Kennisbank
Kennisbank

Geplaatst op: 09-12-2025
Auteur: Marc Gerlings

Activatie Vakantiebeurs op Utrecht CS

Activatie Vakantiebeurs op Utrecht CS
Marleen Rompen en Sharon Vassell. Foto: Jaarbeurs Utrecht
Van vandaag tot en met 13 december brengt Koninklijke Jaarbeurs, organisator van Vakantiebeurs, een unieke activatie naar Utrecht Centraal Station: het Vakantiebeurs Café. 

Deze actie is onderdeel van de Winterse Wensen van NS en biedt een inspirerende manier om consumenten te bereiken in aanloop naar Vakantiebeurs 2026. Bezoekers stappen in een tropische setting en doen mee aan de Mocktail Taste Test. Door te stemmen op hun favoriete mocktail maken zij kans op een droomreis naar Curaçao. Curaçao is partner in de activatie.

Vakantiegevoel op Utrecht Centraal

"Met het Vakantiebeurs Café brengen we een stukje vakantiebeleving naar het hart van Nederland,” zegt Marleen Rompen, beursmanager Vakantiebeurs bij Jaarbeurs. "Het is een innovatieve manier om onze doelgroep te inspireren en tegelijkertijd onze partners een podium te geven. Deze activatie laat zien hoe we beleving en merkervaring kunnen combineren op een plek waar dagelijks duizenden mensen passeren.” 

Ook Sharon Vassell, Trade Coordinator the Curaçao Tourist Board kijkt uit naar de samenwerking: "Wij willen graag zo veel mogelijk mensen kennis laten maken met alles wat Curaçao te bieden heeft. En dat is veel meer dan alleen het heerlijke weer en de meer dan 35 stranden. Dit is een mooie kans om een voorproefje van de typische vrolijke gastvrijheid naar het Winterse Utrecht te brengen als voorproefje van onze uitgebreide aanwezigheid tijdens de Vakantiebeurs begin januari."

Vooruitblik op Vakantiebeurs 2026

Na deze activatie is het aftellen begonnen naar de Vakantiebeurs, die van 8 tot en met 11 januari 2026 plaatsvindt in Jaarbeurs. Het evenement is het platform voor de reisbranche om consumenten te inspireren en te verbinden. Vakantiebeurs biedt een wereld vol reisinspiratie, beleving en ontmoetingen. De plek waar reisprofessionals en reisliefhebbers samenkomen om nieuwe avonturen te plannen.
Trefwoorden: vakantiebeurs, activatie, marketing, communicatie

CELTH



||| Nieuws |||

09/12/25
Activatie Vakantiebeurs op Utrecht CS
Van vandaag tot en met 13 december brengt Koninklijke Jaarbeurs, organisator van Vakantiebeurs, een unieke activatie naar Utrecht Centraal Station: het Vakantiebeurs Café.
08/12/25
Exclusief voor leden
WUR en Natuurhuisje herstellen snelwegen Limburgse natuur
Wageningen Universiteit en boekingssite Natuurhuisje helpen oude hellingranden, de graften, in het Limburgs Geuldal nieuw leven in te blazen. Deze natuurstroken zijn van groot belang voor wilde bijen, bloemen en vele andere soorten. De video legt helemaal uit waarom die smalle graften veel doen voor de natuur.
03/12/25
Combinatie vliegreizen Azië met Asia Pass
Luchtvaartmaatschappij Emirates introduceert de Emirates Asia Pass. Dit is een nieuwe flexibele manier om meerdere bestemmingen in Zuidoost-Azië te ontdekken. Met één boeking kunnen reizigers hun eigen route uitstippelen.
27/11/25
Digitale winterspecial Veluwe gelanceerd
Van kerstmarkten tot culinaire tips, Veluwe lanceert een gloednieuwe digitale winterspecial: ‘Ontdek, proef, beleef – winter op de Veluwe’. Een online magazine boordevol tips voor een sfeervolle en smaakvolle winter op de Veluwe. De dmo meldt aan NRIT dat het in de toekomst méér digitale magazines wil uitgeven.
26/11/25
Exclusief voor leden
Partnership Euronature en British Naturism
Euronature, onderdeel van de Nedertlandse campingspecialist ACSI, en British Naturism slaan de hande...
25/11/25
Exclusief voor leden
easyJet Holidays streeft de luchtvaarttak voorbij
easyJet heeft opnieuw een jaar van stevige winstgroei achter de rug, met een stijging van de winst v...
24/11/25
Exclusief voor leden
Weer winst Vakantiediscounter bij verkiezing website van het jaar
Dé VakantieDiscounter heeft opnieuw de titel Populairste Website in de categorie Reizen gewonnen tijdens de Website van het Jaar-verkiezing 2025.
20/11/25
Exclusief voor leden
TUI AI-assistent Lena wint twee awards
Gisteravond won TUI’s AI Explorer Lena maar liefst twee gouden awards en een medal tijdens het Influencer & Content Awards gala in Haarlem.

||| Agenda |||

07/01/26 t/m 08-01-26
07/01/26 t/m 08-01-26: Travel Trade Days 2026
De Travel Trade Days zijn kennis- en netwerkdagen voor de professionele reisbranche in de Benelux. G...
08/01/26 t/m 11-01-26
08/01/26 t/m 11-01-26: Vakantiebeurs 2026 - De wereld aan je voeten
De wereld ligt aan je voeten op Vakantiebeurs. Proef nieuwe smaken, ontmoet reizigers met bijzondere...
27/01/26 t/m 30-01-26
27/01/26 t/m 30-01-26: ENTER2026 eTourism Conference
De Breda University of Applied Sciences organiseert in januari 2026 de ENTER2026 eTourism Conference...
02/04/26
02/04/26 t/m 02-04-26: Trendcongres Toerisme 2026
Het Trendcongres Toerisme 2026 is op donderdag 2 april 2026 bij Saxion Hogeschool in Deventer. De ed...