Geplaatst op: 08-09-2026
Auteur: Marc Gerlings

Women in travel finalisten bekend

"Ontzettend blij dat we dit jaar voor het eerst in continentaal Europa zijn" (Utrecht)

Women in travel finalisten bekend
Women in Travel CIC maakte de finalisten bekend van de IWTTF Awards 2026. De winnaars worden op 16 september, voor het eerst buiten Londen uitgereikt, in Utrecht. 

De International Women in Travel and Tourism Forum (IWTTF) Awards 2026 zetten mensen en organisaties in de schijnwerpers die zich binnen de reis-, toerisme- en hospitalitysector onderscheiden op het gebied van diversiteit, gelijkwaardigheid en inclusie (DEI).

De winnaars worden op 16 september bekendgemaakt tijdens een awardceremonie in Union House in Utrecht. De uitreiking maakt deel uit van het bredere IWTTF Forum, dat een dag later wordt voortgezet bij Dotslash.

IWTTF is een initiatief van Alessandra LoTufo Alonso, oprichter en managing director van de sociale onderneming Women in Travel CIC. Het jaarlijkse forum en de bijbehorende community hebben zich ontwikkeld tot een platform voor vooruitstrevende ideeën en inhoudelijke discussie over diversiteit en inclusie binnen de reisbranche en daarbuiten. Lees verder >>>
Dit artikel is exclusief voor leden van het NRIT Media Vrijetijdsplatform.
Het complete artikel lezen? Log dan in of word lid.
E-mailadres:
Wachtwoord:

Wachtwoord vergeten? - Lid of abonnee en nog niet geregistreerd?

Geen lid van het NRIT Media Vrijetijdsplatform? Word hier lid

 Proeflidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform
Jaarlidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform
Bedrijfslidmaatschap
NRIT Media Vrijetijdsplatform

Stopt automatisch
Compleet individueel
lidmaatschap
Compleet bedrijfs-lidmaatschap
Lidmaatschap NRIT Media Vrijetijdsplatform90 dagen365 dagen365 dagen
Onbeperkt digitaal toegang tot alle content Kennisbank
Nieuwsbrief NRIT Actueel
Recreatie & Toerisme
Vrijetijdstudies
Toegang zonder inloggen
€ 45,-
€ 165,75 per jaarVanaf € 331,50 per jaar
Probeer nu
Bestel nu
Bestel nu
Trefwoorden: travel, reizen, toerisme, inclusie, diversiteit, management, marketing

CELTH



||| Nieuws |||

23/09/26
Canal Tours Amsterdam werkt samen met populaire Brouwerij 't IJ
Bier proeven, Amsterdam vanaf het water ontdekken én Brouwerij 't IJ bezoeken. Vanaf 25 september kunnen bezoekers aan boord voor de Amsterdamse Bierproeverij Rondvaart met Brouwerij 't IJ. Een slimme samenwerking van tourbedrijf en lokaal bier.
21/09/26
Veel interesse voor Corendon cruise actie
Zeven dagen lang testen of een cruisevakantie bij je past? Dat idee spreekt veel Nederlanders aan. In nog geen drie weken ontving touroperator Corendon maar liefst 50.000 unieke aanmeldingen voor de actie ‘Proefslapers gezocht’.
09/09/26
Tikibad voor een dag omgetoverd tot Paqualand
Afgelopen zondag 6 september werd het Tikibad op Duinrell omgetoverd tot Paqualand. Het Tikibad stond volledig in het teken van de feestelijke lancering van het nieuwe boek 'De avonturen van Rutger, Thomas en Paco – Het Waterpark'. De exclusieve boeklancering was alleen toegankelijk voor prijswinnaars.
08/09/26
Exclusief voor leden
Women in travel finalisten bekend
Women in Travel CIC maakte de finalisten bekend van de IWTTF Awards 2026. De winnaars worden op 16 september, voor het eerst buiten Londen uitgereikt, in Utrecht.
03/09/26
Exclusief voor leden
Toverland grootste Halloween experience van Europa?
Toverland claimt de grootste Halloween experience te zijn in Europa in 2026. Het bedrijf sluit het zomerseizoen af maar is al bezig met de voorbereidingen op de herfst met de Halloween periode. The Maze wordt de nieuwe Halloween attractie.
26/08/26
Salland nieuwe  huisstijl, aangescherpt merkverhaal en vervanging website
De regio Salland en onderdeel van dmo MarketigOost krijgt een vernieuwde huisstijl en een aangescherpt merkverhaal. Samen met de gemeenten Raalte, Olst-Wijhe, Deventer en Hellendoorn werkte MarketingOost de afgelopen periode aan een frisse uitstraling die past bij Salland van nu.
16/08/26
Almere zet Apple Vision Pro in om bezoekers op een nieuwe manier kennis te laten maken met de stad
Hoe verleid je iemand die normaal nooit een VVV binnenloopt toch om een stad te ontdekken? Almere City Marketing zoekt het antwoord in mixed reality. Als een van de eerste citymarketingorganisaties in Nederland zet Almere de Apple Vision Pro in als bezoekerservaring – en trekt daarmee zelfs de aandacht van Apple zelf.
14/08/26
Nieuwe podcast 'Waarom hier?' gaat over positioneren van plekken – niet over campagnes
Destinatiemarketing gaat allang niet meer alleen over slogans en campagnes. De echte vragen gaan over identiteit, leiderschap en samenwerking: wat maakt een plek de moeite waard, en wie heeft daar eigenlijk iets over te zeggen? Dat is precies het terrein dat de nieuwe podcast Waarom hier? betreedt.