Geplaatst op: 04-10-2013
Auteur: Marc Gerlings

Leisure bij TT circuit toelichting op 12 oktober

Leisure bij TT circuit toelichting op 12 oktober

Diverse plannen in leisure geven het gebied van het TT circuit in Assen een metamorfose. Op 12 oktober tijden de Vriendendag van het circuit worden de plannen toegelicht.

Hoe staat het met de bouw van een speciaal evenementenstation voor de NS op 3 kilometer van het TT Circuit? Kunnen TT-bezoekers in de toekomst nog dichtbij het circuit kamperen of gaat die mogelijkheid verloren? Op welke wijze moet het gebied rond het TT Circuit uitgroeien tot een gebied waar van alles te beleven is? Hoe staat het met de toekomst van het TT Festival?

Dat zijn onderwerpen waarop wethouder Henk Matthijsse van de gemeente Assen zal ingaan tijdens de Vriendendag van de Stichting Vrienden TT Circuit. Deze wordt op zaterdag 12 oktober gehouden op het TT Circuit.

Er zijn diverse ontwikkelingen in het gebied rondom het circuit en ook ontwikkelingen rond het TT Festival dat jaarlijks in de binnenstad van Assen wordt gehouden. De presentatie over deze onderwerpen maken een bezoek aan de Vriendendag zeker de moeite waard.


Hoe sterk is de TT
Naast de uiteenzetting van wethouder Henk Matthijsse zal ook de directeur van het TT Circuit, Peter Oosterbaan, een presentatie verzorgen, waarbij het thema van de dag ‘Hoe sterk is de TT’ zeker aan de orde zal komen.


De Vriendendag wordt om 10.30 uur geopend door Pieter Hofstra, voorzitter van de Stichting Vrienden TT Circuit. In de ochtend is er een toertocht voor motorrijders en automobilisten, over een traject waarin een aantal oude TT Circuits in de route is opgenomen. Ook bestaat in de ochtend de mogelijkheid achter de schermen te kijken van een motorraceteam en een autosportteam. Verder worden er rondleidingen gehouden door de gebouwen van het TT Circuit en kan een bezoek worden gebracht aan een demonstratie van de NSF/Pocketbikes op de Juniortrack.


De Vriendendag op 12 oktober is uitsluitend bedoeld voor leden van de Stichting Vrienden TT Circuit Assen.

CELTH



||| Nieuws |||

08/01/26
Vakantiebeurs opent toeristisch jaar 2026
De 55ste editie van Vakantiebeurs is vandaag feestelijk geopend in Koninklijke Jaarbeurs. Tijdens het traditionele Ambassadeursontbijt, dit jaar in de indrukwekkende Jaarbeurs setting van Van Gogh: The Immersive Experience, gaven burgemeester Sharon Dijksma, Jeroen Roodenburg (ministerie van Buitenlandse Zaken) en Jeroen van Hooff (CEO Koninklijke Jaarbeurs) in aanwezigheid van meer dan honderd internationale ambassadeurs, honderden journalisten en duizenden vakprofessionals het startschot voor een nieuw toeristisch seizoen.
08/01/26
Wereldprimeur: betaal de echte prijs van je vliegticket
Na koffie, bananen en chocolade krijgt nu ook vliegen een echte prijs via het Future Friendly Fund. Het Impact Institute heeft berekend wat een vlucht werkelijk kost wanneer ook de schade aan klimaat en natuur wordt meegenomen.
08/01/26
Monument ARTIS-Aquarium gaat op 13 juni 2026 weer open
Het gerenoveerde en vernieuwde ARTIS-Aquarium wordt op zaterdag 13 juni 2026 feestelijk geopend voor het publiek. Na vijf jaar intensieve restauratie is het iconische rijksmonument uit 1882 klaar voor een nieuw hoofdstuk.
08/01/26
Exclusief voor leden
Arriva investeert in nieuwe treinen voor Vechtdallijnen
Tot in ieder geval december 2028 blijft Arriva de vervoerder op de Vechtdallijnen. De dienstregeling wordt uitgebreid, het traject Almelo-Mariënberg wordt geëlektrificeerd en er komen nog meer zitplaatsen voor reizigers. Hiervoor heeft Arriva vijf nieuwe elektrische FLIRT-treinen besteld bij Stadler.
08/01/26
Zo word je online beter gevonden door de moderne vakantieganger
Wie een vakantiewebsite of boekingsplatform runt, weet dat moderne reizigers snel beslissen. Ze scrollen door aanbiedingen, vergelijken prijzen en lezen reviews voordat ze klikken. Daarom is het essentieel dat jouw website direct opvalt in zoekmachines. Denk aan duidelijke teksten, aantrekkelijke beelden of snelle laadtijden, zodat bezoekers blijven hangen. Als je weet waar jouw doelgroep naar zoekt, is de kans veel groter dat je website relevant is, waardoor boekingen of aanvragen toenemen zonder dat je steeds moet adverteren.
07/01/26
VvKR maakt handige route langs kleinschalige reisorganisaties
De Vereniging van Kleinschalige Reisorganisaties (VvKR) biedt op de Vakantiebeurs in Utrecht een speciale kleinschaligheidsroute. Deze route voert bezoekers langs ruim 40 VvKR-leden, die elk staan voor persoonlijke service, deskundigheid en zorgvuldig samengestelde reizen met karakter.
07/01/26
Hoe gaan Nederlanders en andere Europeanen in 2026 op vakantie?
Een zeer ruime meerderheid van de Nederlanders (88%) heeft vakantieplannen voor dit jaar en 33% heeft al geboekt. Het aantal Nederlanders met vakantieplannen is vergelijkbaar met vorig jaar, het aandeel boekers is wel hoger. Nederlanders zijn van plan dit jaar 2,4 vakanties te ondernemen, dat is al enige jaren stabiel. Dat blijkt uit de nieuwste editie van de Vakantie Sentiment Monitor van NBTC. Daarin is het aankomende vakantiegedrag van Nederlanders, Belgen, Duitsers, Engelsen, Amerikanen en Spanjaarden onderzocht.
07/01/26
Exclusief voor leden
Lufthansa en Amadeus veranderen boekingsaanpak
De Lufthansa Group en reistechnologiebedrijf Amadeus zijn een partnerschap aangegaan om het boeken, wijzigen en beheren van vluchten nog eenvoudiger en intuïtiever te maken voor reizigers.

||| Agenda |||

08/01/26 t/m 11-01-26
08/01/26 t/m 11-01-26: Vakantiebeurs 2026 - De wereld aan je voeten
De wereld ligt aan je voeten op Vakantiebeurs. Proef nieuwe smaken, ontmoet reizigers met bijzondere...
27/01/26 t/m 30-01-26
27/01/26 t/m 30-01-26: ENTER2026 eTourism Conference
De Breda University of Applied Sciences organiseert in januari 2026 de ENTER2026 eTourism Conference...
12/02/26
12/02/26 t/m 12-02-26: Dagrecreatie Live
Op 12 februari 2026 vindt het gloednieuwe event Dagrecreatie Live plaats in Evenementenhal Gorinchem...
09/03/26
09/03/26 t/m 09-03-26: Nationaal Congres Evenementen 9 maart 2026
11? NCE is in Zandvoort op 9 maart 2026. De gemeente heeft zich, in samenwerking Zandvoort Marketing...
02/04/26
02/04/26 t/m 02-04-26: Trendcongres Toerisme 2026
Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...