30-10-2014: 5-jarig jubileum VVV Altena Biesbosch

5-jarig jubileum VVV Altena Biesbosch

De VVV Altena Biesbosch bestaat dit jaar vijf jaar en ze vieren dat op 30 oktober. "Een mooi moment om samen met ondernemers en organisaties uit de vrijetijdssector stil te staan bij de successen en kansen, maar ook bedreigingen binnen deze snel veranderende sector.”


Waarom is "Er gaat niets boven Groningen” zo’n belangrijke en succesvolle campagne? Waarom heeft iedereen zo’n beetje hetzelfde beeld van Friesland, Zuid-Limburg, De Veluwe of de Bollenstreek? En werkt deze beeldvorming over streken hetzelfde als bij merken als Heineken, KLM, Wehkamp en HEMA?


Is een streek, een vrijetijdsbestemming, ook een ‘merk’? En wie ‘maakt’ dat merk dan? En is het Land van Heusden en Altena bekend en ‘merk-waardig’ genoeg om meer bezoekers te trekken, die meer besteden, langer blijven en vaker terug komen? En vooral: aan anderen vertellen hoe leuk het hier is?


Samen met collega’s willen zij het jubileum aangrijpen om eens goed naar het Land van Heusden en Altena als vrijetijdsbestemming te kijken. Doen ze het goed? En is ‘goed’ goed genoeg, of kan het beter? Verdient de regio meer aandacht, meer bezoekers en meer inkomsten binnen de toeristische sector? En hoe krijgen ze dit dan? Alleen? Samen?


Zij nodigen u van harte uit voor een bijzondere bijeenkomst. Met theater, een lied, een inspirerend en ‘merkwaardig’ verhaal en de nominatie van de meest ‘merk-waardige’ ambassadeurs van onze regio. Een bijeenkomst waarin wij onze verjaardag vieren en uw aanwezigheid als het allermooiste cadeau zouden ontvangen.


Aanmelden : info@vvv-altenabiesbosch.nl (naam, organisatie, aantal personen)

||| Nieuws |||

26/01/26
Caravana biedt meer entertainment
Over twee dagen opent Caravana 2026 haar deuren in het WTC Expo Leeuwarden. Naast het uitgebreide kampeeraanbod in (bus)campers, caravans, vouwwagens, voor- en daktenten en een breed scala aan accessoires, biedt de grootste kampeerbeurs van Noord-Nederland een vol programma met presentaties, activiteiten en bekende gasten voor jong en oud.
26/01/26
Prinses Margriet opent vernieuwd muZIEeum
Prinses Margriet opent donderdagmiddag 5 februari 2026 het vernieuwde muZIEum in Nijmegen. Tijdens de heropening wordt ook de nieuwe fototentoonstelling Unseen geopend.
26/01/26
Nieuw bos bij het Beesels Broek
Aan de Eikenbroeklaan in Beesel bij het Beesels Broek heeft Limburgs Landschap circa 15.000 bomen en struiken geplant. Dit nieuwe bos van bijna vier hectare compenseert bomen die elders moesten wijken.
23/01/26
Exclusief voor leden
Oprichting Wandelplatform Fryslân voor een sterke wandelprovincie
Op woensdag 21 januari vond de aftrap van Wandelplatform Fryslân plaats. De missie: Fryslân ontwikkelen tot een provincie waar lopen en wandelen vanzelfsprekend, aantrekkelijk en toegankelijk is voor iedereen.
23/01/26
Transavia vliegt in de zomer op Oujda
Transavia start komende zomer een tijdelijke verbinding tussen Rotterdam The Hague Airport en Oujda, in het noordoosten van Marokko. Tussen 2 juli en 31 augustus 2026 vliegt Transavia twee keer per week, op maandag en donderdag, rechtstreeks tussen Rotterdam en Oujda.
23/01/26
Exclusief voor leden
Gebruik creditcard neemt weer toe
Nederlanders gebruiken hun creditcard steeds vaker. Dat blijkt uit transactiedata van ruim 2,6 miljoen Nederlandse consumenten met een creditcard van ICS, aanbieder van Visa en Mastercard creditcards. Opvallend daarbij is dat het aantal betalingen aan Nederlandse ontvangers, zoals in de horeca, sterker groeit dan aan buitenlandse.
23/01/26
Genomineerden Nationale Evenementenprijzen en -steden 2026 bekend
De jury heeft de nominaties voor de Nationale Evenementenprijzen 2026 officieel vastgesteld. Welke s...
22/01/26
Beste campings in Nederland en Europa
De winnaars van de titel ‘ANWB Camping van het Jaar 2026’ zijn toegekend. In de categorie Fijnste familiecamping gingen Vakantiepark Beerze Bulten (Overijssel) en Camping Village Europa Silvella (Italië) met de hoofdprijs aan de haal. In de categorie Beste Kleine camping werden Camping Zwinderen (Drenthe) en Camping Domaine La Libaudié (Frankrijk) uitgeroepen tot winnaars.