Geplaatst op: 26-03-2018
Auteur: Redactie
NRIT Media

The Maxx is beste Family Entertainment Center

The Maxx is beste Family Entertainment Center
The Maxx in Veenendaal is uitgeroepen tot beste Family Entertainment Center van 2017. De prijs werd uitgereikt op de Vakdag Het nieuwe Dagje uit dat vorige week door Pleisureworld werd georganiseerd bij Superfun in Apeldoorn.


De prijs werd toegekend door een combinatie van een vakjury en stemmen via de website. "The Maxx heeft deze Award met recht heeft verdiend”, stelt de jury. "Op bijna alle fronten van onze criteria hebben zij uitermate gepresteerd. Eric Achterberg, oprichter van The Maxx reageerde verrast: "Dit hadden wij echt niet verwacht. Wij zijn super trots.”


The Maxx is een gevarieerd indoor entertainmaint center van 7.200 m2 met een kartbaan, trampolinepark, escape rooms, lasergames, glowgolf, flashcaperooms, pooltafels en  dartbanen.


Nieuw concept SuperBeach

Op de locatie van de Vakdag kregen bezoekers als een van de eersten het nieuwe concept ‘SuperBeach’ van Superfun Amersfoort te horen en zien. De dag stond in het teken van inspiratie door internationale sprekers, workshops, en het delen van kennis en ervaringen tijdens netwerkmomenten. Ook werden de laatste innovaties omtrent het nieuwe dagje uit door tal van bedrijven op het inspiratieplein gepresenteerd.


Workshops en presentaties

Tijdens deze dag werden er diverse workshops en presentaties gegeven door bijna 20 sprekers over onder andere Het Panda-effect bij Ouwehands Dierenpark Rhenen door Directeur Robin de Lange en nam Didier van Weyenberge, Parkdirecteur Comics Antwerpen de bezoekers mee in het succesverhaal van het vernieuwende Family entertainment center rond populaire Belgische stripfiguren. Ook werd er tijdens de workshops kennis gemaakt met geheel vernieuwende concepten en werd er geluisterd naar inspirerende ervaringen van professionals binnen deze sector.


Op het innovatieplein inspireerden bedrijven zoals Pinball Palace en Moove Team het publiek met een eigen stand met inhoudelijke informatie over hun bedrijf. Ook kon er interactief kennis gemaakt worden met nieuwe concepten zoals VR gaming. Tijdens de netwerkmomenten kwamen bezoekers van verschillende bedrijven en landen met elkaar in contact en werden er ervaringen en bruikbare tips gedeeld.



Gastheer Superfun organiseerde ook rondleidingen tijdens deze Vakdag, waar men meegenomen werd door het family entertainment center en een kijkje achter de schermen heeft mogen nemen. Zo onthulden zij de nieuwe Escape Room waar zij de dag voor de Vakdag nog druk mee in de weer waren; ‘We hebben het verf nog op onze handen zitten!’. Ook het nieuwe concept SuperBeach werd gepresenteerd.

Trefwoorden: attractieparken, dagrecreatie, family entertainment centers, fec, awards, prijzen

CELTH



||| Nieuws |||

06/03/26
Eveline Buter directeur NP Hollandse Duinen
Op 23 maart start Eveline Buter als directeur van Nationaal Park Hollandse Duinen. Zij volgt Georgette Leltz op die met pensioen gaat.
06/03/26
5x immaterieel erfgoed voorgedragen
Gisteravond maakt de Raad voor Cultuur in een adviesbekend welk immaterieel erfgoed kansrijk is om te worden opgenomen op UNESCO's 'Representatieve lijst van het immaterieel cultureel erfgoed van de mensheid'.
06/03/26
Exclusief voor leden
Bijna 40 miljard euro omzet voor Lufthansa
Bijna 40 miljard omzet en onder meer 135 miljoen passagiers zorgen voor 2 miljard euro aan winst ove...
05/03/26
Exclusief voor leden
Verbouwing Westfries Museum leidt naar oudste stenen huis van Hoorn
Hoorn heeft onverwacht een nieuwe attractie erbij. Tijdens het funderingsherstel van het monumentale hoofdgebouw van het Westfries Museum aan de Roode Steen uit 1632 zijn zware middeleeuwse muren, kelders en zelfs een stenen traptoren van het oudste bakstenen huis van Hoorn tevoorschijn gekomen.
05/03/26
Gastvrije Utopia
Tijdens het Trendcongres Toerisme op 2 april in Deventer kun je bij breakout-sessies ook kiezen voor de sessie 'Gastvrije Utopia'. Vier ervaren workshopleiders in toerisme nemen je mee in wat misschien jouw utopia voor toerisme kan zijn.
05/03/26
Utrecht benoemt PARK
Gedeputeerde Staten van Utrecht hebben Abe Veenstra benoemd tot Provinciaal Adviseur Ruimtelijke Kwaliteit (PARK). Met de benoeming versterkt de provincie de onafhankelijke advisering over de fysieke leefomgeving.
04/03/26
ITB Berlijn: Airbnb ontwikkelt zich voor alle reiservaringen
Op de vakbeurs ITB Berlin gaf strateeg van Airbnb, Nathan Blecharczyk, commentaar hoe het bedrijf AI...
02/03/26
Exclusief voor leden
Slimme ticketing helpt Klimrijk Brabant
Klimrijk Brabant opende zaterdag 28 februari het nieuwe klimseizoen. Dankzij een vernieuwd ticketconcept kunnen bezoekers voortaan de hele dag terecht op de klimparcoursen én bij diverse speel- en beweegactiviteiten.

||| Agenda |||

09/03/26
09/03/26 t/m 09-03-26: Nationaal Congres Evenementen 9 maart 2026
11? NCE is in Zandvoort op 9 maart 2026. De gemeente heeft zich, in samenwerking Zandvoort Marketing...
10/03/26
10/03/26 t/m 10-03-26: Opendeurdag Experience Factory Antwerpen; Europa’s grootste Indoor FEC Attractie
Primeur Langste E-Kart circuit van Europa en TimeMissionDatum: dinsdag 10 maart 2026Locatie: Michiga...
02/04/26
02/04/26 t/m 02-04-26: Trendcongres Toerisme 2026
Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...
22/04/26 t/m 23-04-26
22/04/26 t/m 23-04-26: Independent Hotel Show Amsterdam
A firm fixture in the calendar of independent hoteliers and industry professionals alike, the show p...
21/09/26 t/m 23-09-26
21/09/26 t/m 23-09-26: Gastvrij Rotterdam
Gastvrij Rotterdam is dé horeca vakbeurs voor ambitieuze horecaprofessionals in Rotterdam Aho...