Geplaatst op: 18-08-2025
Auteur: Marc Gerlings

Jacqueline Lijs nieuwe directeur-bestuurder Visit Flevoland

Jacqueline Lijs nieuwe directeur-bestuurder Visit Flevoland
Almere.
Per 15 september van dit jaar zal Jacqueline Lijs de rol van directeur-bestuurder van Visit Flevoland vervullen. Hiermee volgt zij Brigitte Daalder op. 

Commissaris van de Koning Arjen Gerritsen is verheugd om namens de Algemene Vergadering van Aandeelhouders (AVA) dit nieuws te kunnen delen. Jacqueline Lijs brengt een brede ervaring en kennis mee op het snijvlak van toerisme en recreatie, marketing en publiek-private samenwerking. De laatste jaren is Jacqueline Lijs werkzaam geweest als zelfstandig professional binnen en met (semi)overheidsorganisaties en in samenwerking met bedrijfsleven op strategisch, adviserend en uitvoerend niveau. Onder andere bij het Nederlands Bureau voor Toerisme & Congressen en de Provincie Flevoland. Hiermee heeft zij relevante ervaring opgebouwd zowel op het gebied van gebiedsbranding en -marketing als op het vlak van bestemmingsontwikkeling. Op dit moment is Henk van Voornveld de interim-directeur van VisitFlevoland.
 
De ambitie is vastgesteld om samen met gebiedspartners en ondernemers de profilering en groei van Flevoland als vrijetijdsbestemming te versterken.
Trefwoorden: Flevoland, marketing, management, dmo

CELTH



||| Nieuws |||

12/05/26
Exclusief voor leden
Jaarbeurs verandert naam naar Royal Dutch Jaarbeurs
De Jaarbeurs in Utrecht gaat ook Nederland wat bekender maken nu het de naam verandert naar Royal Dutch Jaarbeurs. De groeiende internationale activiteiten zorgden voor de naamwissel.
08/05/26
Exclusief voor leden
Marktkans: groeimarkt solo-reizen vrouwen maar sector moet bewustzijn over veiligheid verhogen
Nieuw onderzoek in opdracht van Airbnb en met hun interne boekingsdata laten zien dat solo reizen onder vrouwen het afgelopen jaar sterk is toegenomen. De toeristische sector moet meer gevoel voor veiligheid ontwikkelen voor deze doelgroep.
07/05/26
Documentaire AI toepassen in toerisme
Ruurt van der Wel directeur Eilandmarketing Schouwen-Duivenland werkte mee aan de documentaire van Provincie Zeeland over de rol van AI in de toeristische sector. Bekijk de aflevering hieronder en ontdek in minder dan 10 minuten welke kansen AI biedt voor de sector.
05/05/26
Koen Brakenhoff versterkt culturele kennis Leiden&Partners
Leiden&Partners meldt dat Koen Brakenhoff toetreedt tot haar Raad van Commissarissen. Met zijn brede ervaring in de cultuursector en museale wereld brengt hij waardevolle kennis en een relevant netwerk mee als toezichthouder bij de citymarketingorganisatie.
20/04/26
Exclusief voor leden
Reizen samenstellen met AI via touroperator VakantieDiscounter
Dé VakantieDiscounter is als eerste Nederlandse pakketreisaanbieder beschikbaar als app binnen ChatGPT. Door het eigen aanbod te integreren in het populaire AI-platform, speelt dé VakantieDiscounter in op veranderend zoek- en oriëntatiegedrag van consumenten.
03/04/26
Exclusief voor leden
Nederland pakt toppositie in export cacaoproducten
Voor de toeristische sector een onverwacht unieke positie en kans duikt op in de CBS-cijfers. We zijn de grootste exporteur van cacaoproducten van de wereld. De numnmer 2 van dit moment, Duitsland, ontvang een kwart van al die heerlijke chocolade.
01/04/26
Besteding onder druk?
De recreatiesector staat aan de vooravond van een nieuwe economische realiteit. Dat stelt Richard de Bruin namens Stichting Bureau Toerisme (BT), op basis van actuele marktontwikkelingen en signalen uit het werkveld.
01/04/26
Breda lanceert Breda Mix: bezoekers stellen zelf hun ideale stadsdag samen
Tijdens een drukbezochte bijeenkomst van Breda Marketing is gisteren de Breda Mix gepresenteerd: een nieuw on- én offline platform waarmee bezoekers hun eigen perfecte dag in Breda kunnen samenstellen.

||| Agenda |||

Momenteel geen berichten aanwezig.