Geplaatst op: 09-05-2025
Auteur: Redactie
NRIT

Nog slechts 40 stands beschikbaar voor Recreatie Vakbeurs 2025

Nog slechts 40 stands beschikbaar voor Recreatie Vakbeurs 2025

De voorbereidingen voor de Recreatie Vakbeurs 2025, die van 11 tot en met 13 november plaatsvindt in Evenementenhal Hardenberg, zijn in volle gang. Er zijn momenteel nog slechts 40 stands beschikbaar voor leveranciers. De organisatie meldt dat de eerste hallen met de populaire segmenten Zwembad & Water, Recreatietechniek, Digitalisering en Marketing (hallen 2, 3 en 4) reeds volledig zijn volgeboekt.

Een nieuwe toevoeging aan de beurs is de Indoor Innovation Playground. Dit segment is gericht op innovatieve indoor speelbelevingen. Bezoekers kunnen hier de nieuwste ontwikkelingen ontdekken op het gebied van interactieve speelconcepten, zoals virtual reality en arcade games. Leroy Puijn van GameCastle, een van de deelnemende partijen in het nieuwe segment, zegt: "Voor het eerst nemen we deel aan Recreatie Vakbeurs, omdat we zien dat arcade-entertainment hier naar een hoger niveau getild kan – en mag – worden. Dankzij onze ervaringen op talloze internationale beurzen en ons uitgebreide netwerk van partners weten we precies wat daarvoor nodig is.”

Unieke kans voor de recreatiebranche

Kristel Stötefalk, key-accountmanager van Recreatie Vakbeurs, benadrukt de kansen die de beurs biedt: "Recreatie Vakbeurs biedt een unieke kans om producten, diensten en innovaties te presenteren aan een breed en betrokken vakpubliek.” Ze vervolgt: "De belangstelling is overweldigend. We werken aan tal van vernieuwingen en kijken ernaar uit om opnieuw een inspirerend en bruisend platform neer te zetten waar professionals elkaar ontmoeten, ideeën uitwisselen en nieuwe kansen verkennen. Dit jaar leggen we bovendien extra nadruk op beleving, innovatie en actuele thema’s die de toekomst van de recreatiesector mee vormgeven.”

Trefwoorden: verblijfsrecreatie, dagrecreatie, beurzen, Recreatie Vakbeurs

CELTH



||| Nieuws |||

10/03/26
Mijlpaal 5 miljoen verblijfsgasten voor Gelderland
Het toerisme in Gelderland laat opnieuw groei zien. In 2025 namen zowel het dagbezoek als het aantal verblijfsgasten toe in de regio Veluwe Arnhem Nijmegen. Ruim 5 miljoen gasten verbleven minimaal één nacht in Gelderland, 3,5% meer dan in 2024. Voor het eerst is de grens van 5 miljoen verblijfsgasten gepasseerd.
09/03/26
Koning opent vernieuwd museum Spinozahuis
Koning Willem-Alexander opent woensdag 8 april het vernieuwde museum Het Spinozahuis in Rijnsburg.
06/03/26
Eveline Buter directeur NP Hollandse Duinen
Op 23 maart start Eveline Buter als directeur van Nationaal Park Hollandse Duinen. Zij volgt Georgette Leltz op die met pensioen gaat.
05/03/26
Exclusief voor leden
Verbouwing Westfries Museum leidt naar oudste stenen huis van Hoorn
Hoorn heeft onverwacht een nieuwe attractie erbij. Tijdens het funderingsherstel van het monumentale hoofdgebouw van het Westfries Museum aan de Roode Steen uit 1632 zijn zware middeleeuwse muren, kelders en zelfs een stenen traptoren van het oudste bakstenen huis van Hoorn tevoorschijn gekomen.
05/03/26
Gastvrije Utopia
Tijdens het Trendcongres Toerisme op 2 april in Deventer kun je bij breakout-sessies ook kiezen voor de sessie 'Gastvrije Utopia'. Vier ervaren workshopleiders in toerisme nemen je mee in wat misschien jouw utopia voor toerisme kan zijn.
05/03/26
Utrecht benoemt PARK
Gedeputeerde Staten van Utrecht hebben Abe Veenstra benoemd tot Provinciaal Adviseur Ruimtelijke Kwaliteit (PARK). Met de benoeming versterkt de provincie de onafhankelijke advisering over de fysieke leefomgeving.
02/03/26
Exclusief voor leden
Slimme ticketing helpt Klimrijk Brabant
Klimrijk Brabant opende zaterdag 28 februari het nieuwe klimseizoen. Dankzij een vernieuwd ticketconcept kunnen bezoekers voortaan de hele dag terecht op de klimparcoursen én bij diverse speel- en beweegactiviteiten.
02/03/26
Exclusief voor leden
Opening Gronings Kinderbos Sellingen
Sellingen krijgt als eerste plaats in de provincie Groningen een eigen Kinderbos. Op zaterdag 7 maart 2026 planten kinderen samen met hun familie de eerste stukjes bos. De bomen die 7 maart worden geplant, zijn een cadeau gedaan door Waterbedrijf Groningen.