19-11-2015: HISWA Jachthaven Symposium

HISWA Jachthaven Symposium
Op 19 november is het HISWA Jachthaven Symposium in RAI Amsterdam. Centrale vragen zijn:

Hoe verandert de watersporter in de komende jaren? En hoe trekken we meer mensen aan voor de watersport? Wat kunnen we leren van ervaringen in het buitenland?

Tijdens het HISWA Jachthaven Symposium gaan we in op deze vragen. De vijfde editie van dit symposium staat in het teken van de vaste gast en het vergroten van de markt voor watersport. Het CELTH presenteert haar onderzoek over de toekomst van de vaste gast. En de Amerikaanse spreker Mr. Thom Dammrich, president van de NMMA geeft ons een inkijk in de Discover Boating campagne. Hoe kunnen we de markt positief beïnvloeden, welke ontwikkelingen vinden er plaats vanuit de consument en hoe kunnen we hier als sector op inspelen?

Het symposium vindt plaats in een inspirerende omgeving: het Marina & Yard Pavilion op de Marine Equipment Trade Show (METS) in RAI Amsterdam. METS is partner van dit Jachthaven Symposium. In één dag bent u volledig bijgepraat over de actualiteit in jachthavenland, uw markt en mogelijkheden  U krijgt daarnaast ook gelegenheid om de laatste innovaties voor uw bedrijf te bekijken in het Marina & Yard Pavilion.

Inschrijven, toegangskaarten en contactgegevens

Het Jachthaven Symposium is kosteloos en exclusief toegankelijk voor HISWA-leden en voor genodigden. Bekijk het programma. U kunt zich tot en met 9 november hier aanmelden. Tijdig aanmelden is noodzakelijk om u gratis toegang tot de METS te kunnen bieden en voor het verzenden van de bevestiging. Heeft u nog vragen? Neemt u dan contact op met Stijn Boode, tel: 06 3000 6062, e-mail: s.boode@hiswa.nl
Topics:Watersport

||| Nieuws |||

21/01/26
KLM maakt WiFi gratis op Europese vluchten
KLM maakt als een van de eerste Europese luchtvaartmaatschappijen internet gratis voor passagiers binnen Europa. Passagiers kunnen tijdens de volledige vlucht e-mailen, internetten, muziek luisteren, gamen of films en series streamen.
21/01/26
Switch je route
De Fiets en Wandelbeurs in Jaarbeurs Utrecht is 13, 14 en 15 februari weer hét ontmoetingspunt voor iedereen met een passie voor fietsen en wandelen. Het thema van de komende editie is ‘Switch je route’. Bezoekers worden uitgedaagd hun blik te verruimen en nieuwe paden te verkennen: van onbekende langeafstandsroutes tot verrassende tochten dicht bij huis.
21/01/26
Exclusief voor leden
Kogge naar renovatie
Op dinsdag 20 januari is de 600 jaar oude IJsselkogge, een van de belangrijkste scheepsvondsten van Nederland, uit het conserveringsstation bij Museum Batavialand op een ponton over water naar Zwartsluis vervoerd. In Zwartsluis wacht verdere restauratie. Uiteindelijk zal het 15de-eeuwse handelsschip in Kampen een museale bestemming krijgen op een afstand van ongeveer 200 meter van de oorspronkelijke vindplaats in de IJssel.
20/01/26
Hopscotch aan de slag voor Minor Hotels
Per januari 2026 heeft Minor Hotels, een van ’s werelds meest toonaangevende hotelgroepen, Hopscotch Netherlands aangesteld als PR-partner voor de Benelux. In deze samenwerking is Hopscotch Netherlands verantwoordelijk voor de strategische positionering en promotie van Minor Hotels in Nederland, België en Luxemburg.
20/01/26
Exclusief voor leden
Primeur cultureel festival VLOED in en rondom Zandvoort
Van donderdag 14 t/m zaterdag 16 mei vindt in Zandvoort de eerste editie plaats van VLOED, een nieuw jaarlijks festival. Een multifestivalmet zowel muziek, theater en dans. Zowel in Zandvoort te zien maar acts vind je ook in de duinen.
20/01/26
Klaas van Erp draagt aandeel van Maas recreatie bedrijfsmakelaardij over
Na 25 jaar met grote betrokkenheid en plezier werkzaam te zijn geweest bij Maas recreatie bedrijfsmakelaardij, doet Klaas van Erp een stap terug. Hij draagt zijn aandeel over aan zijn compagnon Jappe Eggink, waarmee Jappe 100% eigenaar wordt.
20/01/26
Exclusief voor leden
Emirates biedt veganistische gerechten aan zonder vleesvervangers
Luchtvaarbedrijf Emirates kondigt aan dat het nieuwe veganistische gerechten die volledig draaien om echte, onbewerkte plantaardige ingrediënten in het menu opneemt. Op dit moment gaat het om jaarlijks 500.000 maaltijden. De luchtvaartmaatschappij kiest bewust voor een “back-to-basics”-benadering, waarbij peulvruchten, granen, noten, zaden en seizoensgroenten centraal staan, in plaats van bewerkte vleesvervangers.
19/01/26
Beerze Bulten bekroond tot ‘Fijnste Familiecamping 2026’
Afgelopen vrijdag vond in Stuttgart het PiNCAMP Gala plaats, waar de winnaars van de ANWB-Verkiezing bekend werden gemaakt. Met grote trots mocht Beerze Bulten daar de award voor ‘Fijnste Familiecamping 2026’ in ontvangst nemen. Een prachtige erkenning voor het vakantiepark, dat al meer dan 75 jaar inzet op kwaliteit, beleving en gastvrijheid voor het hele gezin.