Zeeuwse campings ontvangen 1,3 mln. euro voor innovatief energietransitieproject
De campings Olmenveld in Serooskerke en Ons Buiten in Oostkapelle hebben gezamenlijk 1,3 miljoen euro subsidie ontvangen voor een innovatief energietransitieproject. Met behulp van een industriële batterij zullen zij netcongestie voorkomen en tegelijkertijd zorgen voor een duurzame warmwatervoorziening. Het totale budget voor dit project bedraagt ongeveer 2,7 miljoen euro.De symbolische cheque werd overhandigd door de Zeeuwse gedeputeerden Jo-Annes de Bat en Dick Van Der Velde. De financiering bestaat uit 971.611 euro van h...
Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform. Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
Trefwoorden: verblijfsrecreatie, campings, kampeerterreinen, duurzaam toerisme verduurzaming
|
|
01/04/26
De Landelijke Data Alliantie (LDA) presenteert de vernieuwde Datalandschap Wegwijzer 2.0: een compleet geactualiseerde gids voor iedereen die met toeristische data werkt – van beleidsmakers tot bestemmingsmarketeers en onderzoekers.
|
01/04/26
Sunweb Group maakte op 31 maart bekend dat Mieke De Schepper heeft besloten terug te treden als CEO en Sunweb te verlaten.
|
01/04/26
Reizigers in Zuid-Limburg maakten op 31 maart alvast kennis met de nieuwe Maaslijn-treinen.
|
01/04/26
De recreatiesector staat aan de vooravond van een nieuwe economische realiteit. Dat stelt Richard de Bruin namens Stichting Bureau Toerisme (BT), op basis van actuele marktontwikkelingen en signalen uit het werkveld.
|
01/04/26
Een hotelzwembad zonder handdoekenstress — dat leek deze week ineens binnen handbereik. Touroperator Dé VakantieDiscounter kondigde de introductie aan van Liggynog, een slimme zwembadrobot die onbeheerde handdoeken verwijdert en ligbedden weer vrijmaakt voor andere gasten.
|
01/04/26
Het Apple Museum in Utrecht opent officieel zijn deuren voor het publiek op 2 april in De Muur in Utrecht, Nederland.
|
01/04/26
Het toeristisch bezoek van Nederlandse inwoners aan Breda is in 2025 met 9% gestegen, van bijna 4,9 miljoen naar ruim 5,3 miljoen bezoeken. Onder meer waterrecreatie laat een groeispurt zien.
|
01/04/26
Tijdens een drukbezochte bijeenkomst van Breda Marketing is gisteren de Breda Mix gepresenteerd: een nieuw on- én offline platform waarmee bezoekers hun eigen perfecte dag in Breda kunnen samenstellen.
|
|
02/04/26
Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...
|
22/04/26 t/m 23-04-26
A firm fixture in the calendar of independent hoteliers and industry professionals alike, the show p...
|
21/09/26 t/m 23-09-26
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...
|
|