27-08-2025: CELTH Industry Day World Leisure Congress
Het World Leisure Congress (WLO) komt na 13 jaar weer terug in Europa en voor het eerst naar Nederland. Vanuit de hele wereld komen honderden wetenschappers en leisure professionals naar de Breda University of Applied Sciences. Rond het congresthema ‘Leisure for a Better Society’ zullen ze van 25 tot en met 28 augustus de nieuwste kennis en inzichten uitwisselen. Het Centre of Expertise Leisure, Tourism & Hospitality (CELTH) organiseert een Industry Day. Titel: Industry Day – From Knowledge to Experience: Building Bridges between science and industry Datum: Woensdag 27 augustus 2025 Locatie: Breda University of Applied Sciences, Breda, Nederland Organisatie: CELTH & WLO Beschrijving:De Industry Day is dé ontmoetingsplek voor professionals uit de vrijetijdssector tijdens het World Leisure Congress 2025. Op woensdag 27 augustus staat de praktijk centraal: ondernemers, beleidsmakers, onderzoekers en studenten komen samen om te werken aan oplossingen voor de maatschappelijke uitdagingen van vandaag en morgen. - Inspirerende keynotes van toonaangevende sprekers uit binnen- en buitenland
- Interactieve sessies over actuele thema’s zoals duurzaamheid, digitalisering, inclusiviteit en welzijn
- Netwerkmogelijkheden met collega’s uit toerisme, recreatie, sport, evenementen, media en hospitality
- Best practices en innovatieve projecten uit de praktijk
- Toekomstgerichte discussies over de rol van leisure in een betere samenleving
Voor wie?De Industry Day is bedoeld voor iedereen die actief is in de vrijetijdssector en wil bijdragen aan een toekomstbestendige en betekenisvolle invulling van vrije tijd. Waarom deelnemen?Deze dag biedt een unieke kans om kennis op te doen, inspiratie te vinden en samenwerkingen aan te gaan die écht het verschil maken. Aanmelden & meer informatie:Bekijk het volledige programma en registreer via de site van het World Leisure Congress. Meer informatie op: https://www.celth.nl/nieuws/3846/internationaal-world-leisure-congress-voor-het-eerst-in-nederland.html
Topics:Attractieparken, Beleid, CELTH, Cultuur, Dagrecreatie, Destinatie Nederland, Duurzaam toerisme, Evenementen, Horeca, LDA, Leisure, Marketing, Natuur, Onderzoek, Reis & vervoer, Retail, Sport, Toerisme, Vakanties, Verblijfsrecreatie, Watersport, Wellness, Zakelijk toerisme
|
|
20/05/26
Landelijke Data Alliantie publiceerde het jaarlijkse onderzoek naar het bezoek van de Nederlandse steden. In 2025 zijn de bezoekers tevreden met hun bezoeken en de intentie om terug te keren ligt hoog (score 4,4).
|
20/05/26
Vandaag publiceert het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) de Monitor Brede Welvaart en de Sustainable Development Goals. Dit jaar worden tegelijkertijd ook de Factsheets Brede Welvaart voor de ministeries gepubliceerd.
|
19/05/26
Bank ING meldt dat huishoudens zoeken naar manieren om te bezuinigen op de uitgaven als de hoge energieprijzen blijven aanhouden. Meet stip op nummer één komen dan de uitgaven op vakantie en horeca in beeld.
|
18/05/26
Sinds 1 mei gaan Urban Solutions en Bureau Buhrs samen. Door het bundelen van hun complementaire krachten ontstaat een bureau dat zich positioneert als speler in participatie, communicatie en gebieds- en vastgoedmarketing in Nederland.
|
13/05/26
Het afgelopen jaar zijn in Nederland 100 inwoners omgekomen door accidentele verdrinking. Dat zijn er 13 minder dan een jaar eerder. De recreatiesector is altijd waakzaam als het om recreatie in en rondom water gaat.
|
12/05/26
De European Tourism Association (ETOA) organiseerde recent een webinar waarin specialisten de ontwikkelingen op de Japanse markt voor toerisme naar Europa bespraken.
|
11/05/26
Afgelopen maart en april werden 2.152 nieuwe exemplaren geregistreerd en dat was 18% meer dan in dezelfde maanden vorig jaar.
|
11/05/26
Ondernemers zien het toenemende gevaar van verstoringen in een steeds onzekerder wereld, zowel geopolitiek als klimatologisch. Zij zoeken houvast bij hun inspanningen om externe dreigingen het hoofd te bieden. Dit blijkt uit nieuw onderzoek van KVK onder bijna 750 ondernemers.
|
|