Selfservice in stroomversnelling: ontdek de impact van nieuwe wetgeving en praktijkervaringen tijdens de Week van de Self Service
Vanaf 25 juni 2025 verandert de wetgeving rond selfservice-oplossingen ingrijpend door de inwerkingtreding van de European Accessibility Act. Wat betekent dit voor organisaties die werken met kiosken, digitale bestelzuilen en andere selfservice-toepassingen? Tijdens de Week van de Self Service – van 20 tot en met 22 mei bij Prestop in Son en Breugel – worden bezoekers volledig bijgepraat over de nieuwste ontwikkelingen, praktijkervaringen en wettelijke vereisten. De Europese toegankelijkheidsrichtlijn stelt vanaf deze zomer strengere eisen aan de digitale toegankelijkheid van onder meer betaal- en informatiesystemen. Organisaties die hier niet op voorbereid zijn, lopen niet alleen risico op boetes, maar ook op verlies van klanten. Tijdens dit vakinhoudelijke event krijgen professionals uit onder meer de leisure-, retail- en museumsector inzicht in hoe zij hun selfservice-oplossingen tijdig kunnen aanpassen en verbeteren. Programma highlights:- Meer dan 45 innovaties van toonaangevende leveranciers als Mollie, Google, Star, Cikam, Elo, TLS Boca Systems en Prestop.
- Expertpresentaties van o.a. The Chocolate Factory, de Heineken Experience en een Deense mystery guest over hun aanpak, valkuilen en resultaten.
- Interactieve demo’s van bestel-, entertainment- en check-in-systemen.
- Lunch & netwerkborrel om ervaringen en ideeën uit te wisselen.
Voor wie?Deze bijeenkomst is onmisbaar voor: - bedrijven die een eigen Experience Centre willen opzetten,
- organisaties actief in leisure, retail, musea en attractieparken,
- projectontwikkelaars en leveranciers van selfservice-technologie.
Meld je gratis aanDeelname is kosteloos. Bezoek www.weekvandeselfservice.nl om je dag en dagdeel te reserveren. Zorg dat jouw organisatie klaar is voor de toekomst van selfservice – gebruiksvriendelijk, toegankelijk en efficiënt.
Trefwoorden: toegankelijkheid, ondernemen, dagrecreatie, verblijfsrecreatie, horeca, attracties, leisure
Gerelateerde berichten:Geen gerelateerde berichten.
|
|
19/06/25
Onder het motto ‘Handen uit de mouwen!’ werd zaterdag in vestingstad Hellevoetsluis de Provinciale Vrijwilligersdag 2025 feestelijk geopend door gedeputeerden Anne Koning en Meindert Stolk. De jaarlijkse bijeenkomst zette de duizenden vrijwilligers in het erfgoed en groen van Zuid-Holland in het zonnetje.
|
19/06/25
"De naam BRO gaat verdwijnen en dat doet wel pijn", meldt de directie van BRO. "We gaan met 10 afzonderlijke bedrijven samen het nieuwe Movares vormen."
|
18/06/25
Dantumadiel heeft gemiddeld de best beoordeelde campings van Nederland. De negen campings in deze Friese gemeente behalen gemiddeld een rapportcijfer 9,1. Van de provincies scoort Overijssel met een 8,5 het best. In Europa staat Nederland met een 8,3 op een 12e plaats.
|
18/06/25
De Raad van Toezicht van het Fries Museum en Keramiekmuseum Princessehof heeft Oeds Bijlsma benoemd tot interim directeur-bestuurder van de beide musea. Met ingang van 5 augustus 2025 zal hij voor een periode van zes maanden leiding geven aan de organisatie, totdat een definitieve directeur-bestuurder is aangetrokken.
|
17/06/25
Met ingang van 1 juli start Caroline Belt als directeur-bestuurder voor de Van Gogh Sites Foundation. Caroline neemt hiermee het stokje over van Frank van den Eijnden die in de afgelopen 15 jaar Van Gogh in Brabant op de kaart heeft gezet en Simone van der Heiden die vanaf 2022 mede de directie heeft gevoerd.
|
16/06/25
Op 13 juni heeft PMV, de Participatiemaatschappij Vlaanderen een overeenkomst bereikt met het Canadese pensioenfonds Ontario Teachers’ Pension Plan, OTPP, om haar onrechtstreeks belang in Brussels Airport Company te verwerven.
|
12/06/25
Noord-Holland kiest voor 4 maatregelen die de zuidwestkust van Texel beschermen tegen hoogwater, de natuur versterken en ruimte geven aan recreatie.
|
06/06/25
Vanaf 28 juni 2025 gelden regels voor de toegankelijkheid van websites en apps waarop bedrijven producten of diensten aanbieden. De Autoriteit Consument & Markt (ACM) gaat toezicht houden op de toegankelijkheid van e-handelsdiensten en elektronische communicatiediensten.
|
|
27/06/25
De Beleidsmakersdag staat zo vlak voor de vakanties in het teken van 'Vooruitwerken em verbinden ric...
|
27/08/25
Het World Leisure Congress (WLO) komt na 13 jaar weer terug in Europa en voor het eerst naar Nederla...
|
22/09/25
De Toerisme Top wordt dit jaar op maandag 22 september in Noord-Holland georganiseerd. Het thema is ...
|
|