Deze website maakt gebruik van cookies.Meer informatieDeze melding verbergen

02-06-2023: Consumer Behaviour in Tourism Symposium

Consumer Behaviour in Tourism Symposium

De vijftiende editie van het jaarlijkse Consumer Behaviour in Tourism Symposium (CBTS) vindt plaats van 31 mei tot 2 juni 2023 op de campus van Breda University of Applied Sciences (BUas). 

Tijdens de CBTS 2023 Industry Day op vrijdag 2 juni brengen de organisatoren internationale thoughtleaders, onderzoekers en de toerisme sector samen om ideeën en resultaten, ontwikkelingen en innovaties die van invloed zijn op de toekomst van consumentengedrag in het toerisme, te bespreken en uit te wisselen.

Gerenommeerde en inspirerende keynote-sprekers delen hun inzichten over huidige en toekomstige drijfveren van consumentengedrag in een veranderende wereldwijde omgeving:

  • Dr Cihan Cobanoglu, Professor of the School of Hospitality and Tourism Management, University of South Florida
  • Frans Leenaars, Group Director Customer Experience, TUI
  • Peter van der Schans, Executive Director & Vice President, IAPAA EMEA
  • Wim Strijbosch, Senior Researcher Experience Lab, Breda University of Applied Sciences
  • En vele anderen

Deelname is gratis en kan via onderstaande link.



Meer informatie op: https://cbtsconference.com/industry-day/

||| Nieuws |||

18/06/25
Guy Vroemen nieuwe directeur-bestuurder Maastricht Marketing
De Raad van Toezicht van Stichting Maastricht Marketing heeft bekendgemaakt dat Guy Vroemen per 1 augustus 2025 de nieuwe directeur-bestuurder wordt.
18/06/25
Tourist Info punt in Zweeler kerk
Op 20 juni vindt de officiële aftrap van het uitvoeringsplan ‘Kiemen in Drentse grond’ plaats door het openen van de Tourist Info in de Zweeler Kerk.
18/06/25
Exclusief voor leden
B&B De Hoenderkamp de beste van Nederland in 2025
B&B De Hoenderkamp in het Overijsselse Beuningen is uitgeroepen tot de Beste Bed & Breakfast van Nederland 2025.
17/06/25
Caroline Belt wordt directeur-bestuurder voor de Van Gogh Sites Foundation.
Met ingang van 1 juli start Caroline Belt als directeur-bestuurder voor de Van Gogh Sites Foundation. Caroline neemt hiermee het stokje over van Frank van den Eijnden die in de afgelopen 15 jaar Van Gogh in Brabant op de kaart heeft gezet en Simone van der Heiden die vanaf 2022 mede de directie heeft gevoerd.
16/06/25
Exclusief voor leden
Rijden in het buitenland? Toch wel eng
34 procent van de Nederlandse vrouwen vindt autorijden in het buitenland spannend, terwijl 82 procent van de mannen gerust achter het stuur stapt.
13/06/25
Vliegtickets en prijzen overnachtingen vakantieparken drukken inflatie
De inflatie is gedaald van 4,1 in april naar 3,3 procent in mei van dit jaar, meldt CBS. Bijzonder i...
12/06/25
Exclusief voor leden
Texel krijgt betere kustbescherming
Noord-Holland kiest voor 4 maatregelen die de zuidwestkust van Texel beschermen tegen hoogwater, de natuur versterken en ruimte geven aan recreatie.
12/06/25
Mijlpaal EuroParcs Enkhuizer Strand: eerste gasten gearriveerd
Vrijdag 6 juni arriveerden de eerste gasten voor hun vakantie op EuroParcs Enkhuizer Strand aan het IJsselmeer.