Geplaatst op: 14-02-2020
Auteur: Redactie
NRIT Media

Zadkine start met nieuwe opleiding ‘Leidinggevende Show & Entertainment / Van Hoorne Academy’.

Zadkine start met nieuwe opleiding ‘Leidinggevende Show & Entertainment / Van Hoorne Academy’.

Door een unieke samenwerking met opleider Cosmo en Van Hoorne Entertainment krijgen studenten nu de kans om direct kennis te maken met de praktijk. Vanaf 1 september 2020 kun je bij Zadkine in Rotterdam opgeleid worden tot leidinggevende in de wereld van show & entertainment. Deze nieuwe opleiding combineert creativiteit met managementskills.

Opleidingspartner Van Hoorne Entertainment

Directeur Jeroen Hopmans van het Travel & Leisure College van Zadkine kijkt uit naar de start: "Van Hoorne Entertainment heeft een belangrijke rol bij de invulling van de lessen. Door deze samenwerking maken onze studenten vanaf dag één kennis met de praktijk. Stageplaatsen in de professionele entertainment branche zijn gegarandeerd. Kortom de perfecte springplank naar een kansrijke carrière in de vrijetijdsbranche of een passende vervolgstudie.”

 

Het podium als decor

Directeur en oprichter van Cosmo, Yvonne Verhoeven vertelt over de visie op de opleiding. "Het idee is om studenten meer zang, dans en theater skills te laten ontwikkelen in deze opleiding zodat zij zowel binnen als buiten de vrijetijdsbranche (nog) professioneler aan de slag kunnen. Daarnaast creëren wij een omgeving waarin iedere student zichzelf kan zijn en zijn of haar kwaliteiten optimaal kan ontwikkelen. Elke student heeft een persoonlijke coach, er ligt nadruk op persoonlijke ontwikkeling en er is uiteraard voldoende theoretisch fundament aanwezig dat bij een dergelijke mbo-opleiding hoort. 

Door in onze lessen het podium als decor te gebruiken leren ze naast het ontwikkelen van hun creativiteit, performance, dans en zang ook skills op te bouwen die in hun verder carrière van pas komen. Zo leren ze onder andere om te presenteren voor grote groepen, gastvriendelijk te communiceren, samen te werken en het zelfstandig organiseren, coördineren en plannen van diverse activiteiten. Onze studenten maken veel praktijkuren door 2 keer op stage te gaan maar ook in het Stay or Go programma. Wekelijks krijgen onze studenten een unieke ervaring bij branchegerelateerde bedrijven.”

Topics:Beleid, Leisure
Trefwoorden: Nieuwe opleiding, show, entertainment

CELTH



||| Nieuws |||

17/03/26
Exclusief voor leden
Nala Village opent met eerste Horizon Festival
Op 18 en 19 juli vindt in de Achterhoek de eerste editie plaats van Horizon Festival, een nieuw tweedaags boutique festival waar internationale livemuziek en welzijn samenkomen. Nala Village is een nieuw concept in vakantieparken, sterk op duurzaamheid en natuurbeleving gericht.
17/03/26
Drenthe investeert in Nationale Parken op de grens met Friesland
De provincie Drenthe stelt €176.000 beschikbaar om Nationaal Park Dwingelderveld, Nationaal Park Drents-Friese Wold en Oerlandschap Holtingerveld verder te versterken.
17/03/26
Exclusief voor leden
Wie denken we dat we zijn?
Hoe ziet jouw familie, vriendengroep of sportclubje eruit als je jullie gezamenlijke verhaal zou vangen in één vlag? Vanaf 28 maart nodigt het Nederlands Openluchtmuseum bezoekers uit om dat zelf te ontdekken tijdens de nieuwe familieactiviteit Wie denken we dat we zijn?!
17/03/26
Eerste ACSI innovatie award uitgereikt
Campingspecialist ACSI heeft de eerste ACSI Innovation Awards uitgereikt. Uit handen van directeur Ramon van Reine ontvingen Camping De Lilse Bergen, Marveld Recreatie, Vakantiepark Eiland van Maurik en Henk Pen Campers & Caravans een award.
16/03/26
Gerard Kremer nieuwe voorzitter Raad van Toezicht Marketing Drenthe
Per 1 april wordt Gerard Kremer de nieuwe voorzitter van de Raad van Toezicht van Marketing Drenthe. Hij volgt Robert Berting op, die deze functie 9 jaar heeft bekleed.
16/03/26
Direct boeken via je eigen website: waarom accommodaties minder afhankelijk willen zijn van OTA’s
Al jarenlang spelen platforms zoals Booking.com en Airbnb een belangrijke rol in de reisbranche. Ze brengen accommodaties onder de aandacht bij een groot internationaal publiek en maken het voor reizigers eenvoudig om verblijfplaatsen te vergelijken.
16/03/26
Klimbos Assen 1 april ope
Klimliefhebbers uit het noorden van Nederland kunnen hun hart ophalen: op 1 april opent het nieuwe Klimbos Assen officieel haar deuren.
16/03/26
RBT Heuvelrug & Vallei ziet groei in belangstelling
De Utrechtse Heuvelrug trekt steeds meer bezoekers. In 2025 bereikten campagnes rond natuur, erfgoed en recreatie miljoenen mensen. Daarnaast bezochten 792.000 mensen de website www.opdeheuvelrug.nl, een stijging van ongeveer 7 procent ten opzichte van het jaar ervoor. Dat blijkt uit het jaarverslag 2025 van Regionaal Bureau voor Toerisme (RBT) Heuvelrug & Vallei.

||| Agenda |||

02/04/26
02/04/26 t/m 02-04-26: Trendcongres Toerisme 2026
Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...
22/04/26 t/m 23-04-26
22/04/26 t/m 23-04-26: Independent Hotel Show Amsterdam
A firm fixture in the calendar of independent hoteliers and industry professionals alike, the show p...
21/09/26 t/m 23-09-26
21/09/26 t/m 23-09-26: Gastvrij Rotterdam
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...