De Rooi Pannen organiseert stagemarkt voor toeristische studenten en bedrijven
Op donderdag 17 oktober 2024 organiseert De Rooi Pannen in Tilburg een grote stagemarkt voor studenten van de mbo-opleidingen in toerisme, recreatie en luchtvaartdienstverlening. Dit jaarlijkse evenement, dat nu voor de derde keer plaatsvindt, brengt meer dan 400 studenten samen met bijna 100 nationale en internationale bedrijven uit de sectoren leisure, toerisme en luchtvaart. Stagecoördinator Joost van Boxtel benadrukt het belang van deze markt: "De vraag naar goed opgeleide professionals in deze sectoren blijft groeien. Veel bedrijven zijn dan ook op zoek naar enthousiaste studenten die het vak willen leren en zich willen ontwikkelen tot de professionals van morgen.” De stagemarkt biedt niet alleen kansen voor een stageplek, maar ook voor een toekomstige baan in een branche waar de arbeidskansen momenteel zeer gunstig zijn. Veel oud studenten op stagemarktOud-studenten van De Rooi Pannen, die inmiddels leidinggevende functies bekleden, keren tijdens de markt terug als vertegenwoordigers van bedrijven om hun kennis en ervaring te delen. Van Boxtel is trots op deze ontwikkeling: "Deze oud-studenten zijn ons als leermeesters inmiddels voorbij. Het is geweldig om te zien hoe zij nu hun eigen stagiairs begeleiden.” De markt draagt bij aan de nauwe samenwerking tussen de school en het bedrijfsleven, waardoor het onderwijs blijft aansluiten op de huidige eisen van de arbeidsmarkt. "Wij nodigen iedereen van harte uit om op 17 oktober een kijkje te komen nemen,” aldus Van Boxtel. Over de Rooi PannenDe Rooi Pannen is een kleinschalige scholengemeenschap met locaties in Tilburg, Eindhoven en Breda waar praktijkgericht onderwijs centraal staat.
Trefwoorden: toerisme, recreatie, reisbranche, luchtvaart, evenementen, horeca, onderwijs, verblijfsrecreatie, stages, mbo
Reacties:- Nog geen reacties aanwezig.
Plaats een reactie:
|
|
05/12/25
Bijna 7 procent van de bedrijven beoordeelt in november 2025 de eigen schulden als problematisch, nagenoeg evenveel als een jaar eerder. Maar in sport, cultuur en recreatie ligt dat percentage op 11,6% blijkt uit data van CBS. Echt zwaar heeft de horeca, met 20%.
|
05/12/25
Camping TerSpegelt gaat na de vernieuwing van het centrumgebouw door met de verbetering van kampeerplaatsen voor gezinnen.
|
04/12/25
Een uitzendbureau uit Rotterdam heeft vorig jaar tijdens de Dutch Grand Prix in Zandvoort 60 vreemde...
|
03/12/25
Als ondernemer in de toerisme en recreatiesector ben je altijd in beweging. Je bezoekt nieuwe locaties, hebt afspraken met partners of bent onderweg naar een evenement dat je organiseert. De vrijheid om te gaan en staan waar je wilt, is direct verbonden met het succes van je bedrijf. Goede mobiliteit is dan ook geen luxe, maar een absolute noodzaak.
|
03/12/25
Nieuwe Merkregisseur Twente is Adam Butler (34). Butler kwam op 27 oktober in dienst bij Twente Marketing. Met zijn achtergrond in merkstrategie en storytelling gaat hij aan de slag om het merk Twente verder te versterken en samen met partners het regionale verhaal nóg herkenbaarder en krachtiger neer te zetten.
|
03/12/25
Luchtvaartmaatschappij Emirates introduceert de Emirates Asia Pass. Dit is een nieuwe flexibele manier om meerdere bestemmingen in Zuidoost-Azië te ontdekken. Met één boeking kunnen reizigers hun eigen route uitstippelen.
|
03/12/25
BillyBird heeft de Europese openbare aanbesteding voor de exploitatie van openluchtzwembad Het Run in Drunen gewonnen. Daarmee blijft BillyBird, dat het zwembad al sinds 2019 beheert, ook de komende jaren verantwoordelijk voor de exploitatie.
|
02/12/25
De omzet van de horeca groeide in het derde kwartaal van 2025 met 3,3 procent ten opzichte van het derde kwartaal van 2024, meldt het CBS. De omzet van horeca in logiesverstrekking lag maar 0,7 procent hoger.
|
|
07/01/26 t/m 08-01-26
De Travel Trade Days zijn kennis- en netwerkdagen voor de professionele reisbranche in de Benelux. G...
|
08/01/26 t/m 11-01-26
De wereld ligt aan je voeten op Vakantiebeurs. Proef nieuwe smaken, ontmoet reizigers met bijzondere...
|
27/01/26 t/m 30-01-26
De Breda University of Applied Sciences organiseert in januari 2026 de ENTER2026 eTourism Conference...
|
02/04/26
Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...
|
22/04/26 t/m 23-04-26
A firm fixture in the calendar of independent hoteliers and industry professionals alike, the show p...
|
|