Geplaatst op: 29-07-2026
Auteur: Marc Gerlings

Bultje Foundation steunt Grappling 36 en Stichting Voor Lieke

Bultje Foundation steunt Grappling 36 en Stichting Voor Lieke
Eén van de wensen: Spiderman ontmoeten. Foto: Beerze Bulten.
Gisteravond vond bij vakantiepark Beerze Bulten De Grote Wensshow plaats, waarbij de mooiste wensen van kinderen mochten uitkomen dankzij de Bultje Foundation. Onder meer worden Grappling 36 en Stichting Voor Lieke dit jaar ondersteund.

De Grote Wensshow is een jaarlijks initiatief van Beerze Bulten, speciaal bedoeld voor kinderen die wel een extra steuntje in de rug kunnen gebruiken. Zo nam Tijmen een duik in een bad vol spekjes, maakte Lieke een onvergetelijke tocht te paard door het Beerzer bos en werden nog veel meer grote en kleine wensen van kinderen vervuld!

Naast het vervullen van wensen was er ook aandacht voor goede doelen die zich inzetten voor kinderen. Zo werd een cheque van € 1.500 uitgereikt aan het initiatief Grappling 36, een 36 uur durende Grappling marathon waarvan de volledige opbrengst ten goede komt aan Stichting Het Vergeten Kind. Daarnaast werd € 1.000 gedoneerd aan Stichting Voor Lieke, een stichting die zich inzet voor meer bewustwording en onderzoek rondom sepsis. Twee waardevolle projecten waar de Bultje Foundation graag een steentje aan bijdraagt.

Al bijna 15 jaar zet de Bultje Foundation zich in voor kinderen die het moeilijk hebben. Samen met vrijwilligers, partners en donateurs werken we aan één doel: kinderen kind laten zijn. "De Grote Wensshow is voor ons één van de hoogtepunten van het jaar, we zijn dankbaar dat we zoveel kinderen en projecten mogen ondersteunen met de Bultje Foundation” Aldus Johanneke Hagedoorn van Beerze Bulten.
Trefwoorden: vakantiepark, mvo, goed doel

CELTH



||| Nieuws |||

07/09/26
Hackathon: indoorsurfbaan voor Groningen en Wandelbox Noord-Nederland
Hackathon barst van creatieve ideeën voor recreatie en toerisme: gaan we over tien jaar massaal naar de indoorsurfbaan in Noord-Nederland?
03/09/26
Exclusief voor leden
Online groothandel Compliment.nl wordt Foods & Goods
Online groothandel groeit 30 procent en gaat verder als Foods & Goods, met de ambitie om binnen vijf jaar dé online groothandel voor zakelijke klanten te worden.
01/09/26
Cruiseschip Splendor drie keer bij RTL
Dit weekend staat Seven Seas Splendor van Regent Seven Seas Cruises®, ’s werelds toonaangevende ultra-luxe cruisemaatschappij, centraal in een nieuwe aflevering van het RTL 4-reisprogramma Let’s Visit.
27/08/26
Exclusief voor leden
Nederlanders vaker naar West-Zweden
Steeds meer Nederlanders kiezen voor een kampeervakantie in West-Zweden. In 2025 brachten Nederlandse gasten 74.008 nachten door op campings in de regio West-Zweden, een stijging van maar liefst 17,9 procent ten opzichte van 2024. In dat jaar werden 62.768 Nederlandse campingovernachtingen geregistreerd.
27/08/26
Andere kijk op arbeidsuitwisseling recreatie en horeca
De horeca heeft blijvend behoefte aan nieuwe medewerkers én wil bestaande medewerkers perspectief bieden. Vanaf nu is er een nieuw instrument dat daarbij moet helpen. Het Sectoraal Ontwikkelpad Horeca maakt zichtbaar welke functies, opleidingen en doorgroeimogelijkheden er binnen de branche zijn, deze is ook voor recreatie beschikbaar.
20/08/26
Twee derde van de minderjarigen krijgt gewoon alcohol mee – ook in vakantieparken en attracties
67% van alle jongeren onder de 18 jaar lukt het om alcohol te kopen. Dat blijkt uit onderzoek in opdracht van het Ministerie van VWS uit 2024. Zorgelijk, zeker nu de NIX18-campagne al bijna tien jaar loopt. Voor recreatieondernemers – van vakantiepark en camping tot attractie en leisure venue – is dit een direct aandachtspunt: vrijwel elk bedrijf in de sector schenkt of verkoopt alcohol, en de wet maakt geen uitzondering voor de recreatieomgeving.
12/08/26
Campings profiteren van btw-voordeel, maar consument knijpt de hand op de knip
De Nederlandse horeca groeit in 2026 vrijwel niet, en ook voor 2027 blijft volumeherstel beperkt. Dat concludeert ING Research in haar nieuwe sectoorvooruitzicht. Voor de verblijfsrecreatie zijn de signalen gemengd — met één duidelijke winnaar.
12/08/26
Hittegolf verschuift bestedingen: stadshoreca profiteert, attracties en evenementen verliezen
De hittegolf van eind juni 2026 leidde tot een tijdelijke daling van de consumentenbestedingen in Nederland, maar het effect was sterk afhankelijk van locatie en type activiteit. Dat blijkt uit onderzoek van ABN AMRO op basis van geanonimiseerde transactiedata.

||| Agenda |||

14/09/26
14/09/26 t/m 14-09-26: Perspectief 2040: validatiewebinar
Perspectief 2040 krijgt steeds meer vorm. Maar voordat we de volgende stap zetten, wil NBTC toetsen ...
30/09/26
30/09/26 t/m 04-10-26: Kampeer & Caravan Jaarbeurs 2026
30 september – 4 oktober 2026 | UtrechtOf je nu op zoek bent naar een nieuwe camper, caravan, vouw...
02/10/26
02/10/26 t/m 02-10-26: Netwerkdag Gastvrij Gelderland
Gastvrij Gelderland nodigt ondernemers, gemeenten, evenementenorganisaties en andere partners van ha...
12/11/26
12/11/26 t/m 12-11-26: Netwerkevent RBT Heuvelrug & Vallei
Tijdens deze inspirerende bijeenkomst blikken we samen met partners en stakeholders uit de regio ter...
17/11/26 t/m 19-11-26
17/11/26 t/m 19-11-26: Recreatie Vakbeurs 2026
Recreatie Vakbeurs is hét jaarlijkse ontmoetingsmoment voor de recreatiebranche in de Benelux...