Geplaatst op: 06-02-2024
Auteur: Marc Gerlings

WILDLANDS en ATLAS samen beste evenementenlocatie 2023

WILDLANDS en ATLAS samen beste evenementenlocatie 2023
Accountmanager Yvonne Olthof (rechts) en Sales Support Amber Hazelaar (links) namen de award in ontvangst. Foto: WILDLANDS.

WILDLANDS Adventure Zoo Emmen en het ATLAS Theater zijn uitgeroepen tot Beste Evenementenlocatie van het Jaar 2023 door Meetings Awards. Deze award is een publieksprijs voor evenementenlocaties en organisaties in Nederland.


De organisatie van de uitreiking is in handen van het vaktijdschrift voor zakelijke bijeenkomsten: MEETINGS.  WILDLANDS en het ATLAS Theater kregen eerder al te horen dat de titel voor Beste Evenementenlocatie van het jaar 2023 Regio Noord al in bezit was. Gistermiddag werd op Landgoed ISVW in Leusden de landelijke en regionale award uitgereikt.


Het is de tweede keer dat WILDLANDS en het ATLAS Theater deze landelijke prijs in de wacht slepen: ook in 2020 ging de award mee naar Emmen. Dit jaar viel vooral de gastvrijheid en behulpzaamheid van het personeel in positieve zin op.

WILDLANDS-directeur Julius Minnaar is erg trots op de prijs. "We kijken als dierenpark terug op een prachtig jaar met vele hoogtepunten over 2023. Deze award bekroond dat we niet alleen een ontspannen dagje uit bieden, maar ook voor bezoekers op zakelijk vlak een unieke en inspirerende omgeving zijn.”


In 2024 staat WILDLANDS, het theater én Emmen ook een mooi evenement te wachten: "Uiteraard verheugen we ons op de komst van de koning, zijn gezin en de koninklijke familie op Koningsdag 2024 in Emmen. We maken van dit grootste evenement met elkaar een dag om nooit te vergeten.”  

Trefwoorden: evenement, locatie

CELTH



||| Nieuws |||

27/03/26
Trendcongres 2026 biedt podium aan NL Tourism Research Network: nieuwe inzichten over toerisme, mobiliteit en migratie
Tijdens het Trendcongres Toerisme & Vrijetijd 2026, dat op 2 april plaatsvindt bij Saxion Hogeschool in Deventer, organiseert het #NLTourismResearchNetwork opnieuw een speciale onderzoekssessie. Deze jaarlijkse bijeenkomst is inmiddels een vast onderdeel van het congresprogramma en brengt onderzoekers uit heel Nederland samen rond actuele transities in toerisme, mobiliteit en samenleving.
27/03/26
Past snelladen of rustig laden bij jouw gasten en park?
Laden hoort bij elektrisch rijden, net zoals tanken bij een verbrandingsmotor. Toch voelt het anders. Gasten plannen bijvoorbeeld vaker vooruit als ze elektrisch rijden en merken dat tijd en comfort samenhangen met de manier waarop ze laden. Er zijn grofweg twee manieren om te laden: snelladen onderweg en rustig laden op een vaste plek. Bij een elektrische auto zie je dit verschil direct terug in reisplanning, aankomstmomenten en verblijfservaring. Ook de techniek in de auto, zoals koeling van de accu, speelt mee.
27/03/26
Overijssel stelt bijzondere evenementen vast die subsidie ontvangen
Provincie Overijssel steunt jaarlijks organisatoren van bijzondere regionale evenementen. Die lijst met evenementen is op 24 maart gepubliceerd.
27/03/26
Hogere energiekosten dwingen horeca opnieuw tot prijsverhogingen
De gestegen energie- en brandstofprijzen door het conflict in het Midden-Oosten raken ook horecaondernemers. Zij hebben daardoor te maken met zowel hogere kosten voor energie als van inkoop en transport. Dat zet de winstmarges onder druk, meldt Sjuk Akkerman sectorspecialist van bank ING.
27/03/26
Exclusief voor leden
Klimbos Dordrecht viert vijfjarig bestaan met vernieuwde klimroute
Dit jaar bestaat Klimbos Dordrecht 5 jaar en dat wordt maandag 6 april (tweede paasdag) gevierd. Onder toeziend oog van gasten en medewerkers van het Klimbos wordt ook de geheel vernieuwde klimroute Oranje 3 feestelijk geopend door wethouder Tanja de Jonge.
27/03/26
Bodemprocedure tegen Den Haag over verbod reclame vliegvakanties
De ANVR (Algemene Nederlandse Vereniging van Reisondernemingen) heeft vandaag bekendgemaakt een bodemprocedure te gaan starten tegen de gemeente Den Haag naar aanleiding van het gemeentelijke verbod op reclames voor vliegvakanties uit 2025.
27/03/26
Exclusief voor leden
Campervan Days draait om beleving
Na twee succesvolle edities in 2024 en 2025 keert het camperfestival dit jaar weer terug op de sfeervolle locatie Netl. Tijdens de Campervan Days 2026 op 11 en 12 april, presenteren vijftien Nederlandse bouwers hun nieuwste modellen.
27/03/26
Dashboard ‘Leven in Zeeland’ geeft lokaal inzicht in brede welvaart
HZ Kenniscentrum Zeeuwse Samenleving (HZ KCZS) heeft begin maart het onderzoek ‘Leven in Zeeland’ gepresenteerd; een onderzoek onder ruim 11.000 inwoners naar de kwaliteit van leven in Zeeland. Daa ris een dashboard van gemaakt.

||| Agenda |||

02/04/26
02/04/26 t/m 02-04-26: Trendcongres Toerisme 2026
Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...
22/04/26 t/m 23-04-26
22/04/26 t/m 23-04-26: Independent Hotel Show Amsterdam
A firm fixture in the calendar of independent hoteliers and industry professionals alike, the show p...
21/09/26 t/m 23-09-26
21/09/26 t/m 23-09-26: Gastvrij Rotterdam
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...