Geplaatst op: 18-12-2023
Auteur: Marc Gerlings

The Rif at Mangrove Beach geopend

The Rif at Mangrove Beach geopend
Openingshandeling The Rif at Mangrove Beach. Foto: Corendon.

Corendon vierde afgelopen zondag, 17 december, een spetterend openingsfeest ter ere van het nieuwste hotel op Curaçao: The Rif at Mangrove Beach.

 

Het exclusieve feest, bijgewoond door bekende Curaçaose persoonlijkheden zoals Gilmar Pisas, (de minister-president van Curaçao), Ruisandro Cijntje (de minister voor Economische Ontwikkeling van Curaçao) en verschillende parlementsleden, markeerde de voltooiing van de eerste twee verdiepingen en alle faciliteiten, inclusief drie verfijnde à la carte restaurants. Van de Hilton Hotels was Pablo Maturana (VP Development South America & The Caribbean) bij deze mijlpaal aanwezig. De genodigden kregen alvast een voorproefje van de luxe die gasten van het hotel te wachten staat.

 

Swim-up kamers

The Rif at Mangrove Beach belooft een vakantie onder de Caribische zon in pure luxe. Het hotel wordt aan drie zijden omringd door een lagune- en parkgebied met mangrovebossen. Willemstad ligt om de hoek. Voor de deur lonkt een heerlijk privéstrand met een replica van de bekende Pontjesbrug en het mooiste koraalrif van het eiland. Van ruime Deluxe kamers met uitzicht op weelderige tuinen tot swim-up kamers met directe toegang tot het zwembad, biedt het hotel een scala aan accommodaties. De gasten van het hotel genieten van een verblijf op basis van Ultra All Inclusive, met de keuze uit verschillende bars zoals een poolbar en Coffeeshop en maar liefst drie à-la-carterestaurants. Van Mexicaanse tot Turkse specialiteiten en verrassende gerechten bij de Harbor Bistro. Zelfs de roomservice is onderdeel van het All Inclusive concept. Daarnaast staan ook alle faciliteiten van het naastgelegen Corendon Mangrove Beach Resort tot de beschikking.

 

Het design van het hotel is geïnspireerd op het koraalrif en is terug te vinden in de exotische aankleding en inrichting van de verschillende openbare ruimtes en de hotelkamers. Net zoals koraalriffen talloze soorten koesteren, is dit hotel ontworpen om tegemoet te komen aan de unieke voorkeuren en wensen van elke gast.

 

Atilay Uslu, oprichter van Corendon, in de openingstoespraak. "Ik ben trots op de bijdrage die wij als Corendon aan de bevolking en de economie op het eiland mogen leveren. Wij zijn nog lang niet klaar. Corendon is er om te blijven."

Gezinnen kunnen verblijven in speciale familiekamers, waarbij twee kamers naast elkaar worden gereserveerd voor maximale privacy. Het hotel biedt niet alleen luxe accommodaties maar ook een aquapark in het naastgelegen Corendon Mangrove Beach Resort, met zwembaden en glijbanen, waaronder de beruchte King Cobra, de enige glijbaan in zijn soort in het Caribisch gebied. Perfect voor een spetterende gezinsvakantie.

 

Corendon heeft de afgelopen vijf jaar bijna €200 miljoen geïnvesteerd in eigen hotels op het eiland, waaronder het vijfsterren Corendon Mangrove Beach Resort, het viersterren Livingstone Jan Thiel Resort en het Ritz hotel. Met de toevoeging van The Rif at Mangrove Beach aan het portfolio is het van groot belang dat er voldoende vluchten zijn op de route Curaçao-Amsterdam. Corendon zorgt sinds november met de inzet van directe vluchten voor een capaciteitsstijging van 30% op deze vluchtroute, wat niet alleen cruciaal is voor toerisme, maar ook voor werkgelegenheid op het eiland, meent de touroperator.

Trefwoorden: touroperator, hotel, resort, Curacao, Uslu

CELTH



||| Nieuws |||

13/03/26
Exclusief voor leden
Goedkoopste kampeerovernachtingen in Noord-Europa
Een campingvakantie blijft in Europa betaalbaar in vergelijking met veel andere vakantievormen. Een gezin betaalt voor een campingverblijf in het zomerhoogseizoen gemiddeld ongeveer 49 € per nacht. Kamperen is vooral voordelig in Noord-Europa: in Noorwegen kost een overnachting gemiddeld 38 €, in Zweden 40 € en in Duitsland 41 €, meldt campingportaal PiNCAMP na onderzoek.
12/03/26
Exclusief voor leden
Audax start met Bruna Reizen
De Audax Groep meldt een opvallende uitbreiding van haar activiteiten. Vanaf medio april 2026 kunnen klanten in alle Bruna winkels én bij bijna tweehonderd vestigingen van The Read Shop ook reizen boeken via het nieuwe label Bruna Reizen.
11/03/26
Exclusief voor leden
Geopolitieke ontwikkelingen raken Drents Museum: uitstel tentoonstelling
Gisteren kreeg het Drents Museum van het Indiase ministerie van Cultuur het bericht dat zij vanwege de huidige geopolitieke spanningen heeft besloten de circa 60 kunstwerken voor de tentoonstelling Amrita Sher-Gil - 'Europa is van Picasso, India is van mij' niet op transport te laten gaan.
11/03/26
Exclusief voor leden
Airport Campus op Groningen Airport maar wie haakt aan?
Huisvestingsadviseur Draaijer heeft in opdracht van Groningen Airport Eelde onderzoek gedaan naar de doorontwikkeling van de Airport Campus. Het advies is positief maar nu moet de luchthaven op zoek naar partners.
11/03/26
ACM controleert digitale economie extra scherp
In haar ‘Focus op digitale economie 2026’ maakt de Autoriteit Consument & Markt (ACM) duidelijk waar zij het verschil wil maken. De toezichthouder richt zich komend jaar met name op de digitale weerbaarheid van Nederland en Europa, meer zeggenschap voor gebruikers over eigen data, en een toegankelijke en veilige online omgeving voor iedereen.
11/03/26
Europees Parlement wil creatief werk beschermen tegen AI
Creatieve producten waar auteursrecht op zit moeten worden beschermd tegen gebruik door kunstmatige intelligentie (AI). Dat wil het Europarlement. Ook moeten creatieve makers een vergoeding krijgen wanneer AI gebruik maakt van hun producten.
11/03/26
Exclusief voor leden
Wintersport 2025-2026: lawinegevaar en kniebandletsels
Wintersport 2025-2026: lawinegevaar en kniebandletsels Nu de voorjaarsvakantie ten einde loopt, maakt Alarmcentrale Eurocross de balans op van het wintersportseizoen. Lawinegevaar en meer kniebandletsels kenmerken het wintersportseizoen. Waar vorig jaar nog een forse stijging in het aantal meldingen tijdens de voorjaarsvakantie te zien was, verschuift de druk dit jaar naar het vroege seizoen.
11/03/26
Pieter Elbers weg bij IndiGo na maandenlange onrust
Pieter Elbers, voormalig topman van KLM, legt per direct zijn functie neer bij de Indiase luchtvaart...

||| Agenda |||

02/04/26
02/04/26 t/m 02-04-26: Trendcongres Toerisme 2026
Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...
22/04/26 t/m 23-04-26
22/04/26 t/m 23-04-26: Independent Hotel Show Amsterdam
A firm fixture in the calendar of independent hoteliers and industry professionals alike, the show p...
21/09/26 t/m 23-09-26
21/09/26 t/m 23-09-26: Gastvrij Rotterdam
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...