Geplaatst op: 03-06-2025
Auteur: redactie
Uitgever: NRIT Media

Recreatie Vakbeurs kiest Villa Pardoes als goede doel voor 2025-editie

Recreatie Vakbeurs kiest Villa Pardoes als goede doel voor 2025-editie

Recreatie Vakbeurs heeft Villa Pardoes benoemd tot officieel goede doel voor de beurseditie die zal plaatsvinden op 11, 12 en 13 november 2025. Villa Pardoes biedt jaarlijks zo’n 600 gezinnen met een ernstig ziek kind een volledig verzorgde vakantieweek in een sprookjesachtige omgeving, grenzend aan de Efteling. Deze bijzondere plek geeft gezinnen de gelegenheid om samen onbezorgd te genieten en waardevolle herinneringen te creëren.


De keuze voor Villa Pardoes sluit nauw aan bij de kernwaarden van Recreatie Vakbeurs: ontspanning, gastvrijheid en het creëren van betekenisvolle belevingen. De keuze voor dit goede doel is extra bijzonder in het jaar waarin Villa Pardoes haar 25-jarig jubileum viert.


Tijdens de beurs zal Villa Pardoes op één van de dagen prominent aanwezig zijn met vrijwilligers, en promotiematerialen om direct donaties in te zamelen. Bezoekers en exposanten krijgen de mogelijkheid om kennis te maken met het werk van Villa Pardoes en zelf bij te dragen aan dit hartverwarmende initiatief. Chantal Frijters (Fondswerving): ‘’Wij zijn heel erg blij met deze samenwerking want zo vergroten we niet alleen onze zichtbaarheid, maar kunnen we nog meer gezinnen een onbezorgde week aanbieden.”


"Wij zijn onder de indruk van de impact die Villa Pardoes al 25 jaar heeft op gezinnen die te maken hebben met ernstige ziekte," zegt Rozemarijn Spieard, marketeer van Recreatie Vakbeurs. "We dragen hier als beurs graag aan bij, niet alleen financieel, maar ook door het werk van Villa Pardoes onder de aandacht te brengen binnen de recreatiesector. Samen zorgen we ervoor dat nog meer gezinnen een week vol ontspanning en plezier mogen beleven."

 

Trefwoorden: Goede doel, doelen, recreatie vakbeurs

CELTH



||| Nieuws |||

05/02/26
Exclusief voor leden
Zelf driften: Duinrell introduceert nieuwe auto-attractie
Naast de nieuwe Kikker8baan opent Duinrell komend seizoen nog een nieuwe attractie in het park: de Duinrell Drifter. In deze attractie besturen bezoekers zelf hun rit en bepalen zij met een hendel hoeveel zij ‘driften’.
04/02/26
NEMO is even voor volwassenen
Het techniek- en ontdekkingsmuseum NEMO is altijd op de jeugd gericht. Maar nu zijn de volwassenen aan de beurt met een speciaal gemaakt programma in de avonden in de komende maanden. Het museum zorgt ook nog voor een drankje.
12/01/26
GaiaZOO viert recordjaar met meer dan 500.000 bezoekers
GaiaZOO heeft 2025 afgesloten met een feestelijke mijlpaal: voor het eerst in haar geschiedenis verwelkomde de Zuid-Limburgse dierentuin meer dan een half miljoen bezoekers. In totaal bezochten 502.184 mensen het park, precies in het jaar waarin GaiaZOO haar 20-jarig jubileum vierde.
08/01/26
Monument ARTIS-Aquarium gaat op 13 juni 2026 weer open
Het gerenoveerde en vernieuwde ARTIS-Aquarium wordt op zaterdag 13 juni 2026 feestelijk geopend voor het publiek. Na vijf jaar intensieve restauratie is het iconische rijksmonument uit 1882 klaar voor een nieuw hoofdstuk.
07/01/26
Exclusief voor leden
Stabilisatie aantal bezoekers WILDLANDS (951.000)
WILDLANDS Adventure Zoo Emmen ontving 951.000 bezoekers in 2025. Dit totaal bestaat uit reguliere parkbezoekers en bezoekers van evenementen die in WILDLANDS plaatsvonden en is nagenoeg gelijk aan 2024.
05/01/26
Avonturenpark Hellendoorn viert 90-jarig jubileum en bouwt nieuwe attractie: OerKracht
Avonturenpark Hellendoorn maakt zich op voor een bijzonder feestelijk jaar. In 2026 bestaat het park 90 jaar en dat jubileum wordt groots gevierd. Tegelijkertijd opent het park de nieuwe attractie OerKracht, een 12 meter hoge reuzenschommel.
17/12/25
Exclusief voor leden
Laser en gezellige lampjes maken Bright Nights
Stap in een oase vol met licht, kleur, sneeuw en muziek. Het ideale kerstuitje voor het hele gezin met meer dan 40 attracties én verrassend entertainment, meldt attractiepark Walibi over de Bright Nights.
15/12/25
Efteling musical Joris en de draak naar 42 theaters
Het Rotterdam Ahoy Convention Centre (RACC) bestaat in december 2025 vijf jaar. Dat was geen makkelijke introductie. Nederland zat volop in de coronaperiode en bijeenkomsten waren vaak niet mogelijk.