19-11-2015: HISWA Jachthaven Symposium

HISWA Jachthaven Symposium
Op 19 november is het HISWA Jachthaven Symposium in RAI Amsterdam. Centrale vragen zijn:

Hoe verandert de watersporter in de komende jaren? En hoe trekken we meer mensen aan voor de watersport? Wat kunnen we leren van ervaringen in het buitenland?

Tijdens het HISWA Jachthaven Symposium gaan we in op deze vragen. De vijfde editie van dit symposium staat in het teken van de vaste gast en het vergroten van de markt voor watersport. Het CELTH presenteert haar onderzoek over de toekomst van de vaste gast. En de Amerikaanse spreker Mr. Thom Dammrich, president van de NMMA geeft ons een inkijk in de Discover Boating campagne. Hoe kunnen we de markt positief beïnvloeden, welke ontwikkelingen vinden er plaats vanuit de consument en hoe kunnen we hier als sector op inspelen?

Het symposium vindt plaats in een inspirerende omgeving: het Marina & Yard Pavilion op de Marine Equipment Trade Show (METS) in RAI Amsterdam. METS is partner van dit Jachthaven Symposium. In één dag bent u volledig bijgepraat over de actualiteit in jachthavenland, uw markt en mogelijkheden  U krijgt daarnaast ook gelegenheid om de laatste innovaties voor uw bedrijf te bekijken in het Marina & Yard Pavilion.

Inschrijven, toegangskaarten en contactgegevens

Het Jachthaven Symposium is kosteloos en exclusief toegankelijk voor HISWA-leden en voor genodigden. Bekijk het programma. U kunt zich tot en met 9 november hier aanmelden. Tijdig aanmelden is noodzakelijk om u gratis toegang tot de METS te kunnen bieden en voor het verzenden van de bevestiging. Heeft u nog vragen? Neemt u dan contact op met Stijn Boode, tel: 06 3000 6062, e-mail: s.boode@hiswa.nl
Topics:Watersport

||| Nieuws |||

09/02/26
Toiletten bij Amelisweerd maken recreatie breder toegankelijk
Vrijdag 6 februari hebben MDL Fonds, de provincie Utrecht en de gemeenten Utrecht en Bunnik samen twee natuurtoiletten geopend in recreatiegebied Amelisweerd. Met deze twee toiletten wordt een belangrijke stap gezet om dit natuurgebied voor een bredere groep mensen toegankelijk te maken.
09/02/26
Ondertiteling drie attracties en verhalen in Efteling
De gratis Efteling-app biedt bij drie attracties en alle sprookjes een gesproken vertelling en je kunt het verhaal laten ondertitelen.
09/02/26
Exclusief voor leden
Grootste LED-theater van Europa staat in Delft
Met de première van Willem van Oranje - De Musical is een uniek theater opgezet. L2L Ledscreens realiseerde voor deze productie de grootste LED-theateropstelling van Europa.
09/02/26
Tech die gastvrijheid voelbaar maakt in leisure, toerisme en hospitality
Je kent het moment: je staat met een koffer in je hand, de lobby ruikt naar versgemalen koffie en je wilt eigenlijk maar één ding, soepel aankomen. Dan blijkt de QR-code in de mail niet te laden, de wifi hapert en bij de receptie ontstaat een rij die nét te langzaam beweegt. Niemand bedoelt het verkeerd, maar de beleving krijgt een deuk voordat die goed en wel begonnen is. In leisure, toerisme en hospitality is dat het pijnlijke aan digitale frictie: het voelt meteen persoonlijk.
06/02/26
Op zoek naar oplossingen voor ruimte in toerisme?
Hoe creëer je die ruimte, fysiek, mentaal én maatschappelijk? Tijdens het Trendcongres Toerisme 2026 ontdek je concrete oplossingen, nieuwe perspectieven en inspirerende voorbeelden die je direct kunt toepassen in jouw werk. Extra voordeel: het gunstige Early Bird-tarief staat open.
06/02/26
Exclusief voor leden
PureCamp nieuw Nederlands merk in vouwwagens
Met de introductie van PureCamp #ONE betreedt een nieuw Nederlands merk de markt van vouwwagens. Opvallend in een markt die niet makkelijk is. De opzettijd, altijd een belangrijk argument voor kampeerders, levert dat voordeel op dat tot een marktaandeel kan leiden.
06/02/26
Exclusief voor leden
Nieuw theater in Bijlmer
Gemeente Amsterdam laat een nieuw Bijlmer Parktheater bouwen op het Anton de Komplein en het huidige theater wordt behouden.
06/02/26
Consument geeft meer uit aan horeca en recreatie
In december 2025 hebben huishoudens 0,8 procent meer goederen en diensten aangeschaft dan in december 2024, meldt het CBS. Ze kochten zowel meer goederen als meer diensten, zoals horeca, vervoer en cultuur.