20-04-2023: Trendcongres 2023: Tourism Futures

Trendcongres 2023: Tourism Futures
De toeristische sector staat voor enorme uitdagingen en grote veranderingen. Internationale geopolitieke en economische ontwikkelingen hebben een grote invloed op toerismestromen. Na de pandemie is bovendien het vakantie- en vrijetijdsgedrag van de (internationale) consument sterk veranderd. Bedrijven en organisaties staan daarnaast voor grote uitdagingen rond arbeidsmarkt, duurzaamheid en digitalisering. Tegelijkertijd moeten ze samen met DMO's en beleidsmakers invulling geven aan de 17 SDG's van de Verenigde Naties.

Op het Trendcongres 2023 gaan we samen met nationale en internationale experts de toekomst van toerisme vormgeven. De opzet van het Trendcongres is vooral een scherp middagprogramma. Maar de missie bij het ontrafelen van ‘Tourism Futures’ is ook dat jij de ander ontmoet. Netwerken is een power instrument in het post covid tijdperk. Maak er gebruik van. Ontdek die kennis, kunde en creativiteit in Leeuwarden op donderdag 20 april. 
  • optimaal netwerken
  • interactieve workshops
  • internationale keynotes


Meer informatie op: https://www.nrit.nl/events/48127/trendcongres-tourism-futures

||| Nieuws |||

20/09/23
Exclusief voor leden
Apollo breidt snel uit met winteraanbod naar de zon
Nu breidt de touroperator zijn aanbod uit en lanceert een breed winterprogramma met 11 verschillende bestemmingen in vier landen.
19/09/23
R&T magazine september 2023 – interview Rob van Gijzel
We moesten met het redactieteam van R&T magazine de hoogste vorm van flexibiliteit opzoeken voor een bijzonder interview. We kregen Rob van Gijzel voor de microfoon. Van Gijzel is de voorzitter van de Taskforce Gastvrijheidssector. We hebben nog meer grote dossiers tegen het licht gehouden. Dinsdag en woensdag ontvangen de R&T-abonnees hun magazine.
15/09/23
Peter Drenth bestuurslid stuurgroep Vitale Vakantieparken
Peter Drenth heeft als gedeputeerde van de provincie Gelderland het programma Vitale Vakantieparken in zijn portefeuille en is daarmee ook het nieuwe lid van de stuurgroep VVP. Op 7 september ondernam hij een werkbezoek om kennis te maken met het programma.
15/09/23
Exclusief voor leden
EuroParcs biedt verzorgde excursiereizen vanuit Limburg
EuroParcs introduceert een nieuw concept. De vakantieparkenaanbieder gaat volledig verzorgde excursiereizen aanbieden in samenwerking met Hop On Hop off Holland.
15/09/23
MarinaParken opent vakantiepark in Nieuw Loosdrecht
Op 30 september 2023 opent MarinaPark Residentie Nieuw Loosdrecht haar deuren voor de eerste gasten op haar nieuwe vakantiepark. Naast het eerste park, MarinaPark Bad Nederrijn in Maurik (geopend in 2021), is nu de uitbreiding naar een tweede park een feit.
13/09/23
Roompot recycelt 3,5 miljoen kilo glas
Roompot is op weg om zijn doel te halen om 50% minder restafval te hebben in 2030. Zo werd heel wat afval in 2022 vermeden en kon Roompot onder meer 3.500.000 kg glas en 730.000 kg papier van de parken laten recyclen.
08/09/23
De Leistert stelt Goof Lukken aan als commissaris
De Raad van Commissarissen (RvC) van Stichting Recreatiepark de Leistert maakt bekend dat Goof Lukken met ingang van 1 januari 2024 toetreedt als commissaris. Hij volgt hiermee Thijs Vossen op, die de maximale zittingstermijn van 12 jaar bereikt.
06/09/23
Omzet horeca en recreatie flink in de plus
De omzet van de Nederlandse horeca lag in het tweede kwartaal van 2023 10,9% hoger dan in hetzelfde kwartaal van 2022. Vanaf het tweede kwartaal van 2021 lag de omzet van de horeca elk kwartaal (fors) hoger dan in hetzelfde kwartaal een jaar eerder.