Geplaatst op: 20-02-2025
Auteur: Redactie
NRIT

VVV Noordwijk en Noordwijkerhout verwelkomen recordaantal bezoekers, meer vrijwilligers nodig

VVV Noordwijk en Noordwijkerhout verwelkomen recordaantal bezoekers, meer vrijwilligers nodig

In 2024 hebben de VVV’s in Noordwijk en Noordwijkerhout 38.500 bezoekers mogen verwelkomen, een heel mooi record. De VVV is voor langere openingstijden op zoek naar meer vrijwilligers.

Steeds meer bezoekers en bewoners weten hun weg te vinden naar de inspirerende VVV’s, op zoek naar tips, wandel- en fietsroutes, streekproducten en originele cadeaus. 

‘Deze mijlpaal danken we vooral aan de fantastische inzet van onze vrijwilligers. Juist hun persoonlijke inbreng en tips worden door onze bezoekers heel erg gewaardeerd en zorgt ervoor dat iedereen met een glimlach naar buiten gaat en graag weer terugkeert.,’ aldus Annemieke Pennings, coördinator van de VVV’s. ‘De vraag naar informatie en persoonlijke tips en advies blijft groeien. We hebben unieke dorpen in een prachtige regio waar ongelofelijk veel te doen is, het hele jaar door.’

Om ook in 2025 aan deze groeiende vraag te voldoen, willen de VVV’s graag voldoen aan de wens van de bezoekers om tijdens het seizoen in de weekenden langer en op zondag open te zijn ‘Hiervoor hebben we nog meer enthousiaste vrijwilligers nodig die hun liefde voor de dorpen willen delen.’

Topics:Marketing
Trefwoorden: dmo, Zuid-Holland, gastheerschap, Noordwijk

CELTH



||| Nieuws |||

20/06/25
Groei Nederlands toerisme in april 2025: autonome stijging én gunstige vakantiespreiding
Het Nederlandse toerisme heeft in april 2025 een duidelijke groei doorgemaakt ten opzichte van april 2024. Volgens cijfers van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) steeg het aantal gasten met 459.000 en het aantal overnachtingen met ruim 2,1 miljoen. Deze stijging is deels toe te schrijven aan autonome groei in het toerisme, maar ook aan de gunstige ligging van de meivakantie en Pasen in 2025.
19/06/25
Corendon gaat samenwerking aan voor culinaire excursies
Corendon werkt sinds mei samen met het internationale platform ResiRest. ResiRest biedt food-excursies in onder meer de Turkse regio Antalya aan. Een uitrol naar andere destinaties staat op de planning.
18/06/25
Nederlanders kiezen massaal voor zekerheid op vakantie
Een zorgeloze vakantie begint voor veel Nederlanders met een goede voorbereiding. Uit onderzoek van Allianz Direct blijkt dat 77% van de Nederlanders een reisverzekering heeft of afsluit. Daarbij kiest 24% voor een doorlopende verzekering, terwijl 22% een kortlopende variant verkiest.
18/06/25
Tourist Info punt in Zweeler kerk
Op 20 juni vindt de officiële aftrap van het uitvoeringsplan ‘Kiemen in Drentse grond’ plaats door het openen van de Tourist Info in de Zweeler Kerk.
18/06/25
Exclusief voor leden
B&B De Hoenderkamp de beste van Nederland in 2025
B&B De Hoenderkamp in het Overijsselse Beuningen is uitgeroepen tot de Beste Bed & Breakfast van Nederland 2025.
17/06/25
Binnenlandse vakantiegangers stoten meer CO2-uit, eco-efficiency wel omhoog
De CO2-uitstoot ten gevolge van binnenlandse vakanties groeide in 2023 harder dan het aantal vakanties. De zogenaamde eco-efficiency verbeterde wel, van 2,24 verdiende euro naar 2,33 euro per kilogram uitgestote CO2. Dat blijkt uit een studie van de Breda University of Applied Sciences en NBTC.
13/06/25
Vliegtickets en prijzen overnachtingen vakantieparken drukken inflatie
De inflatie is gedaald van 4,1 in april naar 3,3 procent in mei van dit jaar, meldt CBS. Bijzonder i...
12/06/25
Mijlpaal EuroParcs Enkhuizer Strand: eerste gasten gearriveerd
Vrijdag 6 juni arriveerden de eerste gasten voor hun vakantie op EuroParcs Enkhuizer Strand aan het IJsselmeer.