Strandbedje voor 10 cent
Grappige actie van telecombedrijf Simyo. Ze verhuren op het Scheveningse strand ligbedden met parasols voor 10 cent per dag. Natuurlijk om reclame te maken maar er ligt wel een gedachte onder. Simyo deed dit jaar onderzoek naar de bereidheid van mensen om te betalen voor bedjes op het strand. Driekwart van de Nederlanders (73%) blijkt een ligbed toch wel wat zonde van het geld te vinden. Sowieso zijn negen van de tien meer op hun geld gaan letten door de gestegen prijzen. Besparen op uitjes (zoals naar het strand gaan) staat in de top 3 van manieren om minder geld uit te geven. De ligbedden zijn van 21 juni tot en met 31 augustus voor 10 cent per dag te huur bij strandtent ‘The Fat Mermaid’. Er zijn 10 bedjes met parasol beschikbaar voor iedereen die langsloopt, op basis van wie het eerst komt die het eerst maalt. De overige twee bedjes worden beschikbaar gesteld voor fans en klanten, via de Facebookpagina van Simyo, een dochteronderneming van KPN.
Link: https://www.simyo.nl/strandbedjes
Trefwoorden: dagrecreatie, stranden, kusttoerisme, verhuur
|
|
19/01/26
Afgelopen vrijdag vond in Stuttgart het PiNCAMP Gala plaats, waar de winnaars van de ANWB-Verkiezing bekend werden gemaakt. Met grote trots mocht Beerze Bulten daar de award voor ‘Fijnste Familiecamping 2026’ in ontvangst nemen. Een prachtige erkenning voor het vakantiepark, dat al meer dan 75 jaar inzet op kwaliteit, beleving en gastvrijheid voor het hele gezin.
|
19/01/26
Koninklijke Jaarbeurs en RAI Vereniging brengen dit jaar vrijwel alle gerenommeerde motormerken samen tijdens MOTORbeurs Utrecht . Dit jaar is het de 40ste editie van MOTORbeurs Utrecht en de derde keer dat motormerken gezamenlijk naar voren komen onder het motto ‘All Brands United’.
|
19/01/26
De gemeente start met de herinrichting en vergroening van de Leuvehaven. Het gebied moet groener, aantrekkelijker en beter toegankelijk worden voor bewoners en bezoekers. Het is de opmaat voor veel meer groen in de Maasstad.
|
19/01/26
Autobeurs InterClassics Maastricht 2026 kijkt terug op een succesvolle editie, waarin een nieuw bezoekersrecord werd gevestigd. In totaal bezochten 44.323 kopers en liefhebbers de 31e editie van de klassiekerbeurs in MECC Maastricht. Nog belangrijker voor de beurs, de handel in deze iconische auto's wordt groter.
|
16/01/26
Het beeldbepalende Stadsbalkon verdwijnt. Een levendig, groen en gastvrij Stationsplein voor het monumentale stationsgebouw, comfortabele loop- en fietsroutes, een groene kade met kunst langs het Verbindingskanaal en een autoluwe Stationsweg.
|
16/01/26
Een reisbureau als klaslokaal? Hogeschool Thomas More en keten van reisbureaus Joker zetten dat idee om in de praktijk. Op 15 januari is de feestelijke opening van een volwaardig Joker-reiskantoor op Campus De Vest in Mechelen waar studenten Toerisme hun lessen volgen. Geen simulatie, maar een echt kantoor met échte reizigers en échte boekingen.
|
15/01/26
Landal meldt dat Mikael Andersson na zes jaar heeft besloten zijn rol als Chief Executive Officer neer te leggen. De zoektocht naar zijn opvolger is gestart. Tijdens de overgangsperiode zal Chief Transformation & Strategy Officer Martijn Bouquet de dagelijkse verantwoordelijkheden van CEO a.i. op zich nemen, ondersteund door het bredere Executive Team.
|
15/01/26
Tijdens de 21e editie van het HotelloTOP Year Event in de RAI Amsterdam is Pie Aerts (HMSM’08), wildlifefotograaf en oprichter van Prints for Wildlife, uitgeroepen tot Hotello of the Year 2026. Het evenement stond in het teken van Keeping it Real en bracht honderden hotello’s samen voor een dag vol inspiratie en échte verbinding.
|
|
27/01/26 t/m 30-01-26
De Breda University of Applied Sciences organiseert in januari 2026 de ENTER2026 eTourism Conference...
|
12/02/26
Na twee edities van Recreatie Next Level is het op 12 februari in Evenementenhal Gorinchem tijd voor...
|
09/03/26
11? NCE is in Zandvoort op 9 maart 2026. De gemeente heeft zich, in samenwerking Zandvoort Marketing...
|
02/04/26
Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...
|
22/04/26 t/m 23-04-26
A firm fixture in the calendar of independent hoteliers and industry professionals alike, the show p...
|
|