|
09/05/25
ABN AMRO verwacht dat het aantal overnachtingen op Nederlandse campings in 2025 weer groeit. In 2024 daalden de overnachtingen na jaren van groei met 7% Voor 2025 verwachten experts van de bank weer een groei van 3%.
|
02/05/25
De verkoop van de Nederlandse vakantieparken van Peter Gillis’ Oostappen Groep gaat door. De kortgedingrechter in Noord-Holland heeft geoordeeld dat de koper de overeenkomst van 185 miljoen euro moet nakomen.
|
29/04/25
Recreatiepark De Leistert in het Midden-Limburgse Roggel is door kampeerders voor het tweede jaar op rij verkozen tot beste camping van Nederland. Dat maakt campingspecialist ACSI bekend die in 12 categorieën de zogenaamde ACSI Awards 2025 uitreikte.
|
25/04/25
Vakantieparkeigenaren in Overijssel kunnen vanaf heden gebruikmaken van een nieuwe Weerbaarheidsscan om zich beter te wapenen tegen ondermijnende criminaliteit. De scan is ontworpen om eigenaren van vakantieparken inzicht te geven in hun kwetsbaarheden en hen te helpen signalen van criminele inmenging te herkennen en hierop te anticiperen.
|
25/04/25
Vakantiehuizen die beschikken over wellnessfaciliteiten zoals een sauna of hottub genereerden in 2024 een aanzienlijk hoger rendement dan vergelijkbare woningen zonder deze extra’s. Andere trends die de verhuurbaarheid beïnvloeden zijn thuiswerkmogelijkheden, laadpalen, privacy, gezinsvriendelijke voorzieningen en niet onbelangrijk een instagramwaardig interieur.
|
|